SPOR

İşte Acun Ilıcalı satın alacağı o kulüp

Katıldığı canlı yayında Avrupa'dan bir futbol kulübünü satın alabileceğini söyleyen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın bunun için Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard ile temasa geçtiği ileri sürüldü.

Spor Spikeri Damla Uğurtürk'ün CNN TÜRK Instagram hesabındaki canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı, Avrupa'da bir kulüp satın alabileceğini duyurmuştu.

Spor yorumcusu Raşit Altun, Twitter'da yaptığı paylaşımda, "Acun Ilıcalı, başkanlığını Türk iş insanı Işıtan Gün'ün yaptığı Hollanda Ligi Eredivisie takımlarından Fortuna Sittard'ı satın aldı." iddiasına bulundu. Ayrıca, Acun Ilıcalı'nın Fortuna Sittard'ın 3-4 milyon dolar borcunu karşıladığını söyledi.

acun ılıcalı fortna sittard

GÖNENÇ GÜRKAYNAK: BEN O LİSTEDE 9. SIRADAYDIM

Acun Ilıcalı'nın 'takım satın alabilirim' açıklamasının ardından 2018 yılı vergi rekortmenleri listesine 9. sıradan giriş yapan avukat Gönenç Gürkaynak, "Acun Ilıcalı Avrupa'da kulüp satın alacakmış. 2018'de vergi rekortmenleri arasında 83. sırada. Ben o listede 9. sıradaydım. Avrupa'da kulüp satın alamam." paylaşımında bulundu.

ACUN ILICALI: ÇİRKİN ŞEYLER BUNLAR

Bunun üzerine Acun Ilıcalı, "Bence de kulüp alamazsın, 8 ayrı ülkenin en büyük televizyonlarına prodüksüyon yapmıyor olabilir misin? O bahsettiğin listede ben en az 10 yıldır varım. Verdiğin verginin reklamını yapmak için beni kullanma, çirkin şeyler bunlar..." cevabını verdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
Avukat verdiği verginin reklamını değil de senin vermediğinin ihbarını yapıyor bence!!
nerden biliyorsun vermediğini herkes ac mi senin gibi
ihbar boyle yapılmaz adam gibi yapılır
HAYDİ İNŞALLAH BİZİMDE HOLLANDADA BİR KULÜBÜMÜZ OLUR İYİ OLUR ACUN MİLLİYETÇİ ADAMDIR SAĞOLSUN İNŞALLAH BAŞARILI OLUR
şimdi hollanda liginde bir klubun sahibi türk diye o klubu desteklemeli tutmalimiyiz? O sekilde milli mi olunuyor ? Saçmaydi
@emre_kal_1991 ne milliyetçisi ağa fetöcü bu fetöcü fetöcü demeye dili varmıyor bu keko günbeyin fbli ya acun ondan yani işlerine geldiklerine fetöcü damgası vurmaz bu kekolar
Bizim derken nasıl yani senin mi oluyor kulüp kaç para ödedin kaç para girecek cebine
@gunbey_11 senide sağ bek yapar bekle
Helal olsun Acunuma
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler