Garanti Bbva Haberleri Ve Son Dakika Garanti Bbva Haberleri

Garanti Bbva Haberleri Ve Son Dakika Garanti Bbva Haberleri

Garanti BBVA ya da eski adıyla Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara’da kurulmuş bir özel bankadır. Mevduat Bankası olan Garanti BBVA’nın 2020 sonu itibari lie hisselerinin bir kısmı BBVA’ya aittir ve diğer kısmı da halka açıktır. Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil farklı bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Şirket unvanı Türkiye Garanti Bankası Anonim Şirketi olan banka, 2019 yılından itibaren Garanti BBVA markasını kullanmaya başladı.

Garanti Bbva Haberleri

Garanti BBVA çalışma saatleri nedir? Garanti BBVA şubeleri saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Günümüzde vatandaşların sıklıkla baktığı şeylerden biriside bankaların çalışma saatleridir. Son zamanlarda internet bankacılığı ve mobil bankacılık ön planda olsa da bazı işlemler için şubelere gitmek gerekir. Şubeye gitmeden önce mesai saatlerini öğrenmek işi kolaylaştırır. Ülkemizde pek çok şubesi yer alan Garanti BBVA'nın çalışma saatleri nedir, Garanti BBVA şubeleri saat kaça kadar açık?

Haber 27-01-23 16:50

Garanti BBVA ve BÜYEM iş birliğiyle Türkiye Kadın Girişimci Akademisi başlıyor

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya: - "Sürdürülebilirliği ana stratejimizin odağına koyarak tüm çalışmalarımızda iklim krizi ve kapsayıcı büyümeyi önceliklendirdik"

Yurthaber 17-10-22 11:36

Garanti BBVA Emeklilik müşterileri için Sağlıklı Yaşa programı sunuyor

Sağlıklı Yaşa ile yogadan fitnesse, kişisel gelişimden sağlıklı beslenmeye kadar birçok kategoride birbirinden değerli uzmanların canlı yayınlanan etkinlikleri Garanti BBVA Emeklilik müşterileri ile buluşuyor

Yurthaber 12-10-22 14:50

LojiPark, günlük 450 bin sevkiyatı dijitalleştiriyor

LojiPark Kurucu Ortağı İbrahim Ercankal: - "Hedefimiz, ülkemizde faaliyet gösteren bireysel araç sahiplerini ve lojistik firmalarını sisteme dahil ederek yurt içi nakliye sektörünün dijitalleşmesini sağlamaktır"

Yurthaber 05-10-22 13:50

Garanti Bbva

Garanti Bbva Hakkındaki Haberler Mynet'te. Garanti Bbva Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması'nın başvuruları başlıyor

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya: - " Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’yla 16 yıldır kadın girişimcilerin cesaretlendirilmesi ve hikâyelerini duyurmasına destek oluyoruz"

Yurthaber 28-09-22 11:11

Salt'ın yeni sergisi Sahnede 90'lar yarın sanatseverlerle buluşacak

Salt'ın yeni sergisi "Sahnede 90'lar" yarın sanatseverlerle buluşacak

Yurthaber 14-09-22 21:30

Garanti BBVA Emeklilik'ten bebeklere BES’te ek katkı

Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer: - "2021 Temmuz'da 18 yaş altı BES hayatımıza girdiğinden beri çocuğu için BES yaptıran müşteri sayısı yaklaşık 415 bine ulaştı. Bu rakamlar her geçen gün artıyor"

Yurthaber 26-08-22 15:13

Garanti BBVA 12 Dev Adam’a desteğini sürdürüyor

Banka, A Erkek Milli Takımı'na Avrupa Basketbol Şampiyonası öncesinde desteğini yinelerken, mobilden müşterisi olanlar arasında yaptığı çekilişle 2 şanslı çifti de ilk tur maçların oynayacağı Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te ağırlayacak

Yurthaber 25-08-22 11:48

Marmara Denizi'nden toplanan atık miktarı 53 tona ulaştı

Garanti BBVA'nın, DenizTemiz Derneği/TURMEPA iş birliğiyle başlattığı "Mavi Nefes Projesi" kapsamında, deniz süpürgelerinin topladığı yaklaşık 53 ton atığın 17 tonu, poşet, pet şişe ve benzeri plastik atıklardan oluşuyor

Yurthaber 22-08-22 10:46

Garanti BBVA sağlık sigortalarına odağını artırıyor

Banka, herhangi bir hastalık veya yaralanmada poliçe sahiplerini ağır masraflardan kurtarmak ve uygun koşullarda tedavi olmalarını sağlamak amacıyla hizmet çeşitlendirmesine gidiyor

Yurthaber 03-08-22 12:13

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Yurthaber 02-08-22 11:42

Garanti BBVA'dan ilk 6 ayda 21,2 milyar lira net kar

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "TL nakdi kredi hacminde ikinci 3 ayda net 50 milyar TL’den fazla büyüyerek, özel bankalar arasındaki öncü konumumuzu kuvvetlendirdik"

Yurthaber 28-07-22 19:04

Garanti BBVA 8. kez Türkiye’nin En İyi Bireysel Bankası seçildi

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ceren Acer Kezik: - "Garanti BBVA olarak, teknolojik altyapımızın gücü, dijital bankacılık alanındaki öncü çalışmalarımız ve nitelikli çalışanlarımızla kusursuz müşteri deneyimine odaklanıyoruz"

Yurthaber 22-07-22 11:28

Garanti BES iptali nasıl yapılır? Garanti Bankası BES iptal formu, SMS ve İletişim

Garanti bireysel emeklilik sistemi iptal işlemi; Garanti bankası şubelerinden, internet adresinden veya internet bankacılığı üzerinden yapılabilir. Garanti BES iptal işlemi sonrası, kişilerden kesilen tutarlar iade edilir. Fakat vatandaşların geri ödemeyi eksiksiz alabilmesi için birtakım şartları karşılıyor olmaları gerekir. Peki Garanti BES iptal işlemi nasıl yapılır? Detaylar yazımızda.

Finans 13-07-22 17:08

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Yurthaber 04-07-22 11:53

Garanti BBVA, yenilenen web sitesinde kullanıcı deneyimini odağına alıyor

Müşterilerinin bankacılık deneyimini iyileştirmeyi önceliklendiren Garanti BBVA, web sitesini daha yalın ve kullanıcı dostu olarak tasarladı

Yurthaber 01-07-22 11:24

Her 5 çocuktan biri Garanti BBVA Emeklilik ile BES'e adımını attı

18 yaş altı BES’te 208 milyon TL fon büyüklüğüne sahip olan Garanti BBVA Emeklilik, her 5 çocuktan birinin sisteme dahil olmasına ve erken yaşlarda birikim yapmasına katkı sağladı

Yurthaber 30-06-22 13:13

Garanti BBVA CepPOS’tan artık tüm iş yerleri yararlanabiliyor

Bu gelişme sayesinde Garanti BBVA üyesi olan veya olmayan tüm işletmeler CepPOS uygulamasını indirerek kurulum beklemeden anında kullanabiliyor ve aldıkları ödemeleri aynı gün hesaplarında görüyorlar

Yurthaber 14-06-22 11:07

Garanti BBVA’dan Türkiye’nin en büyük çatı üstü GES projesine finansman

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "Garanti BBVA, kömür santralleri ve madenleriyle ilgili yeni yatırımları finanse etmeyeceğini açıklayan ilk banka olarak, Türkiye’nin en büyük çatı üstü güneş enerjisi santralinin finansmanıyla sektördeki öncü duruşunu ve düşük karbonlu ekonomiyi destekleme vizyonunu bir kez daha kanıtlamış oldu”

Yurthaber 10-06-22 11:10

otoplus, taşıt kredisinde Garanti BBVA ile iş birliği yaptı

letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan: - "Garanti BBVA ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde müşterilerimize banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, mağaza içerisinde taşıt kredisine 30 dakikada erişim imkanı sunarak vakit ve konfor kazandırıyoruz"

Yurthaber 08-06-22 11:54

Garanti BBVA, Proptech Startup'ı Missafir App’i hayata geçirdi

Missafir Kurucusu ve Üst Yöneticisi Mehmet Yüksel: - "Bu uygulamayla kusursuz misafir deneyimini teknoloji desteğiyle sunabilecek ve konukların her türlü ihtiyacına cevap verirken bu yenilikleri globale de taşıyacağız"

Yurthaber 30-05-22 11:02

GittiGidiyor, müşterilerine 75 TL'ye varan bonus kazanma fırsatı sunuyor

GittiGidiyor, müşterilerine 75 TL'ye varan bonus kazanma fırsatı sunuyor

Yurthaber 16-05-22 14:11

Garanti BBVA’dan Türkiye’nin ilk SOFR faizli kredisi

Garanti BBVA Yatırım Bankacılığı ve Finansman Direktörü Emre Hatem: - "SOFR, finansal piyasalarda gerçekleşmiş işlemler dayanak alınarak hesaplandığından, oranların piyasayı yansıtma kabiliyetini yükseltiyor"

Yurthaber 08-04-22 11:10

Garanti BBVA EFT saatleri ve ücretleri: Garanti BBVA'dan para transferi EFT saat kaça kadar yapılır?

Her banka gibi Garanti BBVA da kendi EFT saatlerine sahiptir. Banka müşterilerin bu saatler arasında EFT işlemi yapması önemlidir. Aksi halde para transferi bir sonraki iş gününe ertelenmektedir. Garanti BBVA EFT saatleri nedir?

Finans 01-04-22 15:28

SPK'dan, BBVA'nın Garanti Bankası için gönüllü pay alım başvurusuna onay

SPK'dan, BBVA'nın Garanti Bankası için gönüllü pay alım başvurusuna onay

Yurthaber 31-03-22 20:34

Garanti BBVA, 7'nci kez Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksinde

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "Sürdürülebilir kalkınma ve iklim değişikliğiyle mücadele için yaptığımız çalışmalarla 15 yıldan uzun süredir sektörümüze öncülük ediyoruz"

Yurthaber 25-03-22 11:10

Garanti BBVA, Global Finance tarafından Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası seçildi

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: - "Proje finansmanı kapsamında çoğunluğu rüzgar santralleri olmak üzere yalnızca yenilenebilir enerji projelerine 6 milyar doları aşan finansman sağlıyoruz" - "Yaptığımız çalışmalarımızla Global Finance gibi prestijli bir kurum tarafından bu ödüle bir kez daha layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz"

Yurthaber 16-03-22 12:17

Garanti BBVA Filo, ilk kira sertifikası ihracını gerçekleştirdi

Garanti BBVA Filo Genel Müdürü Ayşegül Gülgör: - "İlk sukuk ihracımızda yatırımcılardan ihraç tutarının iki katı büyüklükte bir talep elde ettik"

Yurthaber 21-02-22 10:24

Garanti BBVA ve PwC Türkiye'den enerji webinarı

Garanti BBVA Yatırım Bankacılığı ve Finansman Direktörü Emre Hatem: - "Türkiye’nin faaliyetteki kurulu rüzgâr gücü içerisinde yaklaşık yüzde 23 pazar payıyla sektör liderliğini korumaya devam ediyoruz" - PwC Türkiye Enerji Altyapı ve Doğal Kaynaklar Sektör Lideri Murat Çolakoğlu: - "Dünyada var olan sermayenin nereye yöneleceğini, bu konuda hızlı ve güvenilir mevzuat altyapısını hazırlayan ve uluslararası taahhütlerine doğru hızlı adım atan ülkeler belirleyecek"

Yurthaber 17-02-22 11:35

Garanti BBVA Shop&Fly, 3 yılda 285 milyon TL değerinde mil kazandırdı

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Pazarlama-Ürün Yönetimi ve Pazar Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Erdur: - "Yaklaşık 3 yıl önce müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz Shop&Fly bu sürede oldukça büyük ilgi gördü"

Yurthaber 26-01-22 12:55

Türkiye'de kartlı ödemeler katlanarak büyüyor

GÖSAŞ'ın Mastercard ile ortaklaşa gerçekleştirdiği "Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2021" araştırmasına göre, 2021 sonu itibarıyla Türkiye'deki toplam banka ve kredi kartı adedi 291 milyon adede yükseldi, kartla yapılan alışveriş harcamaları da 1 trilyon 712 milyar TL'ye ulaştı - Salgının etkisiyle azalan nakit kullanımıyla birlikte Türkiye'deki banka kartı kullanımının hızlanarak artacağı tahmin ediliyor

Yurthaber 18-01-22 12:16

Son dakika haberi: Emeklilere maaş zammı sonrası ek gelir imkanı! Milyonları ilgilendiriyor son güne dikkat

Emekli ve memur zamlarının belli olmasından sonra yeni yılda emeklileri yakından ilgilendiren gelişmeler de yaşanıyor. Son dakika bilgisine göre milyonlarca emekli, yetim ve dulu yakından ilgilendiren promosyon kampanyası başladı. Yeni yılda emekli promosyon ücretleri 3 bin liraya kadar çıktı. Bankaların tamamı promosyon ücretlerini güncelledi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

Finans 09-01-22 10:07

Garanti BBVA, müşterileriyle dijital dünyada konuşuyor

Ayda 650 binden fazla müşteri, Garanti BBVA'nın bankacılık akıllı asistanı Ugi ile aktif bir şekilde iletişim kuruyor

Yurthaber 28-12-21 12:48

Emeklilere ek ödeme müjdesi! Başvuru yapan herkese...

Yeni yılda emekli maaşı zam oranları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Gelen ek destek açıklamaları, bütün zamanların en yüksek zammının uygulanacağı yorumlarını da gündeme getirdi. Bankaların emekliye nakit destekleri de sürerken Garanti BBVA tarafından duyurulan yeni promosyon oranları ile emeklilere ek destek sağlanması kararlaştırıldı. Peki ek ödeme nasıl alınır? İşte emekliye özel destekler ve ayrıntıları...

Finans 26-12-21 16:52

Garanti BBVA Mobil ile QR işlemleri artık tüm POS, ATM ve para transferlerinde

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu: - "QR işlemleri günlük hayatta hepimizin başına gelen cüzdan unutma, kartı bulamama gibi durumlarda müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor"

Yurthaber 03-12-21 14:47

Garanti BBVA ve IIF, COP26 sonrası gündemi değerlendirdi

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: - "Türkiye'de şirketlerin karbonsuzlaşma için de adımlar attığını görüyoruz. Sürdürülebilir finans bakış açısıyla ürün ve hizmetlerimizi dönüştürerek sürdürülebilir kalkınmaya 15 yıldan uzun süredir katkı sağlıyoruz"

Yurthaber 01-12-21 15:30

TL'deki düşüş Garanti hisselerinin alım maliyetini düşürüyor

İspanyol BBVA'nın CEO'su Onur Genç, Türkiye'de kısa vadeli risklerin farkında olduklarını ancak TL'deki değer kaybından faydalandıklarını açıkladı.

Finans 29-11-21 13:53

Garanti BBVA ve Hepsiburada’dan kadın girişimcilere güç verecek iş birliği

Garanti BBVA KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya: - "Sürdürülebilir bir dünya için, ekonomik ve toplumsal kalkınmanın en önemli itici gücünün kadın girişimciliği ve kadının iş hayatındaki varlığı olduğuna inanıyoruz" - Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez: - "Etkileri azalarak da olsa süren zorlu pandemi döneminin kadın girişimciler üzerindeki etkilerini en aza indirmek ve onlara her daim destek olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz"

Yurthaber 26-11-21 11:58

Garanti, Yapı Kredi ve Akbank mobil uygulamaya neden girilmiyor? Banka uygulamalarında erişim problemi

Türkiye’de faaliyet gösteren Garanti BBVA bankasının mobil uygulamasında erişim sorunu yaşanıyor. Aynı sorunun Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası'nda da olduğu belirtiliyor. Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası ve diğer banka müşterileri, mobil cihazlarından uygulamalara girişte problem yaşıyor.

Finans 23-11-21 16:02

BBVA, Garanti'nin tamamını almak için ilk adımı attı! SPK'ya başvurdu

Garanti Bankası'nın yüzde 50,15'ini almak için gönüllü pay alımı teklifinde bulunacağını geçtiğimiz günlerde duyuran İspanyol banka BBVA, Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yaparak ilk adımı atmış oldu.

Finans 18-11-21 13:34

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Yurthaber 17-11-21 11:50

Borsa İstanbul'da 'Garanti' yükselişi! O hisseler de yükseldi

İspanyol banka BBVA'nın Garanti Bankası'nın tamamını almak için harekete geçeceğini açıklamasının ardından Borsa İstanbul'da bankacılık hisseleri yükseliş gösterdi. Borsa İstanbul endeksi yüzde 4,13 yükselirken Bankacılık Endeksi'nin yükselişi ise yüzde 9,60 oldu. Öte yandan Garanti Bankası ve diğer banka hisseleri tavan oldu! Uzman isimler bankacılık sektöründeki bu gelişmeyi değerlendirerek haberin piyasalarda olumlu karşılanacağını belirtti.

Finans 15-11-21 12:37

BBVA, Garanti Bankası'nda pay alımı açıklaması geldi fiyatlar yükseldi

Garanti Bankası hissedarı BBVA , mülkiyetinde bulunmayan Garanti paylarının tamamı için gönüllü pay alım teklifi yapma kararı aldı. BBVA, kalan Garanti hisseleri için hisse başına 12,20 TL gönüllü pay alım teklif fiyatı belirledi. Öte yandan açıklamanın ardından haftanın ilk gününde Garanti Bankası yüzde 9.9 primle tavan fiyat olan 11.63 liradan işlem gördü.

Finans 15-11-21 10:10

Garanti BBVA ve TURMEPA iş birliğiyle Mavi Nefes Projesi eğitimleri başladı

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "Kısa bir süre önce TURMEPA ile birlikte duyurduğumuz Mavi Nefes Projemizin çok önemli bir adımı olan eğitimlere de başladık. Denizlerimizin temizlenmesi için deniz temizliği konusunda gelecek nesillerin eğitilmesini ve farkındalığın artırılmasını son derece önemli görüyoruz. Çünkü bu konuda bilinç oluşturmadan sonuç almak güç. Banka olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu çok değerli projeyle Marmara Denizi’ndeki ekosistem başta olmak üzere gelecek kuşaklara daha temiz denizler bırakmaya katkı sunacağız”

Yurthaber 20-10-21 13:35

Garanti BBVA, kredi kartı deneyimini Metal The Platinum Card ile farklı boyuta taşıyor

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer: -"Hem metal bir kredi kartına sahip olacak, hem de American Express’in ayrıcalıklarından yararlanacak olan kart sahipleri dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kartlarını güvenle kullanırken, Selects Programı ile üst düzey bir sadakat programı deneyimini de yaşayacaklar"

Yurthaber 18-10-21 14:10

Konut kredisi faiz oranları ne kadar? İşte banka banka son rakamlar…

Pek çok kişi ev sahibi olmanın hayalini kurarken, nakit parası yetmeyenler konut kredisi için bankaların yolunu tutuyor. Sizler için son faiz oranlarına göre konut kredisi için hesaplaması yaptık. İşte banka banka konut kredisi faiz oranları…

Finans 14-10-21 13:11

Global Economics’den Garanti BBVA’ya 2 ödül birden

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: -"Sürdürülebilirlik ve yatırım konusundaki hedeflerimizi korumaya ve her yıl daha iddialı hedefler koymaya devam edeceğiz"

Yurthaber 13-10-21 13:02

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu'nun Tekirdağ eğitimleri başlıyor

Kadın Girişimci Yönetici Okulu ile girişimcilerin hem eğitim ihtiyaçlarını gidermek hem de girişimcilik konusunda rol model sinerjisi yaratmalarını sağlamak amaçlanıyor

Yurthaber 24-09-21 14:10

BBVA, sürdürülebilir finansman için ayırdığı kaynağı 200 milyar avroya çıkardı

BBVA, sürdürülebilir finansman için ayırdığı kaynağı 200 milyar avroya çıkardı

Yurthaber 08-09-21 11:44