MAGAZİN

Hıncal Uluç'tan Tarkan'a sert sözler! "Aç meslektaşları için..."

Sabah yazarı Hıncal Uluç bugünkü köşe yazısında Yıldız Tilbe'nin sosyal medyada başlattığı akıma katılmayan Tarkan'ı sert bir şekilde eleştirirken, "Benim için bitti" dedi.

Hıncal Uluç'tan Tarkan'a sert sözler! "Aç meslektaşları için..."

Hıncal Uluç, Şarkıcı Yıldız Tilbe'nin sosyal medyada başlattığı bir akımla 'pas attığı' Tarkan'ın "Nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım, bir parçası olmak gelmedi içimden" sözlerini sert bir şekilde eleştirdi.

Tarkan'ın Yıldız Tilbe'ye yanıtını okuduğunda inanamadığını belirten Uluç, 'Tok, açın halinden anlamaz' sözünün doğruluğunu vurgularken, Tarkan gibi ülkesinin sorunlarına bu kadar duyarlı birinin bu çağrıya kayıtsız kalmasına tepki gösterdi.

"BUGÜNÜN AÇ MESLEKTAŞLARI İÇİN..."

Tarkan'ın "Uyan" şarkısının sözlerini yazan Uluç, bunları söyleyen ve tüm ülke insanına söyleten Tarkan'ın şimdi, pandemide işsiz kalarak geçinemeyen ve tıpkısının aynısı bir çığlık içerisinde olan meslektaşları için atılan 'çığlık'a duyarsız kalmakla suçladı.

Uluç, "Meslektaşları için atılan bir 'çığlık' için 'Ne işe hizmet edeceğini pek anlamadım' diyebiliyorsa, bunun bir tek anlamı var... Tarkan benim için bitti!" diyerek sitemini dile getirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
tarkan a laf edende bizim için bitmiştir tarkan kadar duyarlı olsa herkes keşke
meslektaşları çeşme akarken har vurup harman savuruyordu .. doğru hangi amacq hizmet edecek iyi yapmış tarkan az yokluğu da bilsinler.. millet perişan kim düşünüyor
çoook haklısın Hınçlı abi Ayıp etmiş Şarkını geri iste
sanki babasının hayrina vermis gibi iste demekte pek komik. Parasiyla veriyorlar canım o şarkıları tarkan şarkıyı satin aldi kısacası
Tarkan efendiliğinden ödün vermeyen para,şan, şöhretin hiçbir zaman değiştirmediği ender sanatçıdır hıncal uluç onun için bitse ne olur bitmese ne olur çokta tarkanın umrunda sanki:D
Geri Dön