Karaköy’de başörtülü kıza saldıran kadınla ilgili yeni detaylar

Karaköy'de başörtülü üniversite öğrencisine yumruklu saldırı gerçekleştirdikten sonra tutuklanarak cezaevine gönderilen Semahat Y.’nin ikamet ettiği Beyoğlu'nda komşularına ve esnafa da terör estirdiği ortaya çıktı.

Kendisini kaldığı yerden çıkartmak isteyen ev sahibine de şiddet uyguladığı ifade edilen kadının akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edildi.

Saldırgan Semahat Y.,’nin çevredeki esnafa da saldırıda bulunduğunu söyleyen Selahattin Kaya, “Buradan geçerken de esnaf olarak da zaman zaman şikayetlerimiz oluyordu. Bunu polise de bildirdik. Buradan geçerken küfürlü konuşmaları oluyordu. Biz müdahale edemiyorduk. Yanılmıyorsam psikolojik sorunları vardı. Ama çok ağır küfürler ediyordu. Biz de olayı televizyonda gördükten sonra onun olduğunu anladık. Akli dengesinin yerinde olmadığını düşünüyorum. İnsanlar kendisine tepki gösterdiğinde müdahale ediyordu. Hakaret edip şiddet kullanıyordu. Ailesi yok. Burada tek başına kalıyor. Burada kırdıkları şeyler oluyordu. Madde aldığını düşünüyoruz. Saldırıda onun da etkisi olabilir” diye konuştu.

"PSİKOPAT, SALDIRGAN BİR İNSAN"

Semahat Y.,’nin başka bir komşusu ise, “Burada kalan kadın buradaki herkese saldıran bir kadın. Vahşi bir kadın. Mal sahibi bile evinden çıkartamıyor. Mahkeme, belediye uğraşıyorlar. Burası küçük bir merdivenaltı. Burada yatıyor. Burada uyuşturucu hap falan hepsi var. Psikopat, saldırgan bir insan. Mal sahibi de başörtülü diye onlara da saldırıyor. Kovalıyor buradan mal sahibini. Başörtülülere saldırıyor, birisi laf attığı zaman ona saldırıyor” dedi.

Kaynak:

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
yahu kadin hasta siz konuyu basortusune nasil.ne ara getirdiniz nagehan alci bile.hasta bir indan uzerinden kose yazisiyazmis milleti kinamamakla sucluyo ayip ayip su anamizin bacimizin ortusunu agziniza sakiz yapmayin
defalarca açık giyindi diye bir sürü kadına kıza saldıran yobazları görmeyen basın ve adalet şimdi hergün bunu konuşuyor..o saldıranları serbest bırakan yobaz akp adaleti bu kadını tutukladı..arda evli bir kadını taciz etti kocasının burnunu kırdı silahka saldırıp ateş etti aynı adalet serbest bıraktı yani akp li isen yobazsan yandaş yalakaysan adalet sana bakmıyor..adında adalet olan parti türkiyede adaleti bitirdi..
Arap Görmekten Cinnet Geçirmiş bir tokat atmış ;
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler