MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Jennifer Lopez ile Drake dudak dudağa

Jennifer Lopez, yeni yıl konserinde rap şarkıcısı Drake ile verdiği samimi görüntüler sayesinde aşk yaşadığı iddialarını doğrulamış oldu.

Jennifer Lopez ile Drake dudak dudağa

Jennifer Lopez, Drake ile çekilmiş samimi fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmış olsa da henüz onaylanmadığından, ünlü ikilinin bir ilişki yaşayıp yaşamadığı net olarak bilinmiyordu.

Cumartesi gecesi Las Vegas'taki yeni yıl konserinde Lopez'in Drake'i desteklemek üzere bulunduğu ve daha sonra çekilen fotoğrafta rap şarkıcısının kolyesini taktığı görüldü.

İkilinin boş dans pistinde samimi bir şekilde dans etmesi, görenlerin "Çift gibiler" yorumu yapmasına neden oldu. Çiftin pistte öpüştüğü anlar da görüntülere yansıdı.

Mirror'ın haberine göre, Lopez'in, 30 yaşındaki rap şarkıcıyla birlikte yeni yıl konserinin verildiği otelin kumarhanesinde birlikte zaman geçirdiği de söylendi.

İki ünlü müzisyenin sosyal medyadaki selfie'lerinin ardından aşk yaşadıkları söylentisi ortaya çıkmış, Lopez'in yakın arkadaşı ve Drake'in eski sevgilisi olan Rihanna'nın, Lopez'i sosyal medya takibinden çıkarması da bu iddiaları güçlendirmişti.

Bir başka iddiaya göre de ikili müzik alanında bir işbirliği yaptığı için sık sık bir araya geliyor. Müzisyenlerin hayranlarından bazıları da Drake'in, Lopez'i, eski erkek arkadaşı P Diddy'ye geri dönmesi için ikna etmeye çalışıyor.

En Çok Aranan Haberler