Kadın 74. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kadın'da Şirin'in Bahar ve Arif'e tuzağı ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin 74. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fox'un sevilen dizisi Kadın'ın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde Şirin'in Arif ve Bahar'a oynadığı büyük oyun ortaya çıkıyor. Bahar, Şirin ve Arif'e saldıranların Şirin tarafından parayla tutulduğunu açıklıyor. Şirin ise Bahar'ın bu hamlesiyle büyük şok yaşıyor. Diğer yandan ise Cem belasından kurtulmak isteyen Bahar'ın başı büyük derde giriyor. İşte Kadın 74. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Özge Özpirinçci, Hümeyra, Bennu Yıldırımlar, Hümeyra, Seray Kaya, Gökçe Eyüboğlu, Şerif Sezer, Hakan Kurtaş ve Feyyaz Duman'ın başrollerde oynadığı Kadın dizisi 74. yeni bölümüyle 3 Aralık Salı akşamı Fox TV'de ekrana gelecek. Kadın'ın yeni bölümünde, Şirin’in kafasını karıştırmasıyla beraber Arif, Bahar ve Ceyda’nın bir şeyler sakladığından şüphelenir. Bahar ve Ceyda’nın kırdığı bir pot üzerine de bir şeylerin ters gittiğinin farkına varmıştır. Arif’in korumacı tavrından ve söylediklerinden Bahar’ı hala sevdiğini düşünen Ceyda ise bu olay karşısında duygulanmıştır.

Kadın_74 (3)

KADIN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şirin’in Arif’e oynadığı oyunu bir şekilde öğrenen Bahar ise bu defa bunu saklamaz ve herkesin içinde açık açık Şirin’in kendini dövdürdüğünü söyler. Bunun sonucunda Arif ve Enver büyük bir şok içine girecektir. Şirin’in hala değişmediğinin ve değişmeyeceğinin bilincine varan Bahar ise artık ona asla güvenmeyecektir.

Kadın_74 (2)

Cem’in Bahar’a karşı son iş olarak verdiği bir görevde ise Bahar, hiç beklemediği bir isimle karşılaşacaktır.

Kadın_74

Bunun sonucunda Cem belasından bir an önce kurtulmak isteyen Bahar’ın başı tekrar belaya mı girecek? Yoksa bu görev gerçekten son görevi mi olacaktır?

Kadın_74 (4)

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, Ceyda ve Berşan’ın hastaneden paket yerine babasını getirmesiyle Cem deliye dönmüştür. Büyük bir panik içinde ihtiyacı olan paketi bulmaya çalışan Cem’in ise önünde bir engel vardır.

Kadın_73 (1)

Arif’in Bahar’dan uzak durması için Berşan’ı uyarması onu sinirlendirir. Hala Arif’in Bahar’ı düşünmesi onu büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Çünkü o, Bahar kadar hiçbir zaman kendini değerli hissetmemiştir.

Kadın_73 (5)

Şirin, Arif’e daha yakın olmak istediği için bir plan yapar. Bu plan sonucunda ise Arif’in başı belaya girecektir. Şirin’in bu planı yüzünden Arif’in hayatı tehlikeye mi girecek? Yoksa bu plan Arif ve Bahar’ın arasındaki buzları mı eritecek?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler