SPOR

Hüseyin Eroğlu'ndan Fenerbahçe açıklaması!

Yayıncı kuruluşa konuşan Hüseyin Eroğlu, Fenerbahçe'den teklif alıp almadığını açıkladı.

Hüseyin Eroğlu'ndan Fenerbahçe açıklaması!

Tüm kulüplere Altınordu'nun özkaynak modelini öneren Hüseyin Eroğlu, "Biz yıllardan beri bu modeli uyguluyoruz. Takip ettiğimiz oyuncular var, havuzumuz çok geniş. Türkiye'deki kulüplerin bu modele dönmesi fırsattır. Artık kimse büyük transferler beklemesin, bütçeler düşecektir. Kulüpler özkaynak sistemine dönmeli. Genç oyuncular transfer edilmeli. Yabancı olacaksa da genç ve düşük maliyetli olmalı. Futbolumuzda tertemiz yeni bir sayfa açılması için önümüzde önemli bir fırsat var. Sıkıntılı süreci lehimize çevirebiliriz" dedi.

"LİGLER BAŞLAMAZ"

Oyuncuların verdikleri program dahilinde özel çalışmalar yaptığını belirten Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, "Maçlar ertelendikten sonra kendimizi programladık. Futbolcularımızın bir kısmı görüntülü olarak evlerinde, bir kısmı da tesislerimizde çalışıyor. Onları fiziksel ve mental açıdan hazır tutmaya çalışıyoruz. Maçların Haziranda başlayacağını düşünürsek Mayıs ayında yeniden idmanlara başlamalıyız. Benim şahsi fikrim ligler başlamaz. Sağlık her şeyin önünde gelir. Ama sorun ortadan kalkarsa ligin başlamasından yanayım" yorumunu yaptı.

"RESMİ TEKLİF YOK"

Fenerbahçe'nin kendisiyle ilgilendiği yönünde çıkan haberlerin sorulması üzerine Hüseyin Eroğlu, "Fenerbahçe çok büyük camia. Ben de Altınordu gibi değerli bir kulüpte görev alıyorum. İki değerli kulüp. Bu konunun resmi bir boyutu olmadığını söylemek istiyorum. Her Türk antrenörün ileride hedef koyduğunda A Milli Takım'da ve çok değerli Türkiye'nin büyük güzide kulüplerinde çalışma hayali vardır. Bu gündeme gelmişti ama resmi olmadığı için konuşmak istemiyorum. Bakalım süreç neyi getirecek" şeklinde konuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
FENERİN YAPMASI GEREKEN GENÇLERDEN OLUŞAN BAŞARIYA AÇ BİR EKİP KURMAKTIR..DİRAR HASANALİ İSLA TOLGA TOLGAY MEVLÜT ALPER GİBİ RUHSUZ VE DÜŞÜK KALİTELİ OYUNCULARIN HEMEN YOLLANMASI VE FERDİ BERKE ZAJC ALLAHYAR OĞUZKAAN MURAT GİBİ GENÇLERİN TAKIMA MONTE EDİLMESİ GEREKİR..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler