Garanti Bbva Haberleri Ve Son Dakika Garanti Bbva Haberleri

Garanti Bbva Haberleri Ve Son Dakika Garanti Bbva Haberleri

Garanti BBVA ya da eski adıyla Garanti Bankası, 1946 yılında Ankara’da kurulmuş bir özel bankadır. Mevduat Bankası olan Garanti BBVA’nın 2020 sonu itibari lie hisselerinin bir kısmı BBVA’ya aittir ve diğer kısmı da halka açıktır. Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dahil farklı bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. Şirket unvanı Türkiye Garanti Bankası Anonim Şirketi olan banka, 2019 yılından itibaren Garanti BBVA markasını kullanmaya başladı.

Garanti BBVA Haberleri

Her 5 çocuktan biri Garanti BBVA Emeklilik ile BES'e adımını attı

18 yaş altı BES’te 208 milyon TL fon büyüklüğüne sahip olan Garanti BBVA Emeklilik, her 5 çocuktan birinin sisteme dahil olmasına ve erken yaşlarda birikim yapmasına katkı sağladı

Yurthaber 30-06-2022 13:13

Garanti BBVA CepPOS’tan artık tüm iş yerleri yararlanabiliyor

Bu gelişme sayesinde Garanti BBVA üyesi olan veya olmayan tüm işletmeler CepPOS uygulamasını indirerek kurulum beklemeden anında kullanabiliyor ve aldıkları ödemeleri aynı gün hesaplarında görüyorlar

Yurthaber 14-06-2022 11:07

Garanti BBVA’dan Türkiye’nin en büyük çatı üstü GES projesine finansman

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "Garanti BBVA, kömür santralleri ve madenleriyle ilgili yeni yatırımları finanse etmeyeceğini açıklayan ilk banka olarak, Türkiye’nin en büyük çatı üstü güneş enerjisi santralinin finansmanıyla sektördeki öncü duruşunu ve düşük karbonlu ekonomiyi destekleme vizyonunu bir kez daha kanıtlamış oldu”

Yurthaber 10-06-2022 11:10

otoplus, taşıt kredisinde Garanti BBVA ile iş birliği yaptı

letgo Araba Operasyonlarından Sorumlu Genel Müdürü Tuluy Noyan: - "Garanti BBVA ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde müşterilerimize banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, mağaza içerisinde taşıt kredisine 30 dakikada erişim imkanı sunarak vakit ve konfor kazandırıyoruz"

Yurthaber 08-06-2022 11:54

Garanti BBVA

Garanti Bbva Hakkındaki Haberler Mynet'te. Garanti Bbva Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Garanti BBVA, Proptech Startup'ı Missafir App’i hayata geçirdi

Missafir Kurucusu ve Üst Yöneticisi Mehmet Yüksel: - "Bu uygulamayla kusursuz misafir deneyimini teknoloji desteğiyle sunabilecek ve konukların her türlü ihtiyacına cevap verirken bu yenilikleri globale de taşıyacağız"

Yurthaber 30-05-2022 11:02

GittiGidiyor, müşterilerine 75 TL'ye varan bonus kazanma fırsatı sunuyor

GittiGidiyor, müşterilerine 75 TL'ye varan bonus kazanma fırsatı sunuyor

Yurthaber 16-05-2022 14:11

Garanti BBVA’dan Türkiye’nin ilk SOFR faizli kredisi

Garanti BBVA Yatırım Bankacılığı ve Finansman Direktörü Emre Hatem: - "SOFR, finansal piyasalarda gerçekleşmiş işlemler dayanak alınarak hesaplandığından, oranların piyasayı yansıtma kabiliyetini yükseltiyor"

Yurthaber 08-04-2022 11:10

Garanti BBVA EFT saatleri ve ücretleri: Garanti BBVA'dan para transferi EFT saat kaça kadar yapılır?

Her banka gibi Garanti BBVA da kendi EFT saatlerine sahiptir. Banka müşterilerin bu saatler arasında EFT işlemi yapması önemlidir. Aksi halde para transferi bir sonraki iş gününe ertelenmektedir. Garanti BBVA EFT saatleri nedir?

Finans 01-04-2022 15:28

SPK'dan, BBVA'nın Garanti Bankası için gönüllü pay alım başvurusuna onay

SPK'dan, BBVA'nın Garanti Bankası için gönüllü pay alım başvurusuna onay

Yurthaber 31-03-2022 20:34

Garanti BBVA, 7'nci kez "Dow Jones Sürdürülebilirlik Endeksi"nde

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "Sürdürülebilir kalkınma ve iklim değişikliğiyle mücadele için yaptığımız çalışmalarla 15 yıldan uzun süredir sektörümüze öncülük ediyoruz"

Yurthaber 25-03-2022 11:10

Garanti BBVA, Global Finance tarafından "Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası" seçildi

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: - "Proje finansmanı kapsamında çoğunluğu rüzgar santralleri olmak üzere yalnızca yenilenebilir enerji projelerine 6 milyar doları aşan finansman sağlıyoruz" - "Yaptığımız çalışmalarımızla Global Finance gibi prestijli bir kurum tarafından bu ödüle bir kez daha layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz"

Yurthaber 16-03-2022 12:17

Garanti BBVA Filo, ilk kira sertifikası ihracını gerçekleştirdi

Garanti BBVA Filo Genel Müdürü Ayşegül Gülgör: - "İlk sukuk ihracımızda yatırımcılardan ihraç tutarının iki katı büyüklükte bir talep elde ettik"

Yurthaber 21-02-2022 10:24

Garanti BBVA ve PwC Türkiye'den enerji webinarı

Garanti BBVA Yatırım Bankacılığı ve Finansman Direktörü Emre Hatem: - "Türkiye’nin faaliyetteki kurulu rüzgâr gücü içerisinde yaklaşık yüzde 23 pazar payıyla sektör liderliğini korumaya devam ediyoruz" - PwC Türkiye Enerji Altyapı ve Doğal Kaynaklar Sektör Lideri Murat Çolakoğlu: - "Dünyada var olan sermayenin nereye yöneleceğini, bu konuda hızlı ve güvenilir mevzuat altyapısını hazırlayan ve uluslararası taahhütlerine doğru hızlı adım atan ülkeler belirleyecek"

Yurthaber 17-02-2022 11:35

Garanti BBVA Shop&Fly, 3 yılda 285 milyon TL değerinde mil kazandırdı

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Pazarlama-Ürün Yönetimi ve Pazar Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Ulaş Erdur: - "Yaklaşık 3 yıl önce müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz Shop&Fly bu sürede oldukça büyük ilgi gördü"

Yurthaber 26-01-2022 12:55

Türkiye'de kartlı ödemeler katlanarak büyüyor

GÖSAŞ'ın Mastercard ile ortaklaşa gerçekleştirdiği "Türkiye’de Kartlı Ödemeler 2021" araştırmasına göre, 2021 sonu itibarıyla Türkiye'deki toplam banka ve kredi kartı adedi 291 milyon adede yükseldi, kartla yapılan alışveriş harcamaları da 1 trilyon 712 milyar TL'ye ulaştı - Salgının etkisiyle azalan nakit kullanımıyla birlikte Türkiye'deki banka kartı kullanımının hızlanarak artacağı tahmin ediliyor

Yurthaber 18-01-2022 12:16

Son dakika haberi: Emeklilere maaş zammı sonrası ek gelir imkanı! Milyonları ilgilendiriyor son güne dikkat

Emekli ve memur zamlarının belli olmasından sonra yeni yılda emeklileri yakından ilgilendiren gelişmeler de yaşanıyor. Son dakika bilgisine göre milyonlarca emekli, yetim ve dulu yakından ilgilendiren promosyon kampanyası başladı. Yeni yılda emekli promosyon ücretleri 3 bin liraya kadar çıktı. Bankaların tamamı promosyon ücretlerini güncelledi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

Finans 09-01-2022 10:07

Garanti BBVA, müşterileriyle dijital dünyada konuşuyor

Ayda 650 binden fazla müşteri, Garanti BBVA'nın bankacılık akıllı asistanı Ugi ile aktif bir şekilde iletişim kuruyor

Yurthaber 28-12-2021 12:48

Emeklilere ek ödeme müjdesi! Başvuru yapan herkese...

Yeni yılda emekli maaşı zam oranları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Gelen ek destek açıklamaları, bütün zamanların en yüksek zammının uygulanacağı yorumlarını da gündeme getirdi. Bankaların emekliye nakit destekleri de sürerken Garanti BBVA tarafından duyurulan yeni promosyon oranları ile emeklilere ek destek sağlanması kararlaştırıldı. Peki ek ödeme nasıl alınır? İşte emekliye özel destekler ve ayrıntıları...

Finans 26-12-2021 16:52

Garanti BBVA Mobil ile QR işlemleri artık tüm POS, ATM ve para transferlerinde

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Işıl Akdemir Evlioğlu: - "QR işlemleri günlük hayatta hepimizin başına gelen cüzdan unutma, kartı bulamama gibi durumlarda müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor"

Yurthaber 03-12-2021 14:47

Garanti BBVA ve IIF, COP26 sonrası gündemi değerlendirdi

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: - "Türkiye'de şirketlerin karbonsuzlaşma için de adımlar attığını görüyoruz. Sürdürülebilir finans bakış açısıyla ürün ve hizmetlerimizi dönüştürerek sürdürülebilir kalkınmaya 15 yıldan uzun süredir katkı sağlıyoruz"

Yurthaber 01-12-2021 15:30

TL'deki düşüş Garanti hisselerinin alım maliyetini düşürüyor

İspanyol BBVA'nın CEO'su Onur Genç, Türkiye'de kısa vadeli risklerin farkında olduklarını ancak TL'deki değer kaybından faydalandıklarını açıkladı.

Finans 29-11-2021 13:53

Garanti BBVA ve Hepsiburada’dan kadın girişimcilere güç verecek iş birliği

Garanti BBVA KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sibel Kaya: - "Sürdürülebilir bir dünya için, ekonomik ve toplumsal kalkınmanın en önemli itici gücünün kadın girişimciliği ve kadının iş hayatındaki varlığı olduğuna inanıyoruz" - Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Murat Büyümez: - "Etkileri azalarak da olsa süren zorlu pandemi döneminin kadın girişimciler üzerindeki etkilerini en aza indirmek ve onlara her daim destek olmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz"

Yurthaber 26-11-2021 11:58

Garanti, Yapı Kredi ve Akbank mobil uygulamaya neden girilmiyor? Banka uygulamalarında erişim problemi

Türkiye’de faaliyet gösteren Garanti BBVA bankasının mobil uygulamasında erişim sorunu yaşanıyor. Aynı sorunun Yapı Kredi, Akbank ve İş Bankası'nda da olduğu belirtiliyor. Garanti, Yapı Kredi, Akbank, İş Bankası ve diğer banka müşterileri, mobil cihazlarından uygulamalara girişte problem yaşıyor.

Finans 23-11-2021 16:02

BBVA, Garanti'nin tamamını almak için ilk adımı attı! SPK'ya başvurdu

Garanti Bankası'nın yüzde 50,15'ini almak için gönüllü pay alımı teklifinde bulunacağını geçtiğimiz günlerde duyuran İspanyol banka BBVA, Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yaparak ilk adımı atmış oldu.

Finans 18-11-2021 13:34

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Garanti BBVA'dan emeklilere özel promosyon kampanyası

Yurthaber 17-11-2021 11:50

Borsa İstanbul'da 'Garanti' yükselişi! O hisseler de yükseldi

İspanyol banka BBVA'nın Garanti Bankası'nın tamamını almak için harekete geçeceğini açıklamasının ardından Borsa İstanbul'da bankacılık hisseleri yükseliş gösterdi. Borsa İstanbul endeksi yüzde 4,13 yükselirken Bankacılık Endeksi'nin yükselişi ise yüzde 9,60 oldu. Öte yandan Garanti Bankası ve diğer banka hisseleri tavan oldu! Uzman isimler bankacılık sektöründeki bu gelişmeyi değerlendirerek haberin piyasalarda olumlu karşılanacağını belirtti.

Finans 15-11-2021 12:37

BBVA, Garanti Bankası'nda pay alımı açıklaması geldi fiyatlar yükseldi

Garanti Bankası hissedarı BBVA , mülkiyetinde bulunmayan Garanti paylarının tamamı için gönüllü pay alım teklifi yapma kararı aldı. BBVA, kalan Garanti hisseleri için hisse başına 12,20 TL gönüllü pay alım teklif fiyatı belirledi. Öte yandan açıklamanın ardından haftanın ilk gününde Garanti Bankası yüzde 9.9 primle tavan fiyat olan 11.63 liradan işlem gördü.

Finans 15-11-2021 10:10

Garanti BBVA ve TURMEPA iş birliğiyle Mavi Nefes Projesi eğitimleri başladı

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "Kısa bir süre önce TURMEPA ile birlikte duyurduğumuz Mavi Nefes Projemizin çok önemli bir adımı olan eğitimlere de başladık. Denizlerimizin temizlenmesi için deniz temizliği konusunda gelecek nesillerin eğitilmesini ve farkındalığın artırılmasını son derece önemli görüyoruz. Çünkü bu konuda bilinç oluşturmadan sonuç almak güç. Banka olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki bu çok değerli projeyle Marmara Denizi’ndeki ekosistem başta olmak üzere gelecek kuşaklara daha temiz denizler bırakmaya katkı sunacağız”

Yurthaber 20-10-2021 13:35

Garanti BBVA, kredi kartı deneyimini Metal The Platinum Card ile farklı boyuta taşıyor

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer: -"Hem metal bir kredi kartına sahip olacak, hem de American Express’in ayrıcalıklarından yararlanacak olan kart sahipleri dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar kartlarını güvenle kullanırken, Selects Programı ile üst düzey bir sadakat programı deneyimini de yaşayacaklar"

Yurthaber 18-10-2021 14:10

Konut kredisi faiz oranları ne kadar? İşte banka banka son rakamlar…

Pek çok kişi ev sahibi olmanın hayalini kurarken, nakit parası yetmeyenler konut kredisi için bankaların yolunu tutuyor. Sizler için son faiz oranlarına göre konut kredisi için hesaplaması yaptık. İşte banka banka konut kredisi faiz oranları…

Finans 14-10-2021 13:11

Global Economics’den Garanti BBVA’ya 2 ödül birden

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: -"Sürdürülebilirlik ve yatırım konusundaki hedeflerimizi korumaya ve her yıl daha iddialı hedefler koymaya devam edeceğiz"

Yurthaber 13-10-2021 13:02

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu'nun Tekirdağ eğitimleri başlıyor

Kadın Girişimci Yönetici Okulu ile girişimcilerin hem eğitim ihtiyaçlarını gidermek hem de girişimcilik konusunda rol model sinerjisi yaratmalarını sağlamak amaçlanıyor

Yurthaber 24-09-2021 14:10

BBVA, sürdürülebilir finansman için ayırdığı kaynağı 200 milyar avroya çıkardı

BBVA, sürdürülebilir finansman için ayırdığı kaynağı 200 milyar avroya çıkardı

Yurthaber 08-09-2021 11:44

İşte Garanti, Akbank, Halkbank, Ziraat sıfır otomobil kredisi faiz oranları ve ödeme planları!

Kredisiz, sıfır otomobil almak artık pek çok kişi için hayal. Bu nedenle yeni bir araç almak isteyenler, genellikle bankaların yolunu tutuyor. Haberimizde sizler için bankaların sıfır araçlara uyguladığı kredi faiz oranlarını bir araya getirdik.

Finans 10-08-2021 12:15

En uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar! Akbank, Garanti, ING, Ziraat, İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları

Pandemi sonrası birçok vatandaş, geçim sıkıntısı ile karşı karşıya kaldı. Pek çok kişi yeni bir iş bulana kadar ihtiyaç kredisi çekerek geçinmeye çalışıyor. Sizler için bankaların kredi faiz oranları ve ödeme planlarını araştırdık.

Finans 09-08-2021 17:30

Emekliye 2000 TL promosyon! Halkbank, Akbank, Garanti, İş Bankası, TEB ne kadar promosyon veriyor?

Temmuz ayında enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından emekli maaşlarına zam yapıldı. Yapılan zammın ardından bankalar müşterilerine yüksek promosyonlar sunarak emekliliğe ek gelir imkanı tanıdı.

Finans 03-08-2021 13:00

Garanti BBVA'dan 1 milyon fidan bağışı

Garanti BBVA'dan 1 milyon fidan bağışı

Yurthaber 31-07-2021 11:59

Milyonlara müjde! Zam geldi, 1.750 TL...

Milyonların beklediği müjde belli oldu. Emekli, dul ve yetim aylıklarına zam yapıldı, ödemeler bin 750 liraya yükseldi. Fırsattan, yeni emekli olan vatandaşlar da yararlanabiliyor. Bankaların SGK ile yaptığı anlaşma kapsamında milyonlarca kişi, maaşlarını istedikleri bankalara taşıtabiliyor. Bankalar ise emeklilerin hesaplarını kendilerine taşıması için çeşitli promosyonlar düzenleyerek birbiriyle yarıştı.

Finans 30-07-2021 10:20

Garanti BBVA'dan yılın ilk yarısında 5 milyar 437 milyon TL konsolide net kar

Garanti BBVA Genel Müdürü Recep Baştuğ: - "İç talebin ölçülü ivme kazandığı bu dönemde geniş hizmet ağımız ve üstün müşteri deneyimimiz sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak sektörün üzerinde büyüdük"

Yurthaber 29-07-2021 19:21

İklim endeksi ‘gong’u

Borsa İstanbul’da gerçekleşen gong töreniyle Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu’nun yürütücülüğünü üstlendiği CDP Türkiye ve Borsa İstanbul iş birliğiyle Garanti BBVA İklim Endeksi hayata geçti. Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, “Gösterge niteliğindeki bu endeksin oluşturacağı yatırım fırsatlarından ötürü heyecan duyuyoruz” dedi.

Finans 15-07-2021 11:52

Borsa İstanbul, Garanti BBVA ve CDP Türkiye iş birliğiyle Garanti BBVA İklim Endeksi hayata geçirildi

Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun: -"Gösterge niteliğindeki bu endeksin oluşturacağı yatırım fırsatlarından ötürü heyecan duyuyoruz. Garanti BBVA ve CDP Türkiye, iklim değişikliği ile mücadele ve sürdürülebilir kalkınma konularında, inovatif yaklaşımlar ve yenilikçi finansman modelleri sunan öncü kurumlarımızdır" - Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin: -"'Dünyaya iyi bakıyoruz, geleceğe iyi bakıyoruz' mottosuyla her geçen gün daha güçlü adımlarla ilerlediğimiz iklim değişikliğiyle mücadele yolunda Türkiye'de yeni bir ilke daha imza atmaktan büyük gurur duyuyoruz" -Sabancı Üniversitesi Kurumsal Yönetim Forumu ve CDP Türkiye Kurucu Direktörü Melsa Ararat: -"Bu endeks sayesinde, Türkiye'nin iklim değişikliğine dayanıklı, emisyonlarını bilimin öngördüğü hedeflere uygun olarak azaltmayı ve nihayet sıfırlamayı amaçlayan şirketleri, uluslararası kurumsal yatırımcıların radarına girecek ve Türkiye'ye ek yabancı sermaye gelmesine vesile olacaklar"

Yurthaber 14-07-2021 15:25

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin, "Yılın Yatırım Lideri" seçildi

Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ebru Dildar Edin, "Yılın Yatırım Lideri" seçildi

Yurthaber 09-07-2021 11:53

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu'nun Erzurum eğitimleri 12 Temmuz'da başlayacak

Garanti BBVA Kadın Girişimci Yönetici Okulu'nun Erzurum eğitimleri 12 Temmuz'da başlayacak

Yurthaber 25-06-2021 12:15

İşte sıfır araç kredilerinin faiz oranları! 24 ve 36 ay taksitle düşük faizli araç kredileri!

Sıfır araç almak isteyenler, 24 ay ve 36 ay taksitle kredi faiz oranlarını ve ödeme planlarını hesaplayarak kredi kullanıyor. İş Bankası, Akbank, Kuveyt Türk, Garanti BBVA, Ziraat Bankası, VakıfBank, Yapı Kredi, Halkbank, Vakıf Katılım, TEB, Albaraka gibi bankalar, sıfır araçlarda kredi faiz oranlarını belirledi.

Finans 15-06-2021 12:37

Türkiye'nin en güçlü markası Türkiye İş Bankası oldu

Brand Finance’in yayımladığı “Brand Finance Turkey 100 – 2021” raporunda, Türkiye’nin en güçlü markası Türkiye İş Bankası oldu.

Finans 13-06-2021 12:45

Ziraat, Akbank, Denizbank gibi bankalardan emeklilere promosyon fırsatı! Başvurana 1750 TL…

Emekliler, temmuz ayında alacağı zam ve kurban bayramı ikramiyelerinin yanı sıra bankaların promosyon ödemelerinden de yararlanacak. Maaşlara göre en az 500, 625, 750 TL ödeme yapılırken, bazı bankalar bu ödemeleri 1750 TL’ye kadar yükseltti.

Finans 09-06-2021 13:49

A101 ve Garanti’den kredi anlaşması! | A101 banka kredisi nedir? A101 banka kredisine nasıl başvurulur?

A101 her hafta düzenli olarak çıkardığı Aktüel kataloğundaki dev indirim fırsatları ile öne çıkarak birçok vatandaşın tercih ettiği zincir marketler arasında yer alıyor. A101, şimdi de bu Aktüel ürünlerinden vatandaşın daha fazla yararlanabilmesi için yeni bir imkan sunuyor. Bu kapsamda Garanti Bankası ile anlaşan A101, Aktüel ürünlerde geçerli olacak kredi imkanını vatandaşa duyurdu.

Finans 03-06-2021 15:21

Garanti BBVA CepPOS’ta artık işlem limiti yok

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer: - "CepPOS uygulamasındaki temassız işlem limitini kaldırarak alışveriş deneyimini yeni bir boyuta taşıyoruz. Bundan böyle tüketiciler 350 TL üzerindeki işlemlerini de, sadece kart şifresi kullanarak CepPOS üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde kolayca gerçekleştirebilecek"

Yurthaber 02-06-2021 12:38

Gençler Ligi'nde şampiyon Fenerbahçe Beko

Garanti BBVA Basketbol Gençler Ligi'nin (BGL) erkekler kategorisinde Fenerbahçe Beko, şampiyon oldu.

Spor 31-05-2021 21:29