MAGAZİN

Jet Sosyete'de Kadir Doğulu ve Alican Yücesoy sürprizi! Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Jet Sosyete'de Kadir Doğulu ve Alican Yücesoy sürprizi! Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Gülse Birsel imzalı komedi dizisi Jet Sosyete'nin yeni bölümüne ünlü oyuncular Kadir Doğulu ve Alican Yücesoy konuk olarak katılacak. Peki Jet Sosyete yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Gülse Birsel imzalı, BKM yapımı komedi dizisi Jet Sosyete, puhutv’den sonra ilk kez yayınlanan bölümleriyle çarşamba günleri Star TV’de seyircisiyle buluşuyor.

Dijitalde rekor izlenme rakamlarına ulaşan Jet Sosyete, yüksek kahkaha temposu ve unutulmaz karakterleriyle seyircisini ekran başına kilitliyor. Dizinin yeni bölümünde; konuk oyuncu ünlü aktör Alican Yücesoy ve Kadir Doğulu olacak. Jet Sosyete'nin yeni bölümü 15 Nisan Çarşamba akşamı Star TV'de olacak.

jet1

Alican Yücesoy dizide İlayda’nın yeni gazeteci sevgilisi ‘Ahmet’ rolüyle izleyici karşısına çıkarken, Kadir Doğulu ise spor hocası ‘Kenan’ rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

jet2

Cengiz’in güzel bir estetisyenle sosyal medyada takipleşmesi Gizem’de aldatılma şüphelerine neden olacak. Diğer yanda İlayda’nın hoşlandığı spor hocası Kenan’ın (Kadir Doğulu) uyguladığı diyet ve idman programı Alara’ya zor günler yaşatıyor.

jet3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön