SPOR

CANLI

Josef de Souza: 'Aykut Kocaman stoper oynamamı istedi'

Fenerbahçe'nin orta saha oyuncularından Josef de Souza, Aykut Kocaman'ın kendisini stoper oynatmak istediğini ve kendisinin de bunu kabul ettiğini açıkladı.

Josef de Souza: 'Aykut Kocaman stoper oynamamı istedi'

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu Josef de Souza, basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve Aykut Kocaman'ın kendisinden stoper oynamasını istediğini kaydetti.

Josef, Aykut Kocaman ile görüşmesini, "Hocamız herkesten en iyisini almaya gayret gösteriyor. Sezon başında stoper olup olmayacağımı sordu. Ben de ihtiyaç olursa, olabileceğini söyledim. Önemli olan hocamızın hizmetinde olmak. Burada önemli olan hocamızın ve takımımızın istekleri. Taktiksel eksikler var, zamanla teknik direktörümüz bunları düzeltecektir" sözleriyle aktardı.

"UEFA AVRUPA LİGİ'NDE ŞAMPİYONLUK OLABİLİR"

UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyonluğa ulaşabileceklerini kaydeden Sambacı, "Çok iyi bir sezon geçireceğiz, bunu görüyorum. Büyük takımlarla hazırlık maçları yaptık ve kendimizi görme şansı bulduk. Hem ligde, hem de Avrupa Ligi'nde istediğimiz hedeflere ulaşacağız. Avrupa Ligi'nde de şampiyonluk olabilir, neden olmasın?" ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman'ın takıma özgüven aşıladığını belirten Brezilyalı oyuncu, "Oyuncuların özgüvene sahip olması önemli, bu takıma da yansır. Çok düzeltmemiz gereken şeyler var, ama daha 1 ay geride bıraktık. Şu anda sahaya çıktığımızda ne istediğimizi, nasıl gol atacağımızı biliyoruz. Bu bir oyuncu için önemlidir, sahada ne yapması gerektiğini bilmek önemlidir. Bir yolumuz var, onu takip edeceğiz. Hocamız bize bu dönemde çok güven verdi" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön