SPOR

CANLI

İrfan Can Kahveci'nin babasından Galatasaray açıklaması!

İrfan Can Kahveci'nin babasından Galatasaray açıklaması!

İrfan Can Kahveci'nin babasından son dakika transfer açıklaması! Hacı Bektaş Kahveci'nin Galatasaray ve Fenerbahçe açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Galatasaray'dan son dakika transfer haberleri peş peşe geliyor. Sarı kırmızılılar, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferine karşılık İrfan Can Kahveci'yi transfer etmek istiyor. İrfan'ın babası Hacı Bektaş Bektaş'ın bu transfer hakkındaki yorumları Beyaz TV'de yayınlandı. İrfan Can'ın babası oğlunun Galatasaray'a transfer olmak istediğini, Başakşehir'den ayrılmak istediğini belirtirken İrfan Can'ın Galatasaraylı olduğunu da dile getirdi.

"DAYILARI GALATASARAYLI YAPTI"

İrfan Can Kahveci transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Milli oyuncunun babası Hacı Bektaş Kahveci, Beyaz TV'de transferdeki son durumu değerlendirdi. Oğlunun küçükken Fenerbahçeli olduğunu belirten Kahveci, dayılarının İrfan Can'ı Galatasaraylı yaptığını anlattı.

"İRFAN CAN'I SEVİLLA İSTEDİ AMA TEKLİF BEĞENİLMEDİ"

İrfan Can Kahveci'nin babası Hacı Bektaş Kahveci, oğluna daha önce Sevilla'dan bir teklifin olduğunu fakat bu teklifin beğenilmediğini ifade etti. Oğlunun henüz 25 yaşında olduğunu ve geleceğinin açık olduğunu vurgulayan baba Kahveci oğlunun çocukken Fenerbahçeli olduğunu fakat dayılarının onu Galatasaraylı yaptığını belirtti.

SON DAKİKA... "İRFAN CAN GALATASARAY'A GİTMEK İSTİYOR!"

Milli yıldız İrfan Can Kahveci'nin transferi son günlerin en çok konuşulan konularından biri olarak dikkat çekiyor. İrfan Can'ın babası Hacı Bektaş Kahveci, oğlunun Galatasaray'a transfer olmak istediğini açıkladı.

İRFAN CAN KAHVECİ, FATİH TERİM'İ TAKİP ETTİ

Milli takımımızın da en önemli oyuncuları arasında yer alan İrfan Can Kahveci, dün akşam Instagram hesabından Fatih Terim'i takip etti. Bu hamle de transferde artık son pürüzlerin kaldığı yönünde değerlendirildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
çocuk akıllı ...aklın yolu bir ..,daha iyisi varken fenev i tutmak ne ki..
Türkiye de her çocuk müslüman ve Fenerbahçeli doğar yani çocukken Fenerbahçeli olması gayet normal
@orhanaksu53 aklı başına gelince de GALATASARAYLI olur çocukken fenerli olması normal olgunlaşınca anlıyor olayı puhaa
Dünya'da tüm çocuklar müslüman doğar Rize'li.... Türkiye'de senin gibiler de Fenerbahçe taraftarı olurlar!
@orhanaksu53 en saf haliyle fenerli alavere dalavereyi öğrenince çinçonlu oluyo
@candemir.berk80 eleştrim irfan için değil, herkes bir şeye gönül verir gayet insani bir durumdur, ama şıpsevdi olmak yada ne istediğini bilememek yada menfaat e göre renk değiştirmek bunlarda bir nevi dünyevi işler. Fener i çok seven mesut un bedava gelmediği gibi irfan da bedava gelmiyor, takım sevdasından çok para sevdası, kariyer sevdası diyelim.
@selcuktetik feneri çok seven mesutmu 2009 da benim türkiyede tuttugum takım yok diyen mesutmu bu mesutun gelmesi dışlandıgı içindir adamın alanı yok ne yapsın buldu akları yoluyor işte ne güzel
@ender_dag_1972 alvere dalaveremi sen o işi türkiyede degil dünya çapında iyi bilen camiasın şikebahçeli dalaverenin ana teması sizsiniz futbolun imamıda o yüzden sizde zaten
ne kadar cahilce bir yorum. Musevi biri nasıl müslüman doğar ve Fenerbahçe li doğmak ne ya? Malca bir yorum yani
14 milon varsa tabi yok dala vera yaparsa galatasaray abak sen
@isilme_1928 dala veremi onu sizden daha iyi bilen yok mesutu bile saraya transfer ettirdin millete biz ettik diye yaygara yaptın geç o işleri geç sizden iyi dale veremi olur
Arkadaş her sene koç Fiat ortaklığının olduğu italyaya 16-18 milyon bonservis ödetiyolar. Birde buradan bak olaya, eljif kim ki 16-17 milyon euro para versinler. Daha siz de oynamadı doğru düzgün.
@isilme_1928 sen. insanmisin
Takım
O
Av
P
Geri Dön