MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

"İsmail Cem Ödülleri"ne Ezel damgası

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ''İsmail Cem Televizyon Ödülleri'' sahiplerini buldu.

Yarışmada 41 kategoride ödül dağıtıldı.

Geceye, 9 dalda ödül alan ''Ezel'' dizisi damgasını vurdu. ''Hanımın Çiftliği'' ve ''Aşk-ı Memnu'' dizileri ise geceden dörder ödülle ayrıldı.

Bu yıl ilk kez düzenlenen törende Elçin Cem'in, eşi İsmail Cem'in fotoğraflarından hazırladığı kısa tanıtım filmi gösterildi.

'En İyi Drama Dizisi Aktör' ödülünü alan Kenan İmirzalıoğlu, ''Bu ödül beni çok onurlandırdı. Bu kadar kişiyi, ancak İsmail Cem ismi bir araya toplayabilirdi. Ödülü tüm oyuncular ve ekip arkadaşlarım adına alıyorum'' diye konuştu.

'En İyi Drama Dizisi Aktrist' ödülünü alan Özgü Namal ise dizi setlerindeki uzun çalışma saatlerini hatırlatarak, ''Sabahlara kadar yemeden içmeden 24 saat çalışan insanları ödüllendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum'' dedi.

'En İyi Gençlik Dizisi Aktrist' kategorisinde ''Melekler Korusun'' dizisindeki rolüyle ödül alan Hümeyra, ''Ödül alıp almamak benim için önemli değil. Ben buraya İsmail Cem için geldim ama ödülü aldığım için de çok mutluyum'' diye konuştu.

''Geniş Aile'' dizisindeki rolüyle 'En İyi Komedi Dizisi Aktörü' ödülünü kazanan Ufuk Özkan ise ''Bu benim eşim ve oğlumdan sonra aldığım en büyük üçüncü ödül'' dedi.

Bu arada, ödül almaya çıkan sanatçıların büyük bir bölümü, dizi setlerindeki uzun ve yorucu çalışma saatlerinden yakındılar.

GECEDEN NOTLAR

Geceye, 9 dalda ödül alan "Ezel" dizisi damgasını vurdu. "Hanımın Çiftliği" ve "Aşk-ı Memnu" dizileri ise geceden dörder ödülle ayrıldı.

Bu yıl ilk kez düzenlenen törende Elçin Cem'in, eşi İsmail Cem'in fotoğraflarından hazırladığı kısa tanıtım filmi gösterildi.

'En İyi Drama Dizisi Aktör' ödülünü alan Kenan İmirzalıoğlu, "Bu ödül beni çok onurlandırdı. Bu kadar kişiyi, ancak İsmail Cem ismi bir araya toplayabilirdi. Ödülü tüm oyuncular ve ekip arkadaşlarım adına alıyorum" diye konuştu.

'En İyi Drama Dizisi Aktrist' ödülünü alan Özgü Namal ise dizi setlerindeki uzun çalışma saatlerini hatırlatarak, "Sabahlara kadar yemeden içmeden 24 saat çalışan insanları ödüllendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum" dedi.

'En İyi Gençlik Dizisi Aktrist' kategorisinde "Melekler Korusun" dizisindeki rolüyle ödül alan Hümeyra, "Ödül alıp almamak benim için önemli değil. Ben buraya İsmail Cem için geldim ama ödülü aldığım için de çok mutluyum" diye konuştu.

"Geniş Aile" dizisindeki rolüyle 'En İyi Komedi Dizisi Aktörü' ödülünü kazanan Ufuk Özkan ise "Bu benim eşim ve oğlumdan sonra aldığım en büyük üçüncü ödül" dedi.

Bu arada, ödül almaya çıkan sanatçıların büyük bir bölümü, dizi setlerindeki uzun ve yorucu çalışma saatlerinden yakındılar.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler