SPOR

Juventus sadece Cristiano Ronaldo ile forma satış rekoru kırdı

Juventus, bugüne kadar 55 bin Cristiano Ronaldo forması sattı. Geçen sezon toplamında 41 bin forma satan Juventus, sadece Ronaldo'nun forma satışlarıyla birlikte kulüp rekoru kırdı.

Juventus sadece Cristiano Ronaldo ile forma satış rekoru kırdı

Real Madrid'den Juventus'a transfer olan Cristiano Ronaldo, İtalyan taraftarlarında büyük heyecan yarattı.

İtalyan basınının haberine göre Juventus, bugüne kadar 55 bin Cristiano Ronaldo forması sattı. Geçen sezon toplamında 41 bin forma satan Juventus, sadece Ronaldo'nun forma satışlarıyla birlikte kulüp rekoru kırdı.

SADECE XXL FORMALAR KALDI
Juventus mağazalarında Cristiano Ronaldo formalarının tükendiği belirtilirken mağazada sadece az sayıda XXL boyutundaki formaların kaldığı kaydedildi.

Cristiano Ronaldo formalarının her 30 saniyede bir satıldığı ve bu satışlardan toplam 6.5 milyon euro kar edildiği iddia edildi. (Sporx)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Adamsın CR7.
55 bin forma ile 6.5 m euro nasıl kar ediyor anlamadım bu satılan formaların sonuçta aşağı yukarı yarısını üretici firma alıyor.
@the_jackal ayrıca bu forma kaç para arkadaş 100 euro olsa 5.5 m ciro yapar zaten. bunların hesabına göre 6.5 m kar etmesi için minimum 300 euro bir fomanın satış bedeli olmalı
hangi yarisini bee... senin nike ta gordugun 300 500 tl lik tsortler in fabrikasi burda 3 ila 5 tl maliyetiyle fabrikadan cikis yapiliyor...
yani bence doğru 100 Euro yapsan yine o kadar kar olmaz
32 yalında adam alınır mı diyenler.. adam top oynamasa bile takıma kazandırıyor.. reklam yıldızı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler