MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

KARDEŞLERİM 108. BÖLÜM FULL İZLE! Kardeşlerim hangi gün, bu akşam var mı? Kardeşlerim Ömer ölüyor mu? ATV yayın akışı

Kardeşlerim saat kaçta başlıyor dizinin izleyicileri tarafından merak edildi. Sevilen dizi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Celil Nalçakan, Yiğit Koçak, Lizge Cömert, Fadik Sevin Atasoy, Atakan Özkaya, Cihan Şimşek, Berk Ali Çatal ve Su Burcu Yazgı Coşkun'u kadrosunda bulunduran dizinin 108. bölümü sorgulanıyor. Kardeşlerim Ömer öldü mü merak ediliyor. Peki, Kardeşlerim saat kaçta başlıyor, hangi gün?Kardeşlerim Ömer öldü mü? İşte Kardeşlerim 108. bölüm ATV canlı izle ekranı

Kardeşlerim yeni bölüm ekranı yoğun bir şekilde sorgulanıyor. Cumartesi akşamları reytinglerinde Gönül Dağı ile yarışan Kardeşlerim dizisi ATV yayın akışı listesinde yer almasıyla merak edildi. Bir arkadaş grubunun başından geçenlerin anlatıldığı dizi 4. sezonu ile yayın hayatına devam ediyor. 'Kardeşlerim Ömer öldü mü' ekranları da sorgulanıyor. İşte Kardeşlerim 108. bölüm ATV canlı izle ekranı ve ATV yayın akışı

KARDEŞLERİM SAAT KAÇTA BAŞLIYOR, HANGİ GÜN?

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim her hafta cumartesi akşamları ekrana geliyor. Bu hafta 108. bölüm ile ekrana gelecek olan dizide Asiye ve Sarp arasında ipler geriliyor. Heyecanlı ve bir o kadar da duygusal anların yaşanacağı bölüm saat 20.00'de başlayacak.

KARDEŞLERİM 107. BÖLÜM ÖZETİ

Kulüpte kavga eden Suzan ile Şevval, hemen hastaneye götürülürken, Yasmin de şahit olduğu kavganın şaşkınlığını yaşamaktadır. Soygundan kurtardığı bankanın reklam filmi teklifini alan Orhan’ı yalnız bırakmak istemeyen Şengül, karşılaştığı manzaradan pek memnun olmaz. Suzan ile Yaman cephesinde önemli gelişmeler yaşanırken; Oğulcan’ın Elif’in gönlünü kazanma mücadelesi, tüm hızıyla devam eder. Şevval, her daim Eren ailesinin arkasında duran Burak Müdür’le ilgili radikal bir karar alır. Oğulcan ile Ömer, borçlu oldukları Macit’e karşı bir hamle yaparlarken, Ömer başına gelecek olan büyük tehlikeden habersizdir.

400x225-kardeslerim-2-fragman-1701374034474

KARDEŞLERİM 108. BÖLÜM FULL İZLE!

Ömer, ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıyayken, Şevvallerin kapısını çalan sürpriz isim, Yılmaz ailesini şaşkınlığa uğratır. Fatma ile Şengül'ün kulüpte, ortalığı birbirine katan tartışmaları, Yaman için bardağı taşıran son damla olur. Süreyya ile Yaman, ilişkileriyle ilgili, Akif'in de kayıtsız kalamayacağı önemli bir adım atarlar. Sokakta buldukları koltuğu evlerine getiren Fatma ve Oğulcan ise; hiç beklemedikleri, onları şoke eden bir durumla karşılaşırlar.

KARDEŞLERİM ÖMER ÖLÜYOR MU, DİZİDEN AYRILDI MI?

Kardeşlerim'in son bölümünde Akif Atakul'a sinirlenen düşmenları Ömer'i havuza atmıştı. Kardeşlerim dizisinin 108. bölüm fragmanında Ömer’in havuzda elleri bağlı bir şekilde yattığı görüntüler izleyicileri endişelendirdi. Ömer’in ölüp ölmediği ise henüz belli değil. Dizinin yapımcısı Nazlı Heptürk, konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Ancak başrol karakterlerinden biri olan Ömer’in diziden ayrılması beklenmiyor. Ömer’in havuza atılması, dizide yeni bir gizemli olayın başlangıcı olabilir.

71118007_55432_kardeslerim-omer-oldu-mu-

ATV YAYIN AKIŞI

07:30 ATV’de Hafta Sonu
10:00 Ben Bu Cihana Sığmazam
13:00 Aldatmak
16:00 Altın Kafes
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Kardeşlerim
00:20 Altın Kafes
02:20 Kuruluş Osman
04:30 Bir Küçük Gün Işığı

Youtube


En Çok Aranan Haberler