Mynet Trend

İstanbul’un en popüler erkek kuaförleri! Ünlüler onları tercih etti

Değişen dünyada moda da hızlı bir şekilde dönüşüyor. Bakımlı ve makyajlı kadınlara hemen hemen hepimiz alıştık. Ancak artık erkekler de en az kadınlar kadar bakımlı olmaya özen gösteriyor. Erkeklerin bakımlı olduğunun en güzel işaretini ise saçları ortaya koyuyor. Bu nedenle sizler için İstanbul’un popüler ve sık tercih edilen erkek kuaförlerini araştırdık.

İstanbul’un en popüler erkek kuaförleri! Ünlüler onları tercih etti

Erkekler bakım yaparken ilk olarak saçlarına önem veriyor. Saç kesimleri konusunda dünyadaki trendleri yakından takip ederek onları uygulamayı sürdürüyor. Hatta son dönemlerde farklı ülke isimleriyle anılan saç kesim modelleri ortaya çıkmaya başladı. İtalyan tıraşı, Amerikan tıraşı, Alman tıraşı ve Fransız tıraşı erkeklerin en sevdiği modelleri arasındaki yerini aldı. Saça model verilirken ve kesim yapılırken kendinizi usta ellere emanet etmek istersiniz. İşte İstanbul’da ünlü erkeklerin tercih ettiği kuaförler...

ADEM TERZİ BARBER’S CLUB

adem terzi

Son günlerde de gençler arasında Türkiye'ye özgü bir model ön plana çıkmaya başladı. Bu modeli geliştiren kişide yıllardır Türkiye'de profesyonel kuaförlük mesleğini yapan Adem Terzi. Bu yeni saç modelinin adı da "Türk Tıraşı". Bu model, saç dokusuna zarar vermeden saçın yoğunluğu alınarak saça şekil verme esasına dayanıyor. Bu model de uzunlu-kısalı bir saç kesimi yapılıyor. Saça makas hareketleriyle derinlik kazandırılıyor. Asimetrik bir şekilde kesim yapılıyor. Ve bu kesimin ardından saç doğal bir görünüm kazanıyor. Daha sonra saça istenilen biçimde şekil verilebiliyor.

Adem Terzi’ye imajını emanet eden ünlü isimler arasında Furkan Palalı, Tolgahan Sayışman, Ali Ersan Duru ve Görkem Sevindik yerini aldı.

SALON VEYSEL

salon veysel

Şişli'de ufak bir salonda kendi işini kuran Veysel Şenel, bundan 5 yıl önce Ulus semtinde Salon Veysel'i kurdu. Özellikle Acun Ilıcalı ve futbolcular olmak üzere pek çok kişinin imajını yeniledi. Kendisini sık sık Survivor bölümleri sırasında görmüşsünüzdür.

ŞÜKRÜ DUDU

şükrü dudu

İstanbul’un en ünlü erkek kuaförleri arasında üçüncü sıra Şükrü Dudu yerini aldı. ' Hayata Makas Atmak ' kitabında kendi yaşam hikayesini anlatan Dudu, en büyük hayalinin ise Trump’ın saçını kesmek olduğunu söylemişti.

ÖZDEN KUAFÖR

özden

Türkiye’nin pek çok noktasında dükkanı bulunan Özden Kuaför, listemize dördüncü sıradan giriş yaptı. Erkeklerin sık tercih ettiği berberler arasında bulunan ünlü isim yarattığı saç modelleri ve tasarımlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

ÖZCAN TEKCAN KUAFÖR

özcan tekcan

Özellikle sosyal medyada popüler olan Özcan Tekcan, son yıllarda tercih edilmeyi sürdürüyor. Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Sakal Star Türkiye yarışmasının jüri koltuğunda bulunan Tekcan, Türkiye’nin en beğenilen ve bakımlarını sakallarını seçmek için kolları sıvadı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
berber berberdir hepsi aynı işi yapıyor normal bir yere giderseniz saç sakal 50 tl verirsiniz ama bu ünlü dediklerine giderseniz 500-600 tlden aşağı çıkmazsınız ee saçmalık işte sanki onlar altın makasla traş esiyorda saçlarınız altındanmı olacak
Geri Dön