İstanbul'daki düğün konvoyunda şoke eden görüntü!

İstanbul E-5 karayolu Sefaköy mevkisindeki bir düğün konvoyunda şoke eden görüntüler kaydedildi. Konvoy halinde trafiğe çıkan lüks otomobilli magandalar, karayolunda ve alt geçitlerde tabancalarla ateş açtı. Bununla da yetinmeyen magandalar, meşaleler yakarak ortalığı dumana boğarken Florya’da ise trafiği keserek abartı egzozla ve polis sireniyle gürültü çıkarttı. O anları kaydedip bir de sosyal medyada yayınladı.

İstanbul’da geçtiğimiz Pazar günü saat 15.30 sıralarında düğün için toplanan otomobilli bir grup maganda, damat arkadaşlarıyla Sefaköy’e giderek gelini aldı. Burada bir süre bekleyen magandalardan biri, eline aldığı tabanca ile binaların arasında güpegündüz havaya defalarca ateş açtı. Ardından grup, salona gitmek üzere konvoy halinde E-5 karayoluna bağlandı.

TRAFİĞİ KESTİLER

Gelin arabası olan cipin sürücüsü, araca bağlı olan polis sirenini açarak yolda seyrederken, magandalardan biri karayolunda meşale yakarak ortalığı dumana boğdu. Florya mevkisinde gelindiği esnada ise aracını durduran sürücünün yanındaki inerek yola trafiğe kesti. Trafikte yapmadıklarını bırakmayan magandalar, araçlarında takılan olan abartı egzozlarla trafiğin adeta altını üstüne getirdi.

TABANCALARLA ATEŞ AÇTILAR

Bunlarla da yetinmeyen magandalardan biri, konvoy halinde karayolunda seyrettikleri esnada tabanca ile güpegündüz defalarca ateş açtı. Alt geçide girdikleri sırada da ateş eden magandalar, trafik birbirine kattı. Dörtlü sinyalleri yakarak yavaş bir hızda seyreden grup, karayolunda uzun araç kuyruklarının da oluşmasına neden oldu. Magandalar o anları kaydedip ve kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, mega kentte adeta terör estiren magandaları yakalamak için çalışma başlattı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 54 yorum
Nur topu gibi YENİ TÜRKİYE olsun. dindar nesil takmayin kafaniza yol yapildi
@hayal1420 hay salak hay ! türkiye'de bu eşkıyalıklar 100 yıldır var, senin gibi kafasızların bunu anlaması zor tabii !
@hayal1420 hay salak hay ! türkiye'de bu eşkıyalıklar 100 yıldır var, senin gibi kafasızların bunu anlaması zor tabii !.
Eski Türkiye de böyleydi hatta daha berbattı.. Maçlara Döner bıçaklarıyla Kılıçlarla gidip "Eğlenen" İnsanlarda vardı. Bu Sonradan Görme Dengesizler herzaman her Devirde var
@hayal1420 hay salak hay ! türkiye'de bu eşkıyalıklar 100 yıldır var, senin gibi kafasızların bunu anlaması zor tabii !..
dindar kesim ? sen dinsiz misin
@hayal1420 zengin ya bir şey olmaz
@hayal1420 CHP-İYİ-HDP arsızlığa , hırsızlığa , kötü ekonomiye - iç dış politikaya , teröre teröriste , kadın cinayetlerine , sapıklara , magandalara ... dur diyebilir diyorsun ?
@hayal1420 bunlar sizinkiler oğlum bizimkiler değil. Dindar dediğin adam yapmaz bunu zaten. Dindar görünümlü sizin gibi münafıkların işi bu.
@delinin2si bu saydıklarını dindar geçinen parti 17 yıldır bitirdimi ? de sen bu lafı kuruyorsun ?
sonradan görme, paranın kendisini adam ettiğini düşünen, düşüncesiz toplum.
ehh artık trafik şu müdürlügümüz 5i bir yerde degerinde bir ceza makbuzu gönderir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler