SPOR

Hakkarili Civan Çapraz, 'Fener OL'a destek için formalarını sattı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, Civan Çapraz (13), Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından başlatılan 'Fener ol' kampanyasına, biriktirdiği formalarını satarak, destek verdi. Çapraz, satıştan kazandığı parayı kulübe bağışlayacağını söyledi.

Hakkarili Civan Çapraz, 'Fener OL'a destek için formalarını sattı

Yüksekova'da yaşayan Civan Çapraz, 4 yıldır biriktirdiği formaları satarak, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün başlattığı 'Fener ol' kampanyasına destek verdi.

Çapraz, 8 formasını ilçe merkezinde sattı. Satıştan kazandığı parayı kulübe bağışlayacağını belirten Civan Çapraz, "Fenerbahçe zor dönemde geçtiği için ben de 'Fener ol' kampanyasına formalarımı satarak destek verdim. Burada elde edilen gelirin tek kuruşuna dokunmadan Fenerbahçe Kulübü'ne bağışlayacağım. Biriktiğim 8 Fenerbahçe formasını çarşı merkezinde dolaşarak sattım. Koyu bir Fenerbahçeli olduğum için en büyük hayalim Fenerbahçe'de oynamak. İnşallah bu hayalim kısa zamanda gerçekleşir" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
aç karnımızı doyurduk FB kaldı
sat sat daha iyi arabalarla gezsinler.daha iyi evlerde otursunlar.Fakir fukaraya bağaşlada belki ahirette seni kurtarır dicem ama koç başkan kurtarır sizi öte tarafta.
islam çupinin dediği gibi fenerin büyüklüğü ne kupa ne şampiyonluk
Aynen koftiden bir büyüklük işte ????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler