Hercai 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Reyyan'dan sert sözler: 'Artık bitti' Reyyan Miran ayrıldı mı?

ATV'de cuma akşamları ekrana gelen Hercai dizisinin 22. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Ebru Şahin ile Akın Akınözü'nün başrolleri paylaştığı Hercai'nin yeni bölümünde, Hazar Şadoğlu'nun hastanelik olması iki aşık Reyyan ile Miran'ın arasını açıyor. Reyyan, Hazar için Miran'ı suçluyor. Miran ise masum olduğunu ispatlamaya çalışıyor. Reyyan'ın ise Miran'a 'Sen bunu nasıl yaptı. Bitti' sözleri dikkat çekiyor. Peki Miran ve Reyyan ayrılıyor mu? İşte Hercai dizisi 22. yeni bölüm fragmanı.

Hercai dizisinin 22 Kasım Cuma ekrana gelecek olan 22. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Hercai yeni bölümde Miran hiç beklemediği bir suçlamayla karşı karşıya kalıyor. Hazar Şadoğlu'na yapılan saldırıdan sorumlu tutulan Miran, Reyyan'ın büyük tepkisiyle karşılaşıyor. Reyyan, 'Artık bitti' sözüyle aşka son noktayı koyarken, Miran ise masum olduğunu anlatmaya çalışıyor. Fragmanda Fırat Demiralp'in ise "Hazar Şadoğlu'nun damarlarında Miran'ın kanı dolaşıyor" sözü dikkat çekiyor.

Yapımcılığını, Mia Yapım - Banu Akdeniz üstlendiği, "İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi" mottosuyla yola çıkan Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran’a inanmasıyla başta Zehra dahil tüm Şadoğlu ailesini karşısına alan Reyyan, annesinin attığı tokatla yıkılır. Yaşadığı sevdanın tüm yükünü taşımaya hazır hissettiğini düşünürken annesinin verdiği tepki Reyyan’ı derinden yaralar ve babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Reyyan’ın kendini suçlamasına dayanamayan Miran tüm sevgisiyle Reyyan’ı iyileştirmeye çalışır.

Diğer yandan Hazar’ın hayati tehlikeyi atlatıp gözlerini açması Şadoğlu ailesinde bayram havası estirir. Zehra kızına attığı tokadın pişmanlığını yaşarken, Reyyan’a vurma sebebinin doğru olup olmadığını öğrenmek ister. Babasının uyandığını öğrenen Reyyan Miran’ın yanında olmasının verdiği güçle hastaneye gelir. Reyyan babasına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, herkesin aklında tek bir soru vardır. Acaba Hazar Şadoğlu’nu iten gerçekten Miran mıdır?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler