Helyum gazı olmadan evde uçan balon yapımı

Uçan balon yapımı düşündüğünüz kadar zor değil sevgili okur. Kolaylıkla bulunabilecek malzemelerle siz de evinizde uçan balon yapabilirsiniz. Özellikle çocuklar buna bayılacak...

Uçan balonlar birçok özel organizasyonda kullanılır ve küçük-büyük herkese mutluluk veren bir balon türüdür. Uçan balon yapımı için gerekli malzemeler ise hemen hemen herkesin evinde bulunmaktadır. İhtiyacınız olan şeyler; lavabo açacağı, su, alüminyum folyo ve balon. Nasıl yapılacağını ise Crazy Russian Hacker kanalından Taras Kul anlatıyor.

UÇAN BALON YAPIMI

Basit araç gereçlerle sizlerin de yapabileceği mükemmel bir sistem. Daha önce de birçok nasıl yapılır videolarını bizlerle paylaşan MrGear kanalı ev yapımı alarm sisteminin nasıl yapılacağını anlatan bir video yayınladı.

​ Hızlı arama tuşuna kaydedilen numara ile davetsiz gelen misafirlerden anında haberdar olmak istiyorsanız bu video tam size göre. Tabi bu telefonları piyasada bulabilirseniz... ### MANYETİK ÇAMUR NASIL YAPILIR?
Sırf hediye olsun diye yapılabilecek bir bilimsel uğraş olan manyetik çamurların/balçıkların nasıl yapılacağını Dave Hax anlatıyor. Özellikle çocuklar için arabalara veya barbie bebeklere onlarca para vermek istemiyorsanız bu çamur tam sizlere göre. Tabi çok küçük yaştaki çocuklar için de uygun olmadığını belirtelim. ### TİRBUŞON OLMADAN ŞARAP ŞİŞESİ AÇMANIN EN SAĞLIKLI YOLU Elinizin altında tirbuşon yoksa çok büyük sorununuz vardır. Yıllar içerisinde geliştirilen yerli ve yabancı tekniklerden sonra tabii ki bir şarap şişesini açmanın türlü türlü yolları bulundu. Bu anahtar yöntemi de onlardan bir tanesi...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler