İstanbullu Gelin'de Esma ve Galip aşklarını böyle yaşıyor! İstanbullu Gelin 61. yeni bölüm 2. fragmanı izle

İstanbullu Gelin dizisi 61. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Esma ve Galip yeni bir hayata başlıyorlar. Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak isteyince Boranlar'ın erkekleri büyük şaşkınlık yaşıyor. Galip'in 'Esma Boran Selimler' sözü dikkat çekerken ve Esma ve Galip aşklarını doyasıya yaşıyor. Ancak Faruk'la konuşan Esma'nın 'Sizi kırıp döktüysem vazgeçerim' sözü dikkat çekiyor. İşte yeni bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin'de Esma ve Galip aşklarını böyle yaşıyor! İstanbullu Gelin 61. yeni bölüm 2. fragmanı izle

İstanbullu Gelin dizisi 9 Kasım Cuma akşamı 61. yeni bölümüyle ekrana gelecek. Galip'in Esma'yı Boranlar'dan istemesi sonrasında aile arasında nişan yapılmıştı. Yeni bölümde ise Galip Esma'yla birlikte Boranlar'ı evinde ağırlıyor. Adem ise hamile olduğunu öğrendiği Dilara'ya sürpriz yaparak evinde bir çocuk odası hazırlatıyor.

İstanbullu Gelin'de diziye geçen hafta katılan Yeşim Salkım'ın canlandırdığı Sedef karakteri Ülfet'in bütün sırlarını ortaya dökmek istiyor. Ülfet'in düzenlediği moda etkinliğinde Sedef birden sahneye çıkıyor ve 'Ülfet'i bir de benden dinleyin' diyerek, Ülfet'in geçmişindeki büyük sırları açıklayacağını söylüyor.

İSTANBULLU GELİN 61. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

GALİP ESMA'YI BÖYLE İSTEDİ!

İstanbullu Gelin dizisinin 2 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 60. yeni bölümüne Galip ve Esma'nın evlilik heyecanı damga vurdu. Galip Esma Sultan'ı Boranlar'dan istedi. Eğlenceli anların yaşandığı isteme merasimi sırasında Galip'in aşk dolu sözleri dikkat çekerken, Faruk ise ne yapacağını bilemedi. Esma ve Galip'in nişan töreni de yapıldı ve yüzük taktılar. İstanbullu Gelin son bölüm final sahnesinde ise Ülfet büyük bir şok yaşadı. Diziye yeni katılan Yeşim Salkım'ın canlandırdığı Sedef karakteri, Ülfet'in kapısına geldi ve para istedi.

Ülfet'in korkunç geçmişi ise Sedef'in anlattıklarıyla ortaya çıktı. Sedef'i karşısında görünce donup kalan Ülfet'in geçmişte eski kocasını öldürttüğü ortaya çıktı. Sedef'in, 'Ben yıllardır sizin vicdan yükünüzü taşıyorum. Eğer bu sırrı taşımamı istiyorsan ölene kadar bana bakacaksın. Yoksa herkes her şeyi öğrenir. Ama eski kocan gibi beni de temizlemek istersen başka. Param bitti. Ya bana ölene kadar bakarsın, ya da herkese anlatırım' sözleri dikkat çekti. Sedef'in sözleriyle şoke olan Ülfet, cep telefonuna gelen Galip ve Esma'nın nişan fotoğrafıyla da bir yıkım daha yaşadı.

Fikret duyduklarını serinkanlılıkla sindirmeye çalışırken, Adem ve Ülfet’i bitirmeye and içer. Akif bu uğurda Fikret’in yol arkadaşı olacaktır. Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirir. Süreyya’nın desteğini alan Esma verdiği kararla emin adımlarla ilerlerken Ülfet’ten de bir yerde geçmişin intikamını almaktadır. Ülfet bu şoku atlatmaya çalışırken başka bir sürpriz onu beklemektedir; Sedef geçmişin ağırlığıyla tam karşısındadır…


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler