SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İngiliz devi Manchester United'dan Fenerbahçe'ye Altay Bayındır için resmi teklif!

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hız kesmeden devam ederken, İngiliz devi Manchester United başarılı file bekçisi Altay Bayındır için Sarı-Lacivertliler'in kapısını çaldı. İşte yapılan teklif...

İngiliz devi Manchester United'dan Fenerbahçe'ye Altay Bayındır için resmi teklif!
Altay Bayındır

Altay Bayındır

TR Türkiye
Yaş: 26 / Pozisyon Kaleci
Oynadığı Takım: Manchester United

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de yapılan satışlarla elde edilen 47.9 milyon Euro'luk gelir dikkat çekerken, bir isim için de İngiliz devi Manchester United devreye girdi.

RESMİ TEKLİF YAPILDI

a12b99d980cd4549b74938f241bdee44

Takvim'in haberine göre; Manchester United, Altay Bayındır'a transfer için resmi teklifte bulundu. Milli eldiven Altay Bayındır'ın ise bu teklife henüz bir cevap vermediği öğrenildi.

'6 MİLYON EURO'

29a4e2d0d98d4649ae81e07139399f6a

Altay Bayındır'ın sözleşmesinde 6 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi bulunuyor. Eğer Altay teklifi kabul ederse İngiliz ekibi Fenerbahçe ile pazarlık masasına oturmadan 6 milyon Euro'yu ödeyip Altay'ı kadrosuna katabilecek.

2. KALECİ OLACAK

altay-bayindir-manchester-united-ile-gorusuyor_b61ca565

Manchester United, Altay Bayındır'ı 2. kaleci olarak düşünüyor. Altay'ın Fenerbahçe'de 1. kaleci olarak kalmak istediği ancak Sarı-Lacivertli yönetim Livakovic transferini gerçekleştirmesi durumunda Altay'ın Manchester United'ın teklifini kabul etmesinin yüksek bir olasılık olduğu ifade edildi.

Euro 2024
Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler