SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İnanılmaz tesadüf! Aykut Kocaman Aziz Yıldırım'a araba sattı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın isimlerine sahip vatandaşların alışverişi, 'bu kadar tesadüf olamaz' dedirtti. Çanakkale'nin Biga ilçesinde yaşayan Aykut Kocaman isimli vatandaş, Aziz Yıldırım isimli vatandaşa aracını sattı. İsimlerin tesadüflüğü, aracın satışı sırasında ortaya çıktı.

İnanılmaz tesadüf! Aykut Kocaman Aziz Yıldırım'a araba sattı

Biga Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden Aziz Yıldırım adlı bir vatandaş, yine kendisi gibi Biga Yeniceköy'de oturan Aykut Kocaman'ın aracını noter satışı ile satın aldı. Bu inanılmaz tesadüf görenleri hayrete düşürdü.

Posta'nın haberine göre, Biga'da yaşayan Aziz Yıldırım "Ben beğendiğim bir aracı satın almak için sahibi ile görüştüm. Fiyatta anlaşınca satış yapmak için Biga'da Noter e gittik. Orada araç sahibinin adının Aykut Kocaman olduğunu öğrendim. Biz de kendi aramızda önce şaşırdık, sonra espri yaptık" açıklamasını yaptı.

Aykut Kocaman ise, "Aziz Abi'yi önceden de tanıyordum. Ama soyadının Yıldırım olduğunu bilmiyordum. Sonra öğrendim ki Yıldırım'mış..." dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe Teknik Direktör'ü Aykut Kocaman'ın isimlerinin Biga'da yaşayan vatandaşların isimleri ile benzemesi duyanlar tarafından tesadüfün böylesi az görülür dedirtti.


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler