MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

İrem Sak yeni projesini ağabeyi Ayberk Sak’a emanet etti

Yalan Dünya dizisindeki Tülay karakteriyle hafızalara kazınan İrem Sak, peş peşe rol aldığı başarılı yapımlarla kendini ispatladı. Son olarak Çukur dizisinde boy gösteren İrem Sak’ın yeni dizisinde yönetmen koltuğuna ağabeyi Ayberk Sak oturacak.

Son olarak Show Tv’nin fenomen dizisi olan Çukur’a Seren Erdenet olarak katılan ünlü oyuncu, kısa süre hikayede yer almasına rağmen, akılda kalıcı oldu. İrem Sak’ın son sete çıktığı dizi ise Netflix için hazırlanan ve gelecek yıl yayınlanması beklenen Kuş Uçuşu isimli dizi oldu.

İrem Sak’ın yeni bir dizisi olduğu ve dijital bir platform için hazırlandığı da ortaya çıkmıştı. Yeni bir gelişme daha var. Ünlü oyuncunun abisi de bu dizide yönetmen olarak yer alacak.

iremsak-ayberksak-yk-750x375-c

Güldür Güldür Show ekibinde de senaryo yazarı olarak yer alan Ayberk Sak’a Modern Kadın isimli yeni dijital dizinin yönetmenliği teklif edildi.

Ayberk Sak, 10 bölümlük dizide kardeşi ile birlikte sette yer alacak. Modern Kadın dizisinin oyuncu seçimleri devam ederken, Ayberk Sak’ın New York Film Akademisi mezunu olduğunu da hatırlatalım.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler