SPOR

Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, Galatasaray maçına damga vurdu!

Türk Telekom Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ne gelen Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, Galatasaray'ın UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme 3. turunda Hajduk Sprit'i 2-0 yenerek tur atladığı maça güzelliğiyle damga vurdu.

Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, Galatasaray maçına damga vurdu!

UEFA Avrupa Ligi Ön Eleme 3. turunda Galatasaray, Hajduk Sprit'i 2-0 yenerek Avrupa'da yokuna devam etti. Karşılaşma öncesinde Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, güzelliğiyle adeta büyüledi.Güzel spiker, maç öncesinde Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'le de röportaj yaptı. Fatih Terim bu röportajda: "Hajduk, tarihi olan bir kulüp. Bu takım hakkında çok şey biliyorum. Önemli isimler yetiştirdi. Zor bir maç oynayacağız. Bizim için çok önemli bir gece. Turu geçmek istiyoruz" diye konuştu.

hajduk-tv-spikeri-mirte-surjak-g-saray-macinda-13624789_5798_m

TÜRK TELEKOM'A HAYRAN KALDI

Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, Galatasaray'ın evi Türk Telekom Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ne hayran kaldığı söyledi. Surjak, canlı yayında; "Bu stat gerçekten etkileyici" diye konuştu.

hajduk-tv-spikeri-mirte-surjak-g-saray-macinda-13624789_2751_o

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
sen dua ett pandemiden dolayı boş bide dolu haldeyken görücektin ozaman daha çok etklileyci olurdu:D
@altunufagi 60bin çılgın ve 30 Milyon yürekle,devasa bir yapı:))
@esaygin_1966 --60 bin çılgın mı ya bırakın en berbat taraftar grubu gs de avrupai baskı olarak fener ülkede tek gs ve bjk boş gürültü takımı ateşliici değil hele 8taş maçla alakası yok yüksek sese ulasmayı mariftn sanıyorlar asıl olan takımı etkilemek ve rakibi etki altın almak
Vallaha çok özel birşey bulamadım hatunda.Kumarcı karısı Ermeni Vilma hanım'ın,sıra günü tombaladaki ganimetlerinden sonra köşe olup;estetik yaptırmış hali gibi geldi bana
@esaygin_1966 o nasıl bir benzetme :D
Habere bak aman ne önemli ne önemli
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler