MAGAZİN

İrem Sak'ın tatil pozuna Reynmen ve Cemal Can kayıtsız kalmadı

Yaz biterken soluğu Bodrum'da alan İrem Sak bikinili pozuyla hayranlarını mest etti. Sak'ın beyaz bikinili pozuna ilk yorum Survivor Cemal Can'dan geldi.

İrem Sak'ın tatil pozuna Reynmen ve Cemal Can kayıtsız kalmadı

Herkes yaza veda ederken İrem Sak soluğu Bodrum'da aldı ve tatil pozlarına bir yenisini ekledi. İrem Sak'ın Instagram paylaşımına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

Son olarak Instagram hesabından beyaz bikinisiyle sere serpe yatarken selfie çektiği anları paylaşan İrem Sak'a Reynmen ve Cemal Can Canseven'den yorum gecikmedi.

Ekran Alıntısı

Survivor Cemal Can "Maşallah İrem hanım" derken Reynmen ise emojiyle duygularını ifade etti.

İrem Sak'ın yeni sezonda Modern Kadın adlı dizide yer alacağı iddia edilmiş ancak dizi hakkında hiçbir detay daha açıklanmamıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Tam modern kadın ! olmuş zaten akbabalar da hemen üşüşmüş .
Evet modern kadın cinsel açlığın tavan yapmadığı modern erkeklerin de olduğu özel plajlarda insan onuruna yakışır şekilde tıpkı erkekler gibi mayo ile denize girebiliyor. Tacize veya saldırıya uğrama korkusuyla aç abaza dolu halk plajında çarşafla denize girip vücudunu saklamak zorunda hissetmiyor. Zaten bu yüzden sizin tayfadan kaçan herkes soluğu insan gibi yaşamak için Türkiye'mde alıyor! Ve ilelebet de öyle kalacak
doğru ya size başı her yeri kapalı ama kocasını kayınpederiyle aldatan kadınlar lazım. Yeter ki kapalı olsun gerisi önemli değil
@chiquita kadın bu şekilde hem reklamını yapıyor,hem de istediğini orada alıyor.Modernlik soyunmaksa eğer,hayvanlar bizden daha medeni!Birilerinin tacizini hemen Müslüman'a bağlayanlar taciz-tecavüz olaylarını iyi incelerse rezidanslardan atılan kızları da,bavula doldurulmuş cesetleri de hatırlamış olur.Sapıklığın inananı,inanmayanı olmaz.
Sokrates bir araştırsak sülalenin yarısı bikini giyiyordur.
iki fotoda göğüsler aynı değil. küçültmüş veya Photoshop acemiliği
irem sak lamıyooo
Geri Dön