Norveç Haberleri Ve Son Dakika Norveç Haberleri

Norveç Haberleri Ve Son Dakika Norveç Haberleri

Kuzey Avrupa’da bulunan Norveç’in resmi adı Norveç Krallığı’dır. İskandinav Yarımadası’nın batısında yer alan ülke, Finlandiya, İsveç ve Rusya ile komşudur. Norveç Denizi’ne kıyısı bulanan ülkenin başkenti ve aynı zamanda en kalabalık şehir Oslo’dur. Norveçce konuşulan ülkede iyi derecede İngilizce de konuşulmaktadır. Yönetim şekli anayasal monarşidir ve 19 eyalet ve 36 şehirden meydana gelmektedir. Batı kısmında Atlas Okyanusu’na kıyısı vardır bu kıyılar fiyort tipidir.

Norveç refah seviyesi ve yaşam standartları yüksek bir ülkedir. Kuzey ışıklarının görülmesi, doğası ve imkânlarıyla her yıl binlerce turist ve göçmen ülkeye gelmektedir. Soğuk bir iklime sahip olmasına rağmen vazgeçilmez bir gezi rotasıdır.

Schengen bölgesinde yer alan Norveç’e T.C. vatandaşları vize ile seyahat edebilir.

Norveç Haberleri

Bakan Fidan, yarın Norveç'e gidecek

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, yarın Norveç'in başkenti Oslo'yu ziyaret edecek.

Haber 14-12-2023 18:09

Oğullarını kaybedince Norveç'ten Trabzon'a geldiler, hediye bıçağı gören anne gözyaşlarını tutamadı

Oğullarını 5 yıl önce Trabzon'un Sürmene ilçesinde trafik kazasında yitiren Norveçli aileye bıçak hediye edildi. Bıçak hediyesi aileyi duygulandırdı, bıçağın üzerindeki yazıyı gören anne Monika Snppene gözyaşlarına boğuldu.

Haber 27-10-2023 10:10

Ailenin inanılmaz keşfi herkesi şaşkına çevirdi! Bahçede düşen küpesini ararken Viking döneminden kalan hazine buldular

Arka bahçelerinde kayıp küpeyi arayan bir aile, antik bronz süs eşyaları da dahil olmak üzere bir Viking döneminden kalan bir hazine buldular. Ailenin keşfi herkesi şaşkına çevirirken Norveç'te gündem yarattı.

Trend 07-10-2023 08:23

Kayıp altın küpeleri ararken buldukları karşısında büyük şaşkınlık yaşadılar! Bin yıllık...

Norveçli bir aile bahçelerinde kaybolan küpelerini ararken Viking döneminden en az bin yıllık kalıntılar buldu. Vestfold Kültürel Mirası ve Telemark İl Konseyi tarafından yapılan paylaşımda, "Jomfruland’da Viking zamanından kalma ilk güvenli bulguyu bulan aileyi tebrik ediyoruz" ifadeleri kullanıldı. Uzmanlar, söz konusu adada yüzlerce yıl öncesine dayanan yerleşimlerin olduğunu fakat şu ana kadar bulunan kanıtların sadece Orta Çağ'a dek uzandığını belirtti.

Haber 29-09-2023 14:41

Yüzyılın keşfini yaptı! Yürüyüş yaparken hazine buldu... Çikolata parçaları zannetti servet çıktı

51 yaşındaki Erlend Bore isimli bir adam Norveç’in Stavanger kenti yakınlarındaki Rennesoy bölgesinde herkesi heyecanlandıran bir keşfe imza attı. Metal dedektörü ile yürüyüş yaptığı sırada Bore arkeologlar tarafından “Yüzyılın keşfi” olarak isimlendirilen yaklaşık M.S. 500’den kalma nadir madalyonlarında olduğu kolye uçları ve yüzükler buldu.

Trend 09-09-2023 08:57

Hans Fırtınası Kuzey Avrupa ülkelerini vurdu! Bölgeden tahliyeler yapıldı

Kuzey Avrupa’da etkili olan Hans Fırtınası, Norveç’te toprak kaymalarına ve sellere neden oldu. Ülkede çok sayıda kişi fırtınanın etkili olduğu bölgelerden tahliye edildi. Fırtınadan İsveç, Litvanya, Almanya, Danimarka, Letonya, Estonya ve Finlandiya da etkilendi. İsveç'te ise bir yolcu treni raydan çıktı.

Haber 08-08-2023 23:58

Norveç'teki bakanlıklara siber saldırı düzenlendi

Norveç hükümeti, ülkedeki 12 bakanlığa siber saldırı düzenlendiğini açıkladı.

Haber 25-07-2023 00:33

Norveç'in başkenti Oslo'da gayriresmi NATO toplantısı

NATO Dışişleri Bakanları, Norveç'in başkenti Oslo'da Norveç Kralı V. Harald'ın Kraliyet Sarayı'nda verdiği resepsiyonda gayriresmi olarak bir araya geldi.

Haber 01-06-2023 00:06

İsveç araştırma roketi Norveç topraklarına düştü! İki ülke arasında tansiyon yükseldi

İsveç'in araştırma roketlerinden birinin arızalanarak Norveç topraklarına düşmesi iki ülke ilişkilerinde gerginliğe neden oldu. Roketin fırlatıldığı İsveç'teki Esrange Uzay Merkezi'nden Marko Kohberg yaptığı açıklamada, meydana gelen sapmanın çok ciddi olduğunu söyledi.

Haber 26-04-2023 21:51

İsveç’in fırlattığı roket Norveç’e düştü! Bu, ciddiye aldığımız bir sapma

İsveç, Esrange Uzay Merkezi'nden fırlatılan bir araştırma roketinin arızalanması sonucu Norveç topraklarına düştüğünü açıkladı. Roketin taşıdığı yükün iyi durumda olduğu ve helikopterle Esrange'e geri nakledildiği aktarıldı. Esrange Uzay Merkezi Roket ve Balon Operasyonları Başkanı Marko Kohberg ise yaptığı açıklamada, "Bu, ciddiye aldığımız bir sapma" ifadelerini kullandı.

Haber 26-04-2023 07:49

İsveç'in fırlattığı araştırma roketi Norveç'e düştü!

İsveç, Esrange Uzay Merkezi'nden fırlatılan bir araştırma roketinin arızalanması sonucu Norveç topraklarına düştüğünü açıkladı.

Haber 25-04-2023 23:30

Norveç'ten Rusya'yı kızdıracak hamle! Casuslukla suçlanan diplomatları sınır dışı edecek

Norveç, başkent Oslo’daki Rus Büyükelçiliğinde çalışan 15 diplomatı "casusluk yaptıkları" şüphesiyle sınır dışı etme kararı aldı.

Haber 13-04-2023 23:49

Bilim insanlarından korkutan keşif! Norveç buzullarında zararlı kimyasal madde PFAS saptandı

Oxford Üniversitesinden bilim insanları, Norveç'in Svalbard bölgesinde yer alan buzullarda araştırmalarda bulundu. Yapılan araştırmaların sonucunda Norveç'in Kuzey Kutbu bölgesinde, yabani hayatı tehdit eden yüksek oranda "zehirli kimyasal" perfloroalkil ve polifloroalkil maddelere (PFAS) rastlandı.

Haber 12-02-2023 17:47

Son dakika: Skandal hamle sonrası Türkiye'den sert uyarı! Norveç'ten geri adım geldi

Son dakika haberi: İsveç ve Danimarka'da Kur'an-ı Kerim'e yönelik alçak saldırının ardından bir skandal hamle de Norveç'ten gelmişti. Ülkede 3 Şubat tarihinde Kur'an-ı Kerim yakma girişimine izin verildiği açıklanmıştı. Söz konusu skandal sonrası Norveç’in Ankara Büyükelçisi Dışişleri'ne çağrılmıştı. Konuyla ilgili konuşan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türkiye'nin uyarısı neticesinde Norveç'in Kur'an-ı Kerim yakılmasına verdiği izni iptal ettiğini duyurdu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 02-02-2023 17:04

SON DAKİKA | Norveç Büyükelçisi Dışişleri'ne çağrıldı

Son dakika: Norveç'in Ankara Büyükelçisi, yarın ülkesinde Kur'an-ı Kerim'e karşı eylem gerçekleştirileceğinin öğrenilmesi üzerine Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı.

Haber 02-02-2023 14:09

Rusya ve Norveç arasında tehlikeli yakınlaşma! İstihbarat üzerine savaş uçağı havalandı

Rusya-Ukrayna savaşı sonrası gözler Doğu Avrupa ve Rusya-İskandinav sınırına çevrildi. Son günlerde NATO uçaklarının yoğun devriyeler gerçekleştirdiği Baltık ve Barent Denizi ile İskandinav bölgesinde bu kez de tehlikeli bir yakınlaşma gerçekleşti. Barents Denizi üzerinde uçan bir Norveç istihbarat uçağına Rus savaş uçağı tarafından önleme yapıldı.

Haber 12-12-2022 18:54

Adalet Bakanı Emilie Enger Mehl’in fotoğrafı olay olmuştu! Ülkeyi ayağa kaldıran bikinili poz yeniden gündemde

Norveç Adalet Bakanı Emilie Enger Mehl'in Instagram hesabından paylaştığı bikinili pozu ülke gündemine bomba gibi düşmüştü. İtalya tatili sırasında bir sörf tahtasının üzerinde poz veren Mehl’in paylaşımının ardından başlayan tartışmalar bir türlü dinmedi. Mehl’in pozu yeniden gündeme gelmeyi başardı.

Trend 16-08-2022 11:41

Norveç'teki ünlü deniz aygırı Freya, insanlara zarar verebileceği gerekçesiyle öldürüldü

Norveç’in Kragero kentindeki dünya çapında üne kavuşan 600 kilogram ağırlığındaki Freya isimli deniz aygırı, halk güvenliğini tehdit ettiği gerekçesiyle öldürüldü. Norveç Balıkçılık Bakanlığı Freya’nın insancıl şekilde uyutulduğunu duyurdu. Dev memeli Freya'nın insanlar için tehlikeli olduğu uyarılarına rağmen bölge ziyaretçi akınına uğramıştı.

Haber 15-08-2022 00:21

İsveç iade edecekti! Teröristlerle ilgili çarpıcı iddia: O ülkeye... Türkiye şiddetle karşı çıkacak

Türkiye, İsveç ve Finlandiya arasında imzalanan üçlü memorandumun ardından İsveç’in çok sayıda teröristin iadesi için söz verdiği duyurulmuştu. İsveç, terör örgütü üyelerini Türkiye’ye teslim etmeye hazırlanırken o teröristlerle ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Teröristlerin Norveç'e sığınma başvurusunda bulunabileceği öne sürülürken Uluslararası Hukuk ve Mülteci Uzmanı Profesör Terje Einarsen, bunun zor bir uygulama olduğunu, Türkiye'nin bu duruma şiddetle karşı çıkacağını belirtti.

Haber 08-08-2022 16:30

Norveç Kralı 5. Harald hastaneden taburcu edildi

Norveç Kralı 5. Harald hastaneden taburcu edildi

Yurthaber 08-08-2022 16:26

Norveç'te 85 yaşındaki Kral 5. Harald, ateşlendiği gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı

Norveç'te 85 yaşındaki Kral 5. Harald, ateşlendiği gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı

Yurthaber 04-08-2022 22:30

Norveç'te ortalığı ayağa kaldıran poz! Adalet Bakanı Emilie'nin fotoğrafı olay oldu

Norveç Adalet Bakanı Emilie Enger Mehl'in Instagram hesabında yayınladığı fotoğraf karesi ülkede adeta kaos çıkmasına neden oldu. Ortalığı karıştıran fotoğrafta sörf tahtası üzerinde çekilmiş fotoğrafını paylaşan Mehl'in can yeleği giymemesi üzerine yasaları çiğnediği yorumları yapıldı. Yapılan eleştiriler üzerine konuşan Mehl, ''Yasalara ve talimatlara uyarım. Karada ve suda herkesin iyi bir yaz geçirmesini diliyorum'' dedi.

Haber 04-08-2022 14:47

Norveç, Ukrayna'dan ayrılan tahıl yüklü gemi için Türkiye'ye teşekkür etti

Norveç, Ukrayna'dan ayrılan tahıl yüklü gemi için Türkiye'ye teşekkür etti

Yurthaber 01-08-2022 18:40

Norveç'te eşcinsel barına silahlı saldırı! Polis silah taşımaya başladı... Kral Harald: 'Dehşete düştük'

Norveç’in başkenti Oslo’da bir eşcinsel barı ve civarında silahlı saldırı düzenlendi. Kentte geleneksel Onur yürüyüşünün yapılacağı gün yaşanan olayda iki kişi hayatını kaybetti, 20’nin üzerinde kişi yaralandı. Yetkililer, 42 yaşında İran kökenli bir Norveç vatandaşı olduğunu belirttikleri şüphelinin, geçmişte akıl sağlığı sorunları yaşayan bir radikal İslamcı olduğunun sanıldığını, bu kişinin 2015’ten su yana istihbarat dairelerince bilindiğini söylediler.

Haber 25-06-2022 17:49

Türkiye'de çok konuşulmuştu! Kimlikle ilk turist geldi

Norveç vatandaşları için uygulamaya konulan, geçici bir süreliğine Türkiye'ye kimlik kartlarıyla gelme izni sonrası ülkeye ilk Norveçli geldi. Ülkeye kimlikle giriş yapan Norveçli turist Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'na teşekkür etti.

Haber 24-06-2022 23:33

Son dakika: Dışişleri Bakanlığından 'Norveç' açıklaması... Türkiye'ye pasaportsuz mu girecekler?

Son dakika haberine göre, Dışişleri Bakanlığından Norveç vatandaşlarına pasaport muafiyeti iddialarına ilişkin dikkat çeken bir açıklama geldi. Bakanlıktan yapılan açıklamada, Norveç Dışişleri Bakanı'nın Türkiye'ye ziyareti sırasında herhangi bir anlaşmanın imzalanmadığı bildirildi. Öte yandan, geçici düzenleme çerçevesinde Norveç vatandaşlarına 6.5 aylık yani geçici bir süre için çipli kimlikleri ile seyahat imkanı sağlanacağı açıklandı.

Haber 17-06-2022 20:38

Norveç, 14 NH90 tipi deniz helikopterinin sözleşmesini feshetti

Norveç, 14 "NH90" tipi deniz helikopterinin sözleşmesini feshetti

Yurthaber 10-06-2022 13:30

Antalya'da denize giren Norveçli turist hayatını kaybetti! Gözyaşlarına boğuldular

Antalya’da kahreden bir olay meydana geldi. Alanya’ya tatile gelen 28 yaşındaki Norveç uyruklu turist, denizde boğularak yaşamını yitirdi. Turistin epilepsi rahatsızlığı olduğu öğrenildi. Turistin cansız bedeninin bulunmasının ardından teşhis için olay yerine çağrılan yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Haber 04-05-2022 16:23

Kuzey Kutup Bölgesi'nde hangi ülkeler hak iddia ediyor?

Norveç hükümetine dava açan çevreciler, Kuzey Kutup Bölgesi'nde petrol ve doğalgaz sondaj faaliyetlerinin temel insan haklarına aykırı olduğunu savunuyor. Peki bölgede hangi ülkeler hak iddia ediyor? Petrol ve gaz rezervi ne durumda?

Haber 30-04-2022 11:45

Norveç'te Askeri Uçak Düştü 4 ABD Personeli Öldü

Norveç’te düzenlenen NATO tatbikatında ABD Deniz Piyadeleri’ne ait bir askeri uçak düştü; uçaktaki dört Amerikalı personel hayatını kaybetti

Haber 19-03-2022 15:23

Norveç'te NATO'ya ait bir Amerikan uçağı düştü

Norveç'te NATO'ya ait bir Amerikan uçağının tatbikat sırasında düştüğü ve uçaktaki dört askerin hayatını kaybettiği bildirildi.

Haber 19-03-2022 12:44

NATO'ya ait bir Amerikan uçağı düştü! Bölgede aramalar devam ediyor

Norveç'te ülkenin kuzeyinde NATO'ya ait bir askeri uçağın düştüğü bildirildi. Uçağın Amerika'ya ait bir NATO uçağı olduğu belirtilirken NATO tatbikatı yapılırken düştüğü aktarıldı. Kötü hava koşullarının bölgede aramayı zorlaştırdığı ve aramaların devam ettiği öğrenildi. Uçağın içinde bulunan 4 kişilik mürettebatın sağlık durumuyla ilgili ise henüz bilgi bulunmuyor.

Haber 19-03-2022 02:05

NATO'nun Norveç'teki dev tatbikatından kareler! İngiliz Kraliyet Deniz Piyadeleri de katıldı

Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı işgal harekatı sürerken, NATO'nun Norveç'te düzenlediği dev tatbikat ise devam ediyor. 30 bin asker, 220 uçak ve 50'den fazla geminin katılımıyla düzenlenen tatbikatın, Norveç’e bir saldırı düzenlenmesi senaryosu üzerinde ilerlediği kaydedildi. Soğuk Mukabele 2022 isimli tatbikatta askerler, soğuk hava koşulları ve zorlu arazide eğitimler yapıyor. İngiliz Kraliyet Deniz Piyadeleri Komando birliğinin de katıldığı tatbikattan fotoğraflar da basınla paylaşıldı.

Haber 18-03-2022 01:44

NATO'dan dikkat çeken hamle! 30 bin asker, 220 uçak ve 50 gemi ile tatbikat

Rusya-Ukrayna savaşının devam ettiği günlerde dikkat çeken bir hamle geldi. NATO, 27 ülkeden yaklaşık 30 bin asker, yaklaşık 220 uçak ve 50’den fazla gemi ile Norveç’te "Soğuk Müdahale 2022" (Cold Response 2022) adlı askeri tatbikatına başladı.

Haber 15-03-2022 08:44

NATO'dan 30 bin askerle Norveç'te dev tatbikat! Yüzlerce uçak ve gemi katılıyor

Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı işgal harekatı dünyanın gündemiyken, NATO da Rus topraklarına yakın bir noktada büyük bir askeri tatbikat başlattı. NATO'nun yaklaşık 30 bin asker, yüzlerce uçak ve geminin katılımıyla Norveç'te 2 ay sürecek tatbikat başlattığı belirtildi. NATO'nun duyurusunda "Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı üyesi tüm ülkelerden gözlemciler Soğuk Mukabele tatbikatına davet edilmiştir ancak Rusya daveti reddetmiştir" ifadeleri de kullanıldı.

Haber 14-03-2022 22:14

Norveç tüm koronavirüs kısıtlamalarını kaldırdı! Maske dahil...

Koronavirüsün Omicron varyantı tüm dünyada yayılmaya devam ederken kısıtlamalarla ilgili ülkelerden de yeni haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak Norveç, tüm Kovid-19 kısıtlamalarını kaldırdığını duyurdu. Norveç Başbakanı Jonas Gahr Stoere, Kovid-19’un artık büyük bir tehdit oluşturmadığını ve kalan tüm virüs önlemlerinin kaldırıldığını bildirdi.

Haber 12-02-2022 23:28

Palandöken ABD, Rusya, Norveç ve Ukrayna'dan kayak meraklılarını ağırlıyor

Dünyanın sayılı, Türkiye'nin ise en uzun pistleriyle ziyaretçilerine 15 kilometre kesintisiz kayak imkanı sunan Palandöken, kolay ulaşım, konforlu konaklama, doğa sporları seçenekleriyle de öne çıkıyor - ABD'li Elizabeth Kimmel: - "İlk geldiğimde bir hafta kalmıştık, çok beğendim, bu kez de iki haftalığına geldim. Buradaki pistleri çok seviyorum ve çok iyi vakit geçiriyorum"

Yurthaber 04-02-2022 11:14

Norveç koronavirüs kısıtlamalarını kaldırıyor! Evden çalışma sona erecek

Norveç hükümeti, Kovid-19'a yönelik tüm kısıtlamaları 17 Şubat itibarıyla kaldırma kararı verdiğini açıkladı. Koronavirüs kısıtlamalarının kaldırılmasının ardından ülkede, tüm etkinlikler serbest olacak, evden çalışma ise sona erecek.

Haber 02-02-2022 00:25

Norveç’te 2011’de toplu katliam yapan Breivik, halen toplum için tehlikeli

Norveç’te 2011’de toplu katliam yapan Breivik, halen toplum için tehlikeli

Yurthaber 19-01-2022 18:43

Noel yemeğindeki 120 kişide Omicron varyantına rastlandı

Norveç'in başkenti Oslo'da bulunan bir restoranda toplu Noel yemeğine katılan 120 kişide yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) Omicron varyantına rastlandığı bildirildi.

Haber 05-12-2021 17:12

İnsanlığın son umudu orada! Dünyanın gündemine yerleşen yer: Svalbard takımadaları

Dünyanın en kuzeyindeki yerleşim yeri olan Svalbard, Norveç’e bağlı bir takımada olarak biliniyor. Atlantik Okyanusu’nun kuzeyinde bulunan Svalbard takımadaları soğuk ikliminin yanında insanlığın son umudu ve Modern Nuh'un gemisi olarak nitelenen kıyamet ambarını barındırıyor.

Trend 24-11-2021 16:50

Dünyada bir ilk olan gemi suya indi!

Dünyanın ilk tamamen elektrikli, otonom kargo gemisi olarak tasarlanan Yara Birkeland, suya indi. Gelecek odaklı olan gemi, Norveç'te kısa bir tura da çıktı.

Haber 22-11-2021 11:45

Hollanda Norveç maçı kaç kaç? Hollanda Norveç maçı nereden canlı izlenir?

Hollanda, Norveç'i konuk etti. Hollanda-Norveç maçı 16 Kasım 2021 Salı 22.45'te başladı. Hollanda Norveç maçı Türkiye için oldukça kritik. Bunun sebebi Norveç'in puan kaybetmesi durumunda Türkiye, Dünya Kupası katılımını garanti altına alacak. İşte detaylar...

Spor 16-11-2021 23:08

Rus bombardıman uçaklarına Norveç’e ait F-16’ları eşlik etti

Rusya Savunma Bakanlığı, Rusya’ya ait 2 adet Tu-160 tipi uzun menzilli stratejik bombardıman uçağının Barents ve Norveç Denizi üzerinde uçuş gerçekleştirdiğini belirtti. Bakanlık, uçuş sırasında bazı bölgelerde Rus uçaklarına Norveç Hava Kuvvetlerine ait F-16 tipi savaş uçaklarının da eşlik ettiğini kaydetti.

Haber 27-10-2021 21:54

Norveç kasabası Longyearbyen’de ölmek kanunen yasak! Burada insanlar ölmüyor

Longyearbyen, Norveç’te bulunan küçük bir kasaba. Bu kasabada ölmek resmen yasak. Mezarlığa yeni cenaze alım işlemleri dahi bu kasabada yıllar öncesinde durduruldu. İşte ölmenin kanunen yasak olduğu Longyearbyen kasabası hakkında merak edilenler...

Trend 26-10-2021 14:20

Norveç'teki korkunç oklu saldırıdan çarpıcı detaylar

Norveç'in Kongsberg kasabasında, dün bir marketin yakınında oklu saldırı düzenleyen Danimarkalı 37 yaşındaki Espen Andersen Brathen'in, yıllardır zihinsel sorunlar yaşadığı ortaya çıktı.

Haber 14-10-2021 22:58

Son Dakika! Norveç'te oklu saldırı: 5 kişi hayatını kaybetti

Norveç'in başkenti Oslo yakınlarındaki Kongsberg kasabasında bir market yakınında yoldan geçenlere düzenlenen oklu saldırıda 5 kişinin yaşamını yitirdiği ve 2 kişinin de yaralandığı bildirildi. Öte yandan saldırganın Danimarkalı 37 yaşındaki bir kişi olduğu ortaya çıktı.

Haber 13-10-2021 22:26

Bu rota izole tatil arayanlar için! Bu noktada hiç kimse sizi bulamayacak

Koronavirüs pandemisiyle birlikte herkes kendi iç dünyasına yönelme eğilimi gösterdi. Pandeminin getirdiği kısıtlamaların kalkmasıyla beraber aslında günümüzde ‘izole tatil’ adı verilen bir kavram ortaya çıkmaya başladı. Popüler kültür karmaşıklığı ve modern dünyanın kaosun uzaklaşmak isteyenler için bu rota benzersiz bir deneyim sunacak.

Trend 11-10-2021 15:47

Milli maçın ardından

Norveç Milli Takımı Teknik Direktörü Solbakken: "Türk Milli Takımı'nın hızlı başlayacağını biliyorduk ama golü buldular. Sonra kontrolü ele geçirdik"

Yurthaber 09-10-2021 00:21