Kadın 33. yeni bölüm 2. fragmanı: Doruk ile Nisan babalarını arıyorlar! (Kadın yeni sezon ne zaman başlıyor?)

Kadın 33. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar'ın Kadın dizisi ilk sezonu, Doruk ile Sarp'ın göz göze geldiği sahne ile final yapmıştı. Kadın yeni bölüm fragmanında Doruk, babasını gördüğünü söyleyerek annesinin yanına koşuyor. Nisan da kardeşini yanına alarak babasını aramaya başlıyor. Arif ise Şirin'in sözleri karşısında şok olmuş ne yapacağını bilemiyor. Peki Kadın yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Kadın 33. bölüm 2. fragmanı...

Kadın 33. yeni bölüm 2. fragmanı: Doruk ile Nisan babalarını arıyorlar! (Kadın yeni sezon ne zaman başlıyor?)

Sezonun merakla beklenen dizilerinden Kadın'ın yeni sezon 33. bölümü 2. fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar'ın Kadın dizisi sezon finalinde, Doruk ile Sarp'ın hastanede karşı karşıya geldikleri ve Sarp'ın "Baba" şeklinde seslenmesi ile son bulmuştu. Bu sahne sonrasında neler olacağı merak ediliyordu. Kadın 33. bölüm 2. fragmanında Doruk, "babamı gördüm" diyerek annesinin yanına koşuyor. Hatice ve Şirin'in tedirginlikle izledikleri Doruk, "milyon milyon eminim" diyerek ablası Nisan'ı ikna ediyor. Bahar ise çocuklarını kıramayıp beraber babalarını aramaya çıkıyorlar. Şirin yine yapacağını yapıyor ve Arif'e söylediği sözler ile onu üzmeyi başarıyor. Peki Kadın yeni sezon ne zaman başlıyor? İşte Kadın 33. yeni bölüm 2. fragmanı...

KADIN 33. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

KADIN 33. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın 33. bölüm fragmanında Sarp'ın Doruk ile karşılaşması sonrası soluğu mezarlıkta aldığı görülüyor. Sarp, çocukların ve Bahar'ın mezarını kazmaya başlıyor. Doruk ile hastanede karşılaşan ve kafası karışan Sarp, iki çocuğu ve karısının mezarını kazarak gerçeği öğrenmek istiyor.

KADIN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kadın dizisi, Fox TV'de 24 Ekim 2017 tarihinde başladı. Salı günleri yayınlanmaya başlayan Kadın dizisi, gününde birinciliği ele geçirdi ve kimseye bırakmadı. Bahar ve iki çocuğunun yalnız başına hayatta kalma mücadelesini ekrana getiren Kadın dizisi, yeni sezonunda izleyiciyi ekrana başına çekecek. Kadın 2. sezon 2 Ekim'de başlayacak.

KADIN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Enver’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Bahar büyük bir paniğe kapılır. Sarp ile karşılaşan Hatice ise bütün suçun Sarp’ta olduğunu düşünmektedir. Bahar, Arif’in itirafından sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Arif’in ise Bahar’a olan sevgisi ise her geçen gün daha da artmaktadır. Şirin babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar.

Sarp’ı kaybetmekten korkan Pırıl, tüm olanlardan sonra Sarp’ı tekrar Amerika’ya gitmek için ikna etmeye çalışır. Sarp’ı ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Kadın sezon finali son sahnesinde, hastaneye giden Sarp ile Doruk karşı karşıya geliyor. Doruk'un "baba" diye seslenmesini Arif farklı yorumlamıştı.

KADIN DİZİSİ KONUSU VE OYUNCU KADROSU

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Oyuncular:
Özge Özpirinçci - Bahar
Caner Cindoruk - Sarp
Bennu Yıldırımlar - Hatice
Ayça Erturan - Yeliz
Ece Özdikici - Jale
Şerif Erol - Enver
Seray Kaya - Şirin
Feyyaz Duman - Arif
Devrim Özder Akın - Musa
Kübra Süzgün - Nisan
Ali Semi Sefil - Doruk

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler