Turuncu Haberleri

Futbolda devrim gibi karar, IFAB'dan da onay çıktı! Turuncu kart geliyor

Uluslararası Futbol Birliği Kurulu (IFAB), futbolda devrim niteliğinde bir karara imza atmaya hazırlanıyor. Buna göre hayata geçirilmesi planlanan uygulama ile turuncu kart uygulamasının başlaması planlanıyor. İşte detaylar...

Spor 28-11-2023 22:18

İzmir’de endişelendiren görüntü! Uyarı geldi: ‘Şu anda görünen belirtileri önlem alınmazsa…’

İzmir Körfezi’nde her sene yaşanan kirlilik bu yıl da kendisini gösterdi. Körfez yine ‘kırmızı-turuncu arasında bir renge büründü. Türkiye Tabiatını Koruma Derneği (TTKD) Bilim Danışmanı Dr. Erol Kesici, görülen renk değişiminin alglerden kaynaklandığını belirterek, "İzmir'de başlı başına sorun olan deniz marulu da söz konusu. Bu da yine kirlilik nedeniyle oluşur. Deniz marulu ve bu algler birleştiğinde körfezde müsilaja sebep olabilir. Şu anda görünen durum zaten müsilajın belirtileri" dedi.

Haber 31-05-2023 13:36

Oldukça şaşırtıcı: Anne sütünün turuncuya dönme nedenini paylaştı! Anne sütünün rengi neden değişir?

Anne sütünün ilk 2 yıl boyunca verilmesi önerilmektedir. Özellikle yenidoğan bebeklerin gelişiminde oldukça büyük önem taşıyan anne sütünde dönem dönem değişikler görülmektedir. Anne sütünün turuncuya döndüğünü gören bir kadın bunun nedenini araştırarak öğrendiği bilgiyi diğer anneler ile de paylaştı.

Kadin 01-09-2022 10:43

İdrar renginiz sağlık sorunlarınızı belli ediyor! İdrar rengi nasıl olmalı?

İdrar, vücudun içerisinde bulunan sıvıların dışarı atılmasıdır. Her sağlıklı insan günde 4-8 kez arasında idrar yapmaktadır. İdrarın rengi, kokusu sağlık hakkında çok önemli bilgiler vermektedir. Alışılmışın dışındaki idrar görüntüleri sağlığınız hakkında uyarıcı olabilmektedir.

Haber 12-08-2022 09:52

Turuncu

Turuncu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Turuncu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.