Vodafone Haberleri Ve Son Dakika Vodafone Haberleri

Vodafone Haberleri Ve Son Dakika Vodafone Haberleri

Birleşik Krallık merkezli Vodafone, 1991 yılında kurulmuştur. Vodafone adı İngilizce voice (ses), data (veri) ve phone (telefon) sözcüklerinin birleşiminden oluşmaktadır. Ernest Harrison ve Gerald Whent tarafından kurulan Vodaphone, Türkiye de dahil dünyanın pek çok ülkesinde operatör hizmeti vermektedir. 2005 yılında Telsim’in TMSF tarafından satışa sunulmasıyla birlikte Vodafone, Telsim’i satın almış ve 24 Mayıs 2006’da resmen Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Vodafone 2006-2013 yılları arasında McLaren-Mercedes-Benz Formula 1 takımına sponsor olmuştur. UEFA Şampiyonlar Lİgi sponsorluğu ile futbola adım atan markanın Türkiye kolu 2015 yılında Beşiktaş futbol takımının sponsoru olmuş, Beşiktaş’ın stadı da önce Vodafone Arena daha sonra Vodafone Park olarak adlandırılmıştır.

Vodafone Haberleri

Vodafone'un ilk ay taahütsüz deneme kampanyası devam ediyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Müşterilerimize en iyi dijital deneyimi yaşatma hedefiyle bağlantı hızımızı ve kalitemizi artırmaya devam ediyoruz. 4.5G altyapımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz"

Yurthaber 14-10-22 10:46

Vodafone e-atıkların geri dönüşümüyle 8 bin çocuğun hayatına dokundu

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel: - "Bugüne kadar 12 tonu aşkın e-atık topladık. Geri dönüşümden elde edilen ekonomik gelirle 8 ilde kodlama sınıfları açtık"

Yurthaber 13-10-22 12:33

GSM nedir? GSM numarası nasıl alınır ve öğrenilir?

Doksanlı yılların sonlarına doğru hayatımıza giren mobil telefonlar zaman içinde günlük hayatın vazgeçilmezleri arasına girdi. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak türlü özellikler kazandı. Kısa sürede tüm dünyaya yayıldı. Bugün cep telefonu olmayan neredeyse hiç kimse kalmadı. Peki bu görüşmeleri gerçekleştirmeyi sağlayan GSM nedir, Cep telefonlarının iletişim protokollerinde kullanılan GMS numarası nasıl alınır?

Haber 10-10-22 15:24

Yabancı numara sorgulama nasıl yapılır? Yabancı numaranın kime ait olduğunu öğrenme yöntemi adımları

Günlük hayat akışımızda sayısız arama ve mesaj ile karşılaşırız. Kimi zaman bu iletişimin diğer ucundaki kişinin kimliğinden haberdar olsak da kimi zaman hattın öbür ucundaki kişiyi bilemeyebiliriz. Son zamanlarda karşılaştığımız sorunlardan biri de yabancı numaralardan gelen aramalardır. Bu yabancı numaraların kime ait olduğu ile ilgili gereken bilgiye ulaşabileceğimiz yöntemler geliştirilmiştir. Peki, yabancı numara sorgulama nasıl yapılır? Yabancı numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenirim?

Haber 09-10-22 12:25

Vodafone

Vodafone Hakkındaki Haberler Mynet'te. Vodafone Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Vodafone ödemeli arama nasıl yapılır? Vodafone operatörde SMS ve arama tuşu ile nasıl ödemeli atılır?

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri, aynı operatör içindeki numaraları ödemeli arayabilir. Vodefone ödemeli arama için birkaç yöntem vardır. Vodafone ödemeli arama nasıl yapılır? SMS gönderimi ya da arama tuşu kullanılarak yapılan ödemeli arama gerçekleştirmek için adım adım uygulanması gerekenler...

Haber 09-10-22 10:57

Vodafone internet altyapı sorgulama: Vodafone fiber internet altyapısı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Ev, iş veya okul yaşantısına kadar hemen her alanda internet kullanılmaktadır. Bu sebeple sabit internet kullanımı da artmaktadır. Ülkemizde birçok internet altyapı sağlayıcısı mevcuttur. Bunlardan biri olan Vodafone, ülkenin çeşitli yerlerinde çok sayıda kullanıcıya hizmet vermektedir. Vodafone fiber internet altyapısı sorgulama nasıl yapılır?

Haber 08-10-22 19:52

Vodafone internet altyapı başvurusu ve takibi: Vodafone fiber internet altyapı başvurusu nasıl yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte internet, hemen her alanda sıklıkla kullanılan bir araç haline geldi. Ev ve iş yaşantısında internet kullanımı her geçen gün artmaktadır. Ayrıca resmi kurumlarda yapılacak olan işlemler internet ile birlikte daha da hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Sabit internetin kullanılabilmesi için bölgede bir internet altyapısı mevcut olmalıdır. Aksi takdirde altyapı başvurusu gerçekleştirilmesi gerekir. Vodafone altyapı başvurusu ve takibi nasıl yapılır?

Haber 08-10-22 19:51

Vodafone internet ayarları adımları: iOS ve Android telefonlar için Vodafone mobil internet yapılandırma ayarları nasıl yapılır?

Mobil telefonda internet ayarı yapmak pek çok kullanıcının merak ettiği bir konudur. Genellikle Vodafone ya da diğer hatlarda internet ayarları otomatik olarak yapılır. Ancak bazı durumlarda el ile manuel ayarlama yapmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda internet ayarının nasıl yapılacağını bilmek gerekir. Vodafone internet ayarları nasıl yapılır?

Haber 08-10-22 19:03

Vodafone'dan Müşteri Deneyimi Haftası'na özel internet hediyesi

Tüm Vodafone müşterileri, dijital asistan TOBi üzerinden bu haftaya özel 3 gün geçerli 1 GB interneti kazanacak

Yurthaber 06-10-22 10:49

Vodafone Business, Red Tech webinar serisinin altıncısını gerçekleştirdi

Red Tech webinarında, Vodafone Business'ın Ön Muhasebe & E-Dönüşüm teknolojilerinde öne çıkan çözümleri katılımcılarla paylaşıldı

Yurthaber 05-10-22 09:15

Vodafone, yapay zeka algoritmaları yardımıyla enerji tasarrufunu artırıyor

Türkiye'nin farklı bölgelerinde tamamen ticari ekipmanların üzerinde çalışarak, yapay zeka kullanılarak yapılan iyileştirmelerde Vodafone 4.5G şebekesinde yüzde 9'a varan enerji tasarrufu sağladı

Yurthaber 30-09-22 10:14

5G hazırlıklarını hızlandıran Vodafone Türkiye, ihale tarihini bekliyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel: - "Sayın Bakanımız Adil Karaismailoğlu, '5G ihalesinin 2023 yılında gerçekleştirileceğini' kamuoyu ve sektörle paylaştı. Bu haberden büyük mutluluk duyduk ve hazırlıklarımıza başladık, net tarihi heyecanla bekliyoruz" - "Araştırmamıza göre, operatörlerin 5G ihalesinin ardından 5 yıllık süreçte yapacağı yatırım ve hizmet harcamaları sonucu oluşacak GSYH etkisi 21 milyar TL olacak ve 25 bin kişilik ek istihdam sağlanacak. 5G'nin 1 yıl gecikmesi 120 milyar TL'lik ekonomik faydadan mahrum kalmak demek"

Yurthaber 25-09-22 09:42

Vodafone, yeni kampanya düzenliyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Vodafone olarak, mevcut ekonomik koşullarda müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmak amacıyla kampanyalar düzenlemeye devam ediyoruz"

Yurthaber 19-09-22 14:06

Vodafone, Ayvalık İş Forumu 2022'de sürdürülebilirlik çalışmalarını masaya yatırdı

"Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi Engin Aksoy: - "Kendimize Dijital Toplum, Kapsayıcılık ve Çevre değer alanlarından oluşan bir yol haritası belirledik. Teknolojiyi kullanarak; sosyoekonomik gelişmeyi destekleyen, herkesi kucaklayan ve dünya kaynaklarını gözeten bir dijital toplum yaratılmasını hedefliyoruz"

Yurthaber 17-09-22 12:10

Vodafone Freezone'dan okula dönüş kampanyası

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Genç müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ayrıcalıklı ve bütçe dostu teklifler geliştirmeye önem veriyoruz"

Yurthaber 13-09-22 11:09

Vodafone, Discover programıyla 15 yılda 666 genç yeteneği istihdam etti

Bu yıl 4 bini aşkın başvurunun yapıldığı programa 78 genç kabul edildi, programa katılanların yüzde 63’ünü kadın çalışanlar oluşturdu - Vodafone, Discover Genç Yetenek Programı ile 15 yılda toplam 666 genci istihdam etti

Yurthaber 11-09-22 10:26

Vodafone Flex ile Seç Seç Al dönemi başladı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Vodafone Flex hizmetimiz, mağazalarımızda başlattığımız yeni nesil perakende dönüşümünün önemli bir ayağını oluşturuyor. Bu dönüşümle temel hedefimiz, mağazalarımızı müşterilerimiz için yeşil dönüşüme duyarlı, teknoloji ve deneyim merkezleri haline getirmek"

Yurthaber 09-09-22 10:12

Vodafone, yeni seyahat platformu Seyahat Yanımdayı hizmete aldı

Vodafone Türkiye Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu: - "Vodafone Yanımda, eşsiz ayrıcalıklarını yeni iş alanlarıyla müşterilerine sunmaya devam ediyor. Aylık aktif müşteri sayısı 15 milyona ulaşan uygulamamız şimdi de seyahatsever müşterileri için yeni bir platform sunuyor"

Yurthaber 06-09-22 10:21

Vodafone’un uluslararası dolaşım hizmeti tüm Avrupa dahil 131 ülkede

Vodafone Red’liler, “Her Şey Dahil Pasaport – Dünya” paketleri ile bu ülkelerde tarife içeriklerini Türkiye’deymiş gibi rahatça kullanabiliyor

Yurthaber 02-09-22 11:34

Vodafone Business, Red Bulut B2B Pazaryeri Platformu'nu tanıttı

Şirket, "Red Tech" webinar serisinin beşincisini gerçekleştirdi

Yurthaber 26-08-22 10:41

Vodafone Simple yeni özelliklerle müşteri deneyimini artırıyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Vodafone Simple, mağazadan teslim alma, her hafta sürpriz GB hediyeleri ve hem Süpermarket Yanımda hem de Her Şey Yanımda hizmetlerine özel fırsatlarla erişim imkânı ile müşteri deneyiminde fark yaratmayı sürdürüyor"

Yurthaber 25-08-22 10:36

Vodafone sokak hayvanlarına desteğini sürdürüyor

Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu: - "Amaç odaklı vizyonumuz doğrultusunda, Her Şey Yanımda üzerinden yeni bir kampanya başlattık. Buna göre, müşterilerimizin pet shop kategorisinde yapacağı her alışveriş için Bu Mama Benden makinelerinden mama bırakılmasını sağlayacağız"

Yurthaber 22-08-22 10:39

Vodafone Türkiye ÇSY Komitesi kuruldu

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel: - "Çevresel, Sosyal, Yönetişim kriterleri, sosyal farkındalığı yüksek yatırımcıların, bir şirketin operasyonlarını değerlendirirken dikkate aldıkları standartları ifade ediyor"

Yurthaber 12-08-22 10:39

Vodafone, veri merkezlerinde enerji verimliliğini artıracak

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Özdemir: - "2025 yılına kadar çevresel etkimizi yarı yarıya azaltma ve 2040 yılına kadar net sıfır karbon emisyonuna ulaşma yolculuğumuzda emin adımlarla ilerliyoruz"

Yurthaber 07-08-22 10:56

Akıllı telefon markası Infinix, operatörler arasında ilk kez Vodafone’da

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Yeni nesil perakende anlayışımız doğrultusunda mağazalarımızı daha fazla çeşit ve yeni nesil ürünlerin sergilenebileceği alanlara dönüştürdük. Bu noktada, dünyanın önde gelen teknoloji markalarıyla iş birliği yapmayı önemsiyoruz"

Yurthaber 04-08-22 12:10

Vodafone Yanımda'nın aylık müşteri sayısı 15 milyonu aştı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Aylık aktif müşteri sayısı 15 milyonu aşan uygulamamızın mali yılın ilk çeyreğinde günlük aktif kullanıcı sayısı 4,3 milyonun üzerine çıktı. Amacımız, 2025’e kadar Türkiye’nin ilk geniş kapsamlı süper uygulamasını sunmak"

Yurthaber 28-07-22 13:13

Vodafone Türkiye 2022-23 mali yılı ilk çeyrek sonuçlarını açıkladı

Vodafone Türkiye CEO'su Engin Aksoy: - "Mali yılımızın ilk çeyreğinde servis gelirlerimiz 5,3 milyar TL olarak gerçekleşti" - "'İyilik için teknoloji' vizyonumuz çerçevesinde bugüne kadar reel değeri 104,3 milyon TL olan 16 projeye destek olduk"

Yurthaber 25-07-22 11:11

TOBi, Vodafone Evde İnternet müşterilerine hizmet vermeye başladı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Gemici: - "Aylık tekil kullanıcı sayısı 4 milyona, aylık sohbet sayısı ise 10 milyona ulaşan dijital kahraman TOBi, Evde İnternet hizmetiyle ilgili uçtan uca destek verebilen ilk ve tek dijital asistan oldu"

Yurthaber 18-07-22 09:41

Vodafone'dan atık kartonlarla plastik tasarrufu

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel: - "Plastiksiz Vodafone' hareketiyle yılda ortalama 6 milyon çeşitli kullan-at plastik ürün kullanımına son verdik. Çevresel farkındalığın kurum kültürümüzün bir parçası haline gelmesinden memnuniyet duyuyoruz"

Yurthaber 17-07-22 10:47

Vodafone'lular Kurban Bayramı'nda 50 milyon GB mobil internet kullandı

Vodafone'lular arife günü ve bayramı kapsayan toplam 5 günde yaklaşık 1,3 milyar dakika konuştu, 100 milyon SMS attı ve 50 milyon GB mobil internet kullandı - Buna göre, bayram süresince en çok konuşan 10 il sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Şanlıurfa, Antalya, Bursa, Adana, Konya, Samsun ve Kocaeli oldu

Haber 15-07-22 10:36

Vodafone'dan bayramda 3 GB internet hediyesi

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Kurban Bayramı’na özel olarak başlattığımız ve eylül sonuna kadar devam edecek kampanya kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında mağazalarımıza gelen tüm müşterilerimize ayda bir kereye mahsus 3 GB mobil internet hediye edeceğiz"

Yurthaber 08-07-22 10:44

Yarını Kodlayanlar, BM Sürdürülebilir Kalkınma Üst Düzey Siyasi Forumu'nda yer aldı

Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel: - "Teknolojiyi insanlığın iyiliği için, toplumun sosyal bir ihtiyacına cevap vermek için nasıl kullanabiliriz diye düşündüğümüz bir dönemde, dedik ki, biz önce insanların teknoloji okuryazarlığını, teknolojiye olan yatkınlığını artırmak için bir proje yapalım ve çocuklardan başlayalım" - "Bugüne kadar 81 ilde 260 bini aşkın çocuğumuza kodlama öğrettik"

Yurthaber 07-07-22 13:44

Vodafone IPv6 ile kullanıcılarını geleceğe hazırlıyor

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Özdemir: - "Son teknoloji ne ise ve gelecek bize neleri getiriyorsa müşterilerimize bu hizmeti sunmaya, teknolojiye öncülük etmeye devam edeceğiz"

Yurthaber 01-07-22 14:23

Vodafone'dan mobil altyapı dönüşümü

Vodafone, müşterilerin kesintisiz iletişim, geniş kapasite ve servis bazlı ihtiyaçlarını esas alarak ses, veri ve sinyalleşme altyapılarının sanallaştırma sürecini tamamladı

Yurthaber 22-06-22 10:12

Bu Atıklar Kod Yazıyor projesine Vodafone mağazaları da dahil oluyor

Vodafone, ilk etapta 90 pilot mağazada elektronik atık toplayarak okullarda kodlama sınıfı açacak

Yurthaber 20-06-22 12:08

Vodafone Red'in ayrıcalıklarını sanatçı Zeynep Bastık tanıtacak

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Müşterilerimize sadece tarife sunmak yerine, uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını karşılarken, onlara seyahatten ulaşıma, eğlenceden yeme içmeye kadar pek çok alanda birçok ayrıcalık sunuyoruz"

Yurthaber 15-06-22 15:15

Vodafone, Yönetilen Mobil Servislerde 9'uncu kez Vizyoner konumda

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu: - "Bu konumlandırmanın, ürün ve hizmetlerimizi mobil kullanıma uygun olarak yeniden tasarlama taahhüdümüzün ve sıkı çalışmamızın bir yansıması olduğuna inanıyoruz"

Yurthaber 15-06-22 12:44

Vodafone, Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri'nde 7 ödül aldı

Vodafone, Türkiye Müşteri Deneyimi Ödülleri’nde en çok ödül alan şirket oldu

Yurthaber 14-06-22 13:29

Organize Sanayi Bölgelerinde Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı devam ediyor

Vodafone Business, organize sanayi bölgesi yönetimlerine ve bölgelerde yer alan şirketlerin çalışanlarına yönelik, Yıldız Teknik Üniversitesi iş birliği ile online Organize Sanayi Bölgelerinde Dijital Dönüşüm Sertifikasyon Programı düzenliyor

Yurthaber 12-06-22 11:50

Vodafone Business, Türkiye'nin ilk 5G Standalone Özelleştirilmiş Mobil Şebekesini kurdu

Vodafone Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Engin Aksoy: - "Ülkemizde Sanayi 4.0'ın gelişmesine büyük katkı sağlayacak olan WIN Eurasia fuarında Türkiye'nin ilk 5G Standalone Özelleştirilmiş Mobil Şebeke kurulumunu gerçekleştirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz"

Yurthaber 11-06-22 12:39

Vodafone'luların bayramda internet kullanımı 5 yılda 5 kat arttı

Vodafone'lular arife günü ve bayramı kapsayan 4 günde 1 milyar dakika konuştu, 84 milyon SMS attı ve yaklaşık 40 milyon GB mobil internet kullandı

Yurthaber 06-05-22 12:10

Vodafone Yanımda’nın aylık müşteri sayısı 15 milyona ulaştı

Vodafone Yanımda uygulamasının mart ayında günlük aktif kullanıcı sayısı 4 milyonu aşarken, toplam ziyaret sayısı 250 milyonu buldu - Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Uygulamamız, yeni kategorilerle büyümeye devam ediyor ve her ihtiyaca cevap veren bir pazar yeri haline geliyor"

Yurthaber 27-04-22 11:52

Vodafone 5G çalışmalarına hız verdi

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: -"Yeni nesil 5G teknolojimizle müşterilerimiz için 10 kata kadar daha yüksek hız, daha fazla bağlantı sayısı ve daha düşük gecikme süresi sağlayabileceğiz" - Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel: - "Artan data kullanımı ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını düşündüğümüzde, daha verimli, hızlı ve yüksek kapasiteli hizmet verebilmemiz için, 5G ihalesinin ötelenmesi durumunda yeni frekansların kullanıma sunulması ihtiyacı doğacak"

Yurthaber 23-04-22 10:20

Freezone'lu gençlere garanti GB kazanma fırsatı Vodafone Yanımda'da

Kampanya süresince her hafta Hediye Çarkı'nı 2 kez çeviren FreeZone'lular, toplamda en az 5 GB'dan 15 GB'a kadar değişen içeriklerde garanti GB kazanacak

Yurthaber 31-03-22 13:27

Türkiye Vodafone Vakfı, Yarını Kodlayanlar projesinde eğitim verecek

Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı Hasan Süel: - "Bugüne kadar 81 ilde 242 binin üzerinde çocuğumuza kodlama öğrettik. Projemizi tüm Türkiye’de yaygınlaştırırken bir yandan da farklı dijital eğitim başlıklarıyla çocuklarımızın dijital yetkinliklerini artırmayı hedefliyoruz"

Yurthaber 25-03-22 11:01

Vodafone, global şebeke hizmetlerinde dördüncü kez dünya lideri oldu

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu: - "2022 Magic Quadrant Global Şebeke Hizmetleri Lideri seçilmek, kurumsal şebekelerini dönüştürme konusunda şirketlerin yanında olma, onlara çeviklik kazandırma, bulut entegrasyonlarını ve dijital dönüşümlerini hızlandırma stratejimizin doğruluğunu ispatlıyor"

Yurthaber 24-03-22 12:37

Vodafone, yüzde 100 dijital başvuru sürecini başlattı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin: - "Uçtan uca dijital müşteri deneyimi hedefimiz doğrultusunda bir adım daha atarak, müşterilerimize hat başvurusu ya da numara taşıma işlemlerini ‘Vodafone Yanımda’ uygulamamız üzerinden yüz tanıma ve Yakın Alan İletişimi teknolojisi ile evraksız bir şekilde yapma kolaylığı sunuyoruz" - "Daha önce Vodafone Simple ile müşterilerle buluşan bu teknolojiyi artık Vodafone’a geçmek isteyen herkes kullanabiliyor"

Yurthaber 16-03-22 13:53

Vodafone Her Şey Yanımda'da mobil ödeme dönemi başladı

Kullanıcılar, Her Şey Yanımda'da alışveriş yaparken kredi kartı kullanmak zorunda olmadan, tüm alışverişlerini tek tıkla faturalarına yansıtarak ödemeyi gerçekleştirebilecek - Bugüne kadar 30 milyondan fazla kez ziyaret edilen Her Şey Yanımda'da yaklaşık 250 bin ürün satıldı - En çok sipariş verilen ilk 4 kategori elektronik, cep telefonu, süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım oldu

Yurthaber 08-03-22 11:50

Vodafone, hukuki ve ticari süreçleri dijitalleştirerek kağıtsız ortama taşıdı

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Karaçay: - "Sözleşmelerin ve müzakerelerin platformlar üzerinden uçtan uca ilerleyeceği ve gelecekte Yapay Zeka desteğiyle sözleşmelerin talep eden iş birimine hazır olarak sunulacağı bir dünyaya adım attık"

Yurthaber 03-03-22 10:57