MAGAZİN

Haluk Levent Kahramanmaraş depremi sonrası harekete geçti! "Bugünkü kadar felaketini yaşamadım"

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde gerçekleşen 7,7 büyüklüğündeki deprem bölgedeki illere büyük yıkıma sebep oldu. Deprem sonrası harekete geçen şarkıcı Haluk Levent sosyal medyadan da önemli bir uyarıda bulundu. Levent ayrıca yardım için kolları da sıvadı.

Haluk Levent Kahramanmaraş depremi sonrası harekete geçti! "Bugünkü kadar felaketini yaşamadım"

Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından merkez üssü Gaziantep İslahiye ve Nurdağı'nı alan 6 büyüklüğünün üzerinde üç deprem daha meydana geldi.

Deprem sonrası Türkiye'de dördüncü seviyede alarm verildi, bu çağrı uluslararası yardım çağrısını da içeriyor. Pek çok ilde hissedilen ve yıkıma sebep olan depremden sonra Haluk Levent ve derneği AHBAP da harekete geçti.

Ekran Alıntısı

Uçak kalkmadığı için araçlarla yola çıkan Levent bir de önemli bir uyarıda bulundu.

Haluk Levent paylaşımında "Böyle bir felakette bu ülkeye kötülük yapmak istemiyorsanız lütfen ama lütfen şehrin valilikleri ile görüşmeden yardım yollamayın.
Her şey tıkanıyor. Şimdiden 'şu kadar kamyon yollayalım şuraya şunu yollayalım' gibi twitler gördüm. Yapmayın! Etmeyin! Çalışmalar felç oluyor sonra" dedi.

GELEN MESAJLARDAN SONRA PAYLAŞTI

Haluk Levent daha sonra ise "Bu kadar afet gördüm bugünkü kadar felaketini yaşamadım. Herkes arıyor, herkesin enkaz altında akrabası kardeşi var. Deprem bölgesinde şartları malum. Allah herkesin yardımcısı olsun. 650 kişilik ekiple bölgelere dağıldık" dedi.

Levent hesap bilgisi de paylaştı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler