Mynet Trend

Hôtel Grand Amour: Paris Karizmasının Çağdaş ve Oyuncu Yorumu

Şeytan ayrıntıda gizli! Paris karizmasının çağdaş ve oyuncu yorumu ile tanışın.

Hôtel Grand Amour: Paris Karizmasının Çağdaş ve Oyuncu Yorumu

Hazırlayan: Su Sonia Herring

![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454373/640xauto.jpg)

Pek de iç açıcı bir namı olmayan Pigalle mahallesini L’Hôtel Amour ile Paris cool’luğunun merkez üssüne dönüştüren ekip, bu kez daha büyük oynuyor. Graffiti sanatçısı ve girişimci André Saraiva ile otelci Emmanuel Delavenne elinden çıkan Hôtel Grand Amour’da sizi özel temalı odalar, nü fotoğraf ve portre çalışmaları, rengarenk duvarlar ve çok daha fazlası karşılıyor. Öncelikle erken check-in yapanlar düşünülerek alt kata sauna, duşlar ve kabinler konulmuş. “Uzun bir uçuş sonrası sauna gibisi yok!” diyor André. Benzeri bir hassasiyetle odalarda televizyon yok, çünkü bu denli renk ve sanat dolu odalarda TV izlemek olmaz, olmamalı! Her yerde olduğu gibi Grand Amour’da da şeytan ayrıntılarda gizli; koridorları süsleyen halılara biraz dikkat ederseniz bizzat André ve Pierre Frey tarafından tasarlanan fallik ve vajinal illüstrasyonlar yüzünüzü güldürebilir (veya kızartabilir). Otel personelinin kıyafetlerini tasarlayan Maison Kitsuné’nun kurucularından Loaëc’in favori detayı ise duvarlardaki çıplak André fotoğrafları. Bu şekilde sıralayınca aklınızda seks temalı sıradan bir otel canlanıyorsa o imajı hemen silin. Zira ‘Paris’in mimarı’ Haussmann’dan önceki yıllarda inşa edilmiş bir binada yer alan otel;Drouot, New York ve Tokyo’dan gelen vintage mobilyaları ve iç tasarımıyla 1930’ların dahi Fransız iç mimarı Jean-Michel Frank’ın elinden çıkma bir havaya sahip.

![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454376/640xauto.jpg)

Yeme-İçme: İlk katta yer alan restoranın dekoru ilhamını Paris’in ikonik La Coupole’unden alsa da menü çok daha minimal. Gün boyu kahve ve bistro menüsü sunan alanda akşam 18.00’den itibaren de farklı ve yenilikçi kokteyller deneyebilirsiniz.

![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454379/640xauto.jpg)

Odalar: Tamamıyla canlı mavi ve pembe tonlarına boyalı koridorlardan odanıza ulaştığınızda karşılaşacağınız her şey sürpriz. 44 adet odadan bazılarında Andre’nin dostları Alexandre de Betak, Olivier Zahm ve Glenn O’Brien’dan imza demirbaşlar varken; bazılarında efsane fotoğraf sanatçıları Carlotta Kohl, Helmut Newton ve Guy Bourdin’in kareleri duvarları süslüyor. Favori ayrıntımız, duşlarda bulunan Saraiva’nın ünlü karakteri Mr. A! Bukletler ise Hermès’den.

![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454382/640xauto.jpg)

Sevdik Çünkü: Yaramaz ve renkli tarz, karizmatik ve lüks hissiyle beklenmedik bir şekilde uyum sağlamış.

![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454385/640xauto.jpg)
![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454388/640xauto.jpg)
![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454391/640xauto.jpg)
![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454394/640xauto.jpg)
![](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/12454397/640xauto.jpg)

Bone'dan daha falza içerik için: http://bonemagazine.com/

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön