SPOR

Hamza Hamzaoğlu Sivasspor'un başına geçiyor

Sivasspor'da teknik direktör Tamer Tuna ile yolların ayrılması sonrasında takımın başına geçebilecek çalıştırıcı belli olmak üzere. Kırmızı beyazlılar Galatasaray ve Bursaspor'un eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ile prensipte el sıkıştı.

Hamza Hamzaoğlu Sivasspor'un başına geçiyor

Son olarak Antalyaspor'da çalışan Hamza Hamzaoğlu, Sivasspor'un başına geçmek üzere. Başarılı teknik adam, Tamer Tuna ile yolların ayrılmasından sonra kırmızı beyazlı ekiple görüşmelerde bulunmuştu.

Şu anda hiçbir takım çalıştırmayan Hamzaoğlu'nun Süper Lig'de yeniden bir takımın başına geçmek istediği ve Sivasspor'dan gelen teklife sıcak baktığı ifade edildi. Konuyla ilgili paylaşımda bulunan TVNET 4X4Futbol yorumcusu Mehmet Ayan da "Hamza Hamzaoğlu’nun Sivasspor’la anlaştığı bildiriliyor" ifadelerini kullandı.

Konuyla ilgili paylaşımda bulunan TVNET 4X4Futbol yorumcusu Mehmet Ayan da "Hamza Hamzaoğlu’nun Sivasspor’la anlaştığı bildiriliyor" ifadelerini kullandı. Süper Lig'de geride kalan 11 haftada 18 takımın 6'sı (Fenerbahçe, Kasımpaşa, Akhisar, Erzurum, Rize ve Sivas) teknik direktör değişikliği yaşadı.

3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sivasspor adına çok üzüldüm. Yazık olacak. Hamza hocayı erken vakit gönderirlerse, kümede kalma şansları artar. En son Bursaspor u çalıştırmış ve Bursaspor son derece şaibeli bir son hafta maçı ile kümede kalabilmişti. Sivasspor bir daha düşünmeli facia öncesi.
Sivas maçları dengeli geçecek o zaman. Topla oynamalar %50-%50 olur.
ÇOK İSABETLİ BİR KARAR.HAMZA HOCA SİVASTA FARK YARATIR.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler