Her satırı korkunç! Soruşturma başlatıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesine ait barınaktaki "hayvanlara kötü muamelede bulunulup bazılarının asitle öldürüldüğü" iddiaları üzerine soruşturma başlatıldı.

Her satırı korkunç! Soruşturma başlatıldı

Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevindeki sahipsiz kedi ve köpeklere kötü şartlarda bakıldığı ve bazılarının ölüme terk edildiği yönünde sosyal medyada yer alan görüntüler, hayvanseverlerin tepkisini çekti.

Kısa sürede sosyal medyada yayılan paylaşımların bazılarında, hayvanların asitle öldürüldüğü iddiaları da yer aldı.

HAREKETE GEÇİLDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, sosyal medyada Kepezaltı Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevine ait olduğu öne sürülen görüntülerin ihbar kabul ederek, harekete geçildiği belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı vurgulanan açıklamada, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nurettin Mert Batu ve bazı hayvanseverlerin iddialarla ilgili yerinde yaptığı incelemede olumsuz bir duruma rastlanılmadığı kaydedildi.

Açıklamada, soruşturmanın sonucunun kamuoyuyla paylaşılacağı bildirildi. (AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Her kim ki yaradanın yarattığı bir canlıya zarar veriyor bilsin ki Allah teala hesabını soracak ne insanlığa ne dine yakışmayan bir hareket
yakınlarımızda her an insanlar işkence görüyor, öldürülüyor. biz hayvanlara yapılanı görüyor insanlara yapılanı korkaklığımızdan görmezden geliyoruz. çünkü kendi yarattığımız zübük tanrısından çok korkuyoruz. gerçek tanrıdan korkmuyoruz. yazık.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler