Gecesi Haberleri

Ünlülerden 15 Temmuz paylaşımları

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden altı yıl geçti. Magazin dünyasının ünlü isimleri, 15 Temmuz 2016 gecesinin yıl dönümünde sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundular.

Magazin 15-07-22 15:51

Yalnız Kurt'un Davut'u Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal kırmızı bikinili poz verdi

Yayın hayatına bu senenin ilk ayında başlayan Yalnız Kurt dizisinde Davut rolüne hayat veren Cihan Ünal'ın kızı Irmak Ünal, sosyal medya pozlarıyla zaman zaman magazin gündeminde adından söz ettiriyor.

Magazin 12-07-22 21:22

Ahmet Kaya'ya çatal fırlatılmıştı! Gülten Kaya'dan Erdal Acar'ın tutuklanmasına ilişkin ilk yorum: Ahmet Kaya'ya parmak sallayan bir vatanperver (!)

Ahmet Kaya'nın eşi Gülten Kaya, 1999'da Magazin Gazetecileri Derneği gecesinden bir fotoğraf paylaşarak Erdal Acar, hakkında yorumda bulundu. Sarallar grubuna yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınarak tutuklanan Acar hakkında Kaya, o geceden fotoğraflar paylaşarak "1999 MGD gecesi ve Ahmet Kaya'ya parmak sallayan bir vatanperver (!) daha; Erdal Acar! "Suç, yağma" vb nedenlerle tutuklanmış. Bir kez daha 'hafıza silinmez' diyeyim!" notunu düştü.

Magazin 12-07-22 14:00

Şahan Gökbakar'dan Ekrem İmamoğlu'na tatil tepkisi! Sinir bozucu ya...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul'da cumartesi gecesi etkili olan yağışlar sırasında şehir dışında olmasına tepki gösteren Komedyen Şahan Gökbakar, "Komedi filminde olur bu. Sinir bozucu ya... " ifadelerini kullandı.

Magazin 11-07-22 14:39

Gecesi

Gecesi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Gecesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.