Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hastanede paranormal olaylar paniği! Hekimoğlu 8. son bölüm izle

Kanal D'nin sevilen hastane dizisi Hekimoğlu'nun 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Timuçin Esen'in başrolünde oynadığı Hekimoğlu'nun yeni bölümünde, Doktor Ateş Hekimoğlu ve Zeynep'in beraber at yarışı izlemeye gitmesi hastanede olay oluyor.Diğer yandan hastaneye yatan küçük bir çocukta şarbon vakasından şüpheleniyor. Ancak işin içinde paranormal olayların olduğunun düşünülmesi küçük de olsa bir tedirginlik yaratıyor. İşte Hekimoğlu 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Kanal D'de yayınlanan, dünyaca ünlü House M.D. dizisinin uyarlaması olan Hekimoğlu, 8. bölümüyle 18 Şubat Salı akşamı ekrana geldi. Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban'ın başrollerini paylaştığı Hekimoğlu dizisinin 25 Şubat Salı ekrana gelecek olan 9. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Hekimoğlu'nun yeni bölümünde, Hekimoğlu ve Zeynep'in beraber at yarışı izlemeye gitmesi herkeste şok etkisi yaratıyor. Orhan durumu anlamaya çalışırken İpek'in söyledikleriyle oldukça şaşırıyor. Memoli de Zeynep'in dediklerine başta inanmıyor.

5e4a3a20ebc8301f98fd37f8
Hekimoğlu yeni bölümüyle 25 Şubat Salı 20.00'da Kanal D'de
5e4a3a1febc8301f98fd37e0

HEKİMOĞLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hekimoğlu’nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler. Oysa Orhan’ın Hekimoğlu’ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep’le gider.

5e4a3a6debc8301f98fd3805

Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk’ün ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu’na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır?

5e4a3a20ebc8301f98fd37f5

At yarışı, gerçekten de Zeynep’in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
hayatta izlemem uyarlama diziyi.. sinir krizinden boyle korunuyorum ben de.. hekimogluymus.. adi bile fiskindirik
Çakma Amerikan "House" Dizisi. Birebir kopya
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler