Mynet Trend

Jeffrey Wright’ı, The Batman filminde Komiser Gordon rolünde izleyeceğiz

Yeni jenerasyon Batman filmi The Batman’de Komiser Gordon karakterine Jeffrey Wright’ın hayat vereceği kesinleşti. Duyuruyu, yönetmen Matt Reeves yaptı.

Jeffrey Wright’ı, The Batman filminde Komiser Gordon rolünde izleyeceğiz

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği The Batman filmiyle ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Uzun bir arayışın ardından Batman (Bruce Wayne) rolünün son dönemin başarılı ismi Robert Pattinson’a gittiği duyurulmuştu. Bu beklenmeyen tercih sonrasında beklentileri yükselten The Batman filminin oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı.

Geçtiğimiz günlerde ikonik karakterlerden Catwoman’ı Zoe Kravitz’in canlandıracağı kesinleşmişti. Hemen ardından The Riddler olarak ise Paul Dano’yu izleyeceğimiz duyurulmuştu. Son olarak yönetmen Matt Reeves, Jeffrey Wright’ı yeni Batman filminde komiser Jim Gordon rolünde göreceğimizi Twitter üzerinden duyurdu.

Wright, Angels in America yapımındaki rolüyle hem Emmy hem de Tony ödülünü kazanmış başarılı bir aktör. Oyuncu hâlihazırda HBO’nun dikkat çeken dizilerinden Westworld’de rol almaya devam ediyor.

Matt Reeves yönetmenliğindeki The Batman'in ülkemizdeki izleyicileriyle 25 Haziran 2021 tarihinde sinemalarda buluşması planlanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler