MAGAZİN

Harika Avcı'nın zor günleri! Lerzan Mutlu ağlayarak yardım istedi

Harika Avcı'nın zor günleri! Lerzan Mutlu ağlayarak yardım istedi

Lerzan Mutlu’nun sunduğu ‘Lerzan’la Çok Mutlu’ programında Harika Avcı ile ilgi bir iddia ortaya atıldı. Bu iddia karşısında Lerzan Mutlu, gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Harika Avcı, sıkıntılı günler geçiriyor. Harika Avcı’nın ev sahibi, UçanKuş’a açıklamalarda bulundu. Ev sahibi, açıklamasında, Harika Avcı'nın kirasını bile ödeyemediğini, maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı günler geçirdiğini söyledi.

Lerzan Mutlu, Avcı’nın yaşadıkları karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Harika Avcı’ya ulaşmaya çalışan Lerzan Mutlu, bir yanıt alamadı.

Lerzan Mutlu, Harika Avcı için ağlayarak yardım çağrısında bulundu. Öte yandan Avcı’nın telefonlara bakmadığını söyledi.

avci_0-445592

HER ŞEYİNİ SATMIŞTI!

Harika Avcı, geçen yıl Kartal’da bir pansiyon odasında yaşamaya başlamış, her şeyini satmıştı. Avcı’nın pansiyon parasını bile Avustralya’da yaşayan bir fanı ödemişti. Assolistlik yaptığı ve paraya para demediği yıllarda, evinde sıkıldığı zaman ünlü otellerin kral dairesine gidip bir ay orada kalırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
Zamanında Aylarca Otellerin Kral Dairesinde Kalırken; Şimdilerde ise Ekonomik Zorluk sebebiyle İthalKaldığı Pansiyonun Ucretini bile Ödeyemeyen Bir sanatçımıza bile sahip çıkamayan Ekonomi Bakanı acilen istifa etmeli
Boş yapma yol al
Niye zamanında kazandığı paralarla ekonomi bakanı ile mı yedi Ne saçma sapan bir şey Ayağını yorganına göre uzatacaksın
Zamaninda alsaydi 3/5 daire şimdi surunmezdi.
yuh artık
@tatilbanayakisiyor_3 ulen oğlum yapmayın böle şeyler :)
arkadaş ironi yapıyor troll hesabı
Kazandığı paraları ne yapmış.. Bakana saldırmak niye.. Kafan samandan öyle uyuşmuş ki senim laf olsun torba dolsun diye yazmışsın..
Güya ironi yapmışsın ama öyle bir yazmışsın ki millet gerçek sanmış.
insan hiç mi birikim yapmaz kıyıda köşede birşey bırakmaz anlamıyorum..
Uyanık olup birikim yapsaymis, millet ekmek bulamıyor....
Geri Dön