Kanser hastası, sevgilisine 'Benden ayrılabilirsin' dedi! Aldığı cevapla şoke oldu

İkinci evre meme kanseri olan genç kadın, 3 yıllık sevgilisine benden ayrılabilirsin dedi, ancak sevgilisi ona hiç beklemediği bir cevap verdi.

Kim olursanız olun ya da nerede yaşıyor olursanız olun hayat herkese aynı şeyleri veriyor. Kimine biraz daha fazla, kimine biraz daha az, ama netice itibariyle herkese aynı davranıyor. Hastalıklar için de bu böyle, New Jersey’de yaşayan Jillian Hanson da bunu yaşayanlardan biri. Meme kanserinin 2’nci evresinde olduğunu öğrenen Jillian zor bir karar vermek zorunda hissetti kendini. Durumunun her geçen gün biraz daha kötüye gideceğiniz düşünen genç kadın, 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisine kendisinden ayrılabileceğini söyledi. Çünkü bütün bu zorlukları onun yaşamasına gerek yoktu, daha gençti ve kendisine farklı bir yol çizerek mutlu olabilirdi. Kendisi adına en doğru kararı aldığını düşünen Jillian, sevgilisinin hiç beklemediği bir cevap vereceğinden habersizdi.

BENDEN AYRILABİLİRSİN BUNU SORUN ETMEM

Jillian, meme kanserinin 2’nci evresinde olduğunu öğrenince 3 yıllık sevgilisinden ayrılmanın çok doğru bir karar olduğunu düşündü. Max Allegretti’ye, çok zorlu bir sürecin içine gireceğini söyleyen Jillian, “böyle bir şeyi benimle birlikte senin de yaşamana gerek yok, buna hazır değilsen seni anlayışla karşılarım, benden ayrılabilirsin bunu hiç sorun etmem” dedi.

Max’i karşısına alan Jillian ona şunları söylemiş: “Çok zor olacağını biliyorum, ancak beni nelerin beklediğini bilmiyorum. Eğer böyle bir sürecin içinde yer almak istemezsen bana söylemen yeterli.” Ancak Max bunu asla bir seçenek olarak görmemiş ve 2 yıl süren kemoterapi boyunca bir an olsun Jillian’ın yanından ayrılmamış. Dahası, kemoterapinin bitişini kutlamak için çok özel bir organizasyon planlamış.

KEMOTERAPİNİN SON GÜNÜ EVLİLİK TEKLİFİ ETMİŞ

Jillian’ın kendisine yaptığı teklifi anladığını söylüyor Max, ancak ben bunu hiçbir zaman bir seçenek olarak görmedim diye de ekliyor. 2 yıl süren zorlu tedavi sürecinde bir an olsun yalnız bırakmamış Jillian’ı ve sonunda da onu daha çok nasıl mutlu ederim diye düşünmeye başlamış. Jill’in ailesi ve arkadaşlarıyla konuşan Max, kemoterapinin son gününü onun için nasıl daha mutlu bir gün yapabilirim diye sormuş. Sonunda, Jill’in tedavi gördüğü Memorial Sloan Kettering Hastanesi’nde evlilik teklifi yapmaya karar vermiş. 28 Şubat 2018 tarihinde, ailesinin, arkadaşlarının, doktorlarının ve hemşirelerin huzurunda Jillian’a evlenme teklif etmiş. Her ne kadar, Jillian’a kanser teşhisi konmadan önce çift evliliği konuşmuş olsa da bu teklif Jillian için büyük bir sürpriz olmuş. Böylesine özel bir günü, daha özel yaptığı için Max’in teklifine hiç düşünmeden evet demiş.

DÜĞÜN PLANLAMA ŞİRKETİ TÜM MASRAFLARI KARŞILAMIŞ

Jillian’ın New York’ta görüştüğü düğün planlama şirketinin sahibi Lauren Grench, hikayeyi duyar duymaz çiftin tüm düğün masraflarını üstlenmiş. Yıllarca hastalıkla mücadele eden ve sonunda kurtulduğunda iki mutluluğu bir arada yaşayan çiftin düğünü için gereken diğer pek çok hizmet için ise başka firmalar gönüllü olarak çalışmayı kabul etmiş. Jillian’ın gelinliğini ise tasarımcı Kenneth Winston hediye etmiş.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde diye birbirine söz veriyorsun ama maşallah bizim ülkede düştünmü en başta en yakınların vuruyor tekmeyi istisnalar hariç
Güzel reklam yapmış ranta çevirmiş akıllı insanlar.
@orthakyes Kişi,kendisi nasılsa karşıdakini de öyle bilirmiş.
İŞTE SEVGİ BU MUTLULKLAR
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler