MAGAZİN

Hekimoğlu 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni hastane dizisi Hekimoğlu ne zaman başlıyor? İşte konusu

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Hekimoğlu'nun 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dünyaca ünlü dizi House M.D. uyarlaması olan Hekimoğlu, Mucize Doktor'dan sonra ekranların yeni hastane dizisi olacak. Dizideki unutulmaz karakter Dr. House rolünü ise Hekimoğlu adıyla Timuçin Esen canlandırıyor. Dizide başarılı oyuncu Okan Yalabık da rol alıyor. Peki Hekimoğlu ne zaman başlayacak? İşte Hekimoğlu dizisi 1. bölüm 2. fragmanı ve oyuncu kadrosu.

Yayınlandığı bütün ülkelerde reyting rekorları kıran ve büyük bir hayran kitlesi yaratan House M.D. dizisi, Hekimoğlu adıyla yakında Kanal D’de ekrana gelecek. Dizi dünyasının unutulmaz karakteri Dr. House’u Türkiye uyarlamasında Timuçin Esen canlandıracak. Hekimoğlu dizisi Aralık ayında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

HEKİMOĞLU OYUNCULARI KİMLER?

Hekimoğlu dizisinde başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz yer alıyor. Dr. House rolünü ise başarılı oyuncu Timuçin Esen canlandırıyor.

5dc5adf404207c079479c246

HEKİMOĞLU DİZİSİ 1. FRAGMANI

HEKİMOĞLU DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hekimoğlu tıbbı tanı departmanı başkanıdır. Ekibinde bir çok doktor vardır. Hekimoğlu başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları çok takmaz. Bu umarsamaz tavrı sürekli başına iş açar. Bu nedenle de çalıştığı hastanelerde çok tutunamaz.

5dc5adf4e94fb72f34526804

Doktor Hekimoğlu karizmatik bir doktordur. Aslında başarılı bir doktor olan Hekimoğlu fazla risk alan bir doktordur ve işinden kovulur. Diğer hastaneler ise Hekimoğlunu işe almazlar . Doktor Hekimoğlu asosyal ve zeki bir adamdır çoğu zaman huysuz ve duygusuz olsa da tam bir ukaladır.

HEKİMOĞLU3

O, biraz gıcık... Fazlasıyla huysuz ve aksi. Ayrıca bencilliğe övünen bir ağrı kesici bağımlısı. Ama işinin ehli bir doktor, tanı koymayı ustası, hatta bir deha. Sağ bacağındaki aksalık nedeniyle, koltuk değneği kullanması bile karizmasını zedelemiyor, bilakis puanını artırıyor.

ok zeki, çözemeyeceği hasta vakası hemen hemen yok gibi. Ama bir yandan hastaları iyi ederken, diğer yandan ekibinde beraber çalıştığı uzman doktorların psikolojilerini allak bullak etmekten de hiç çekinmiyor. Öyle ki onların özel hayatlarına karışacak kadar da küstah. Ama sayılı gönül ilişkisinde de çuvallamaktan öteye geçemiyor.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler