MAGAZİN

Irmak Ünal uyardı! Koronavirüs telefondan bulaştı

Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Irmak Ünal, virüsün telefondan bulaştığını söyledi. Yaşadıklarını anlatan Ünal, takipçilerini uyardı.

Koronavirüse yakalanan Irmak Ünal, virüsü nasıl kaptığını anlattı.

"TELEFONUMU ELİNE ALDI VE..."

Ünlü oyuncu, "Virüsün bulaştığı ortam bir arkadaşımın evinde kahve sohbetidir. Ancak şu detay fark yarattı, telefonumu eline aldı ve uzun süre onda kaldı. Sonrasından da ben telefonda görüşme yaptım.

2872906_fa196d1dac4425df12c468ea1702079f_640x640

"2 ARKADAŞIMA DAHA BULAŞTI"

Bunun virüsün bulaşmasında çok büyük etken olduğunu düşünüyorum. O gün 2 arkadaşıma daha bulaştı ama ben ağır geçirdim” dedi.

Hastalığa karşı herkesi dikkatli olmaya çağıran Ünal, “Etrafta ‘Bir şey yok. Oldum bitti’ diyenleri dinlemeyin” şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
İşte bana göre bu tez doğru. Cep telefonlarının ekranlarında buluman bi hammadde virüs yayıyor
Teknolojik aygıtlardan şüphe ettiğimiz kadar, içki, sigara, uyuşturucu, ağır etler gibi şeylerden şüphe etsek belki de daha iyi olurdu. Telefona varıncaya kadar akaryakıt tüketen araçlardan sigaraya kadar birçok başka negatif unsur söz konusu. Niçin onlar tartışılmaz?
@gonzales_james Çok sık kullanırım. Hiç de virüse yakalanmadım.
Öncelikle geçmiş olsun. Diğer arkadaşların da mı senin telefonunu kullandı veya bulaştıran kişi onların telefonlarını da mı aldı? Aynı ortamda uzun süre kalmışsınız ve virüsü bulaştırmışsınız. İnsanları yanlış yönlendiriyorsunuz. Tekrar geçmiş olsun.
Günaydın. Ben dışarı çıkıpta eve veya işe döndüğümde mutlaka dezenfektan ile temizlerim. Bir parça peçete vs. üzerine biraz dezenfektan dökün ve telefonunuzu güzelce silin
Geri Dön