İzzet Yıldızhan, 70 bin lira vererek kendisine özel parfüm yaptırdı

Şarkıcı İzzet Yıldızhan bir konser sonrası muhabirlere ilginç bir itirafta bulundu.

İzzet Yıldızhan, 70 bin lira vererek kendisine özel parfüm yaptırdı

Ünlü isimlerin kendisine özel kıyafet diktirmelerine artık alıştık ancak kazanılan paralar çok fazla olunca bu kendini özel hissetme hali bir tutkuya dönüşebiliyor. Şarkıcı İzzet Yıldızhan da 70 bin liralık bir harcama sonrasında dünyada sadece kendisine olan bir parfüme sahip oldu. Çıktığı bir sahne sonrası muhabirlere konuşan İzzet Yıldızhan kendisine özel parfümüyle ilgili açıklamada bulundu.

izzet-yildizhaN

PARFÜM YAPTIRDI

Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan İzzet Yıldızhan, konser sonrası muhabirlerle sohbet ederken parfüm şişesini kameralara gösteren Yıldızhan; “Sadece bana özel bir parfüm yaptırdım. Çok param gitti, tam 70 bin lira ödedim. Ama buna değer! Çünkü başka kimsede yok” şeklinde bir açıklamaya imza attı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
o parfüm parasıyla 70 aile doyardı bir ayda
@mse111 adam devlet mı kı 70 aileyı dusunsun? sanane hem :)
ne değişik ınsalarsınız adamın parası var harcıyor sızede yok su kadar kısı doyarmıs su yapılırmıs ya sanatcı devlet degıl kı onane hem yapmadıgını nereden bılıyorsunuz ılk uretım ıcın yuksek rakam odemıs olabılır ondan sonrasını makul bı fıyata alacağı kesın. sızede sanane.
milllet açlıkdan bu adamda bollukdan ne yapacağını şaşırmış.İsraf haramdır.Yıllarca çalışıyoruz o parayı biriktiremiyoruz sen kalk bir parfüme o kadar para ver.işte gelir adaletsizliği budur. Ülkemiz çok güzel yaşanacak bir ülke ama bedavadan bol para kazanana, garibana değil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler