MAGAZİN

Hülya Avşar’dan ayna karşısında bornozlu paylaşım

Masumiyet dizisiyle ekranlara hızlı bir geri dönüş yapan Hülya Avşar, Instagram hesabından set hazırlıklarından bir video paylaştı.

Hülya Avşar, Masumiyet dizisiyle ekranlara geri döndü. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümü izleyiciler tarafından olumlu yorumlar aldı. Dizide başrolleri Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’la paylaşan Hülya Avşar’ın keyfi yerinde gibi görünüyor. Setten ayna karşısında bornozlu haliyle video paylaşan Hülya Avşar’ın gönderisi, çok kısa sürede yüz bin beğeni rakamını aştı.

MASUMİYET HAKKINDA

Kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer ve Tolga Güleç’in yer aldığı Masumiyet dizisinin Münevver Karabulut’u öldüren katil Cem Garipoğlu olayından esinlenildiği iddia edildi.

Evli ve iki çocuk annesi Bahar'ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela'nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil; babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar'ın çabaları sonuçsuz kalır. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela'nın 19. yaş gününde değişecektir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
yazık aklı hâlâ yirmi yaşlarda çok kötü örnek oluyor
ANADOLUDA HÜLYA AFŞAR yaşındaki bayanlarımız TARLADA BAGDA BAHÇEDE BOSTANDA EVDE temizlikte ZOR işlerde çalışırken BU HÜLYA genç kız gibi ANADOLUDAKİ BAYANLARA BAKIYORSUN AYNI YAŞTA beli iki büklüm nine olmuşlar ama hülya afşar mezara gidene kadar böyle olacak heralde HİÇ YAŞLANMIYO KARI
Sizin gözler iyi gömüyor herhalde,o kadar makyajı sana yapsalar bu gözlerle kendini tanımazsın..Kadın makyajsız kadayıfa dönmüş.
@osman_1966_yfkmb hülya avşarın yüzünde 6 kay boya var günde sadece makyajına neler veriyor maddi olarak kimbilir o nene dedigin insanlar geçim derdine düşmüş hayatın her sillesini yemiş 100 lira için çalışan insanlar onların derdini senin yaşlanmıyor dedigin bu hülya nereden bilebilir al bakalım o kadınlardan birini bundaki boyayı onlra sür en az bunn kadar güzel olurlar ama o kadınlar hayatın zorlukları için kendine bakamayan insanlar ama senin gibisi bunu anlamaz işte
HÜLYACIMA GÖRDÜKCE BANA BİR ŞEYLER OLUYOR..D.D.D.
Geri Dön