MAGAZİN

Hanımın Çiftliği’nin Gülizar’ı son haliyle ağızları açık bıraktı! Görenler şaştı kaldı

Hanımın Çiftliği dizisinde Gülizar karakterine hayat veren Evrim Solmaz adeta yıllara meydan okuyor. Oyuncuları arasında Özgü Namal, Mehmet Aslantuğ, Ebru Özkan, Caner Cindoruk gibi isimlerin yer aldığı Hanımın Çiftliği’nde Gülizar karakterini canlandıran Solmaz’ın son halini görenlerin ağızları açık kaldı.

Hanımın Çiftliği’nin Gülizar’ı son haliyle ağızları açık bıraktı! Görenler şaştı kaldı

Bir dönemin efsane dizisi Hanımın Çiftliği’nde oynadığı karakter ile dikkat çeken Evrim Solmaz, dizide Gülizar karakterine hayat veriyordu. Mehmet Aslantuğ'un hayat verdiği Muzaffer ile banyo sahnesi olay olay ünlü isim yıllar içinde güzelliğine güzellik kattı.

hanımın-çiftliği

1972 yılında Ankara’da dünyaya gelen Evrim Solmaz’ın rol aldığı diziler arasında Umutsuz Ev Kadınları, Yaban Gülü, Yaralı Yürek, Zengin ve Yoksul da bulunuyor.

evrim2

Sosyal medya takipçileri güzel oyuncunun fotoğrafına “Sizi dizilerde göremecek miyiz artık?”, “Hiç değişmemişsiniz” yorumlarında bulundular.
gülizar2

Solmaz; Semaver Kumpanya, Jazz Cafe gibi oluşumlarda oyunlar sergilemiş, caz şarkıcılığı yapmış, dans, folklör ve mankenlik, binicilik, oyunculuk gibi eğitimler edinmiştir.

gülizar

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler