MAGAZİN

Kardeşlerim’in yıldızı Onur Seyit Yaran'dan tenis kortunda kaslı paylaşım! "Yok ya sadece bayılmışım!"

Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Doruk Atakul karakteriyle 7'den 70'e herkesin beğenisini kazanan Onur Seyit Yaran, Instagram hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden. Başarılı oyuncu Onur Seyit Yaran sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımın ardından gündem oldu. Tenis kortuna inip kaslarını sergileyen ünlü oyuncunun söz konusu paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum geldi. İşte Onur Seyit Yaran'ın o paylaşımı...

Kardeşlerim’in yıldızı Onur Seyit Yaran'dan tenis kortunda kaslı paylaşım! "Yok ya sadece bayılmışım!"

Onur Seyit Yaran şu sıralar sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. İlk bölümü 20 Şubat 2021 yılında ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Yiğit Koçak, Su Burcu Yazgı Coşkun, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk ile başrolleri paylaşan Onur Seyit Yaran dizide Doruk Atakul karakterine hayat verdi.

Türlü zorlukların üstesinden gelmeye çalışan 4 kardeşin yaşadıklarını anlatan Kardeşlerim dizisi ile adından söz ettiren Onur Seyit Yaran tenis kortunda çekildiği pozları sosyal medya hesabında paylaştı.

ONUR SEYİT YARAN'IN KASLARI INSTAGRAM'I SALLADI

Ünlü oyuncu Onur Seyit Yaran'ın kaslarını sergilediği paylaşım olay oldu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcı paylaşıma art arda yorum yaptı.

Onur Seyit Yaran'a hayranlarından "Yakıyorsun ağabey", "Yok ya sadece bayılmışım!", "Oha ya düştüm" gibi yorumlar geldi. Çok sayıda Instagram kullanıcısı da pozları beğendiğini alev ve kalp emojisi göndererek ifade etti.

İşte Onur Seyit Yaran'ın o paylaşımı:

Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (01.08.2022)

Kadın ve erkek parfümler

Karaca & Emsan & Karaca Home ürünleri

Under Armour kadın ve erkek ürünler

Stanley termos ve soğutucu çantalar

Elektrikli küçük ev ve mutfak aletleri

Dolaşım ve gevşeme için Renpho bacak masaj aleti

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler