MAGAZİN

Jay Bowdy Facebook canlı yayınında intihar etti

ABD'li aktör Jay Bowdy, Facebook üzerinden yaptığı canlı yayında intihar etti.

Jay Bowdy Facebook canlı yayınında intihar etti

33 yaşındaki ABD'li aktör Frederick Jay Bowdy, Facebook üzerinden yaptığı canlı yayında intihar etti. İhbar üzerine Bowdy'nin arabasına giden polis ekipleri 33 yaşındaki aktörün cansız bedeniyle karşılaştı.

Geçtiğimiz hafta Kaliforniya'da cinsel saldırı suçlamasıyla gözaltına alınan Bowdy'nin 100 bin dolar kefalet karşılığında serbest bırakıldığı belirtildi.

Bowwdy'nin intihar videosunun Facebook'tan silindiği ifade edilirken, sosyal paylaşım sitesi, "İnsanları Facebook'ta güvende tutmak konusunda sorumluluklarımızı kabul ediyoruz ve sıkıntıda olan insanlara yardım etmek için dünya çapında birçok organizasyonla çalışıyoruz." şeklinde bir açıklama yayınladı.

Silahla kafasından vurulmuş halde bulunan Bowdy'nin intiharını canlı yayında izleyen görgü tanıklarından biri ise, "Sesi. Acısı. Gözyaşları. Söylediği her şey. Tetiğin çekiliş sesi beni yerle bir etti. O sesi asla unutmayacağım." ifadelerini kullandı.

33 yaşındaki Bowdy, TV dizilerinin yanı sıra The Island ve Big Brother gibi reality showlarda da boy göstermişti.

Okuyucu Yorumları1 yorum
  • 6 Oy
    İntihar etmeK.İnsan kendi canına nasıl kıyar Allahın verdiği canı kendi elleriyle nasıl alır? Ölüm kurtuluş değil bir kaçıştır.İnsan ne yaşarsa yaşasın tevekkül etmelidir.Allah herzaman sabredenlerde birliktedir.Sabrun solu selamettir.Tabiki hayatımız her zaman dört dörtlük olmıcak aşalarada inicez ama zamanı gelince yukarılarada çıkıcaz her zaman sabır ve tevekkülde olmalıyız.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.