MAGAZİN

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in küvet sahnesi sosyal medyayı salladı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in küvet sahnesi sosyal medyayı salladı

Hande Erçel ve Kerem Bürsin yine gündemde... Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in küvete girip öpüştüğü sahne olay oldu.

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı’nın son bölümünde Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in olay sahnesi sosyal medyada gündem oldu!

Ekran Alıntısı

Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştıkları Sen Çal Kapımı dizisinin dün akşam yayınlanan 28. bölümünde Eda ve Serkan karakterlerinin olay küvet sahnesi damgasını vurdu.

drdrd

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı sahne, sosyal medyada bir anda gündem oldu.

EscSrfPUUAMZ9eZ

Son dönemde sık sık aşk yaşadıkları dedikodularıyla gündeme gelen ikilinin küvetteki halleri hayranlarının beğenisini toplarken bazı izleyiciler ise bu sahnelerden rahatsız oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
Rütük neredesin!!!!
O böyle kanallara karışmıyor sadece netflix
türk dizileri igrenç bir hal almış durumda tv izleyecek düzgün bisey yok
ne izlemek istersiniz kavga olmasın küfür olmasın sevişme öpüşme olmasın içki sigara olmasın istediğiniz şey nedir?Ayrıca hiç kimse normal hayatta bu saydığım kötü diye tabir edilen işleri bilmiyor.toplum sütten çıkmış ak kaşık zaten.o zaman müge,esra,gerçeğin peşinde,tv8 gibi kanal ve programları izleyin oturun ha yemek programlarını unuttuk.cahilliğe kaldığınız yerden devam aman durmayın.
Görgüsüzler. Bu şekilde davrananların neden oyunculuğu askıya alınmaz veya sonlandırılmaz . Aferin , güzel örnek oluyorsunuz topluma . adınız oyuncuya
Geri Dön