SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Jose Mourinho'dan fitili ateşledi! Ezeli rakipleri Galatasaray'a göndermede bulundu

Fenerbahçe'nin Portekizli çalıştırıcısı Jose Mourinho yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken ezeli rakiplerine göndermede bulundu. İşte detaylar...

Jose Mourinho'dan fitili ateşledi! Ezeli rakipleri Galatasaray'a göndermede bulundu

Yeni sezonda mutlak şampiyonluk hedefiyle çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de yeni hoca Jose Mourinho özellikle Beşiktaş ve Trabzonspor'un yaptığı transferlere gönderme yaparken, Galatasaray'ın peşinde olduğu yıldızlara yönelik dikkat çekici ifadeler kullandı.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

"UMARIM SORUN YAŞAMAZLAR"

1719908477529-jose

Portekizli çalıştırıcı, "Bazı takımlar şimdiden çok fazla transfer yaptılar ki bunun da lig için iyi olduğunu düşünüyorum. Ama umarım maaşları ödeyebilirler çünkü gerçekten çok yüksek maaşlar ödeniyor. Umarım ileride bu konuda problem yaşamazlar ki aslında bu bizim problemimiz değil. Bizim başka takımlara değil, kendimize bakmamız gerekiyor" yorumunu yaptı.

"ACELEMİZ YOK"

6683b0042b712266

Portekizli teknik direktör transfer politikalarına ilişkin olarak ise: “Biz, ihtiyacımız olan belirli oyuncu profillerini tanımladık. Buraya ilk geldiğim günden beri bu profiller üzerine konuşuyoruz ve neye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Duygusal kararlar vermekten kaçınmalıyız. Doğru oyuncuları uygun anlaşmalarla takıma katmalıyız. Acelemiz yok; zaten 6, 7 veya 8 oyuncu transfer etmemiz gerekmiyor. Önceliklerimiz konusunda netiz.” ifadelerini kullandı.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler