Power Bank Haberleri

Neden daha önce almamışım diyeceğiniz, kendisi küçük etkisi büyük TikTok ürünleri

Teknoloji harikası kimi ürünler var ki, o ürünleri kullanınca ilk tepkimiz "Neden bunu daha önce keşfedememişim?" oluyor. Günlük hayatta yaşadığımız basit problemleri çözecek binlerce ürün içinde belki de çok azından haberdarız. Sizin için hayatınızı kolaylaştıracak o ürünlerden TikTok'ta viral olan birkaçını bulduk. İşte bir kez kullanınca "İyi ki almışım." diyeceğiniz o ürünler!

Haber 20-10-22 14:25

2022'nin en trend ve en çok satan 250 TL altı teknoloji ürünleri

"250 TL altına satılan elektronik ürün kaldı mı?" diye düşünüyor olabilirsiniz. Her ne kadar inandırıcı gelmese de bu fiyatlara hayatınızı kolaylaştıran onlarca farklı elektronik ürün bulmanız mümkün. Siz zahmet etmeyin diye biz biraz araştırma yaptık ve 2022'nin en trend teknoloji ürünleri arasından 250 TL altına satılanları bir araya getirdik. Haydi gelin, bu ürünleri inceleyelim!

Haber 11-10-22 15:59

Şarj sorunuyla başları dertte olan iPhone kullanıcılarına iPhone için en iyi powerbank modelleri

iPhone model cep telefonu olup şarj sorunu olmayan kişi sayısı oldukça az olabilir. Özellikle önceki nesil modellerden kullananlar, sürekli olarak şarj problemi yaşar. Yine de bu soruna çözüm bulmak mümkün. Piyasadaki birçok ürün, iPhone cihazlar için üretilir. Siz de sık sık şarj sıkıntısı yaşayan kişilerdenseniz listelediğimiz iPhone için en iyi powerbank modellerine göz atabilirsiniz.

Haber 05-09-22 09:40

Power Bank

Power Bank Hakkındaki Haberler Mynet'te. Power Bank Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.