MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kardeşlerim Ömer ölüyor mu, diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim'in Ömer'i Yiğit Bilal Koçak kimdir?

Kardeşlerim Ömer ölüyor mu, diziden ayrıldı mı merak edildi. Her hafta cumartesi akşamları ekrana gelen Kardeşlerim dizisinde Ömer karakterine hayat veren Yiğit Bilal Koçak'ın diziden ayrılıp ayrılmadığı merak ediliyor. Dördüncü sezonuna başlayan sevilen dizide Koçak'a Lizge Cömert, Su Burcu Yazgı Coşkun, Atakan Özkaya, Berk Ali Çatal ve Cihan Şimşek gibi isimler eşlik ediyor. Peki, Kardeşlerim Ömer ölüyor mu, diziden ayrıldı mı? Kardeşlerim'in Ömer'i Yiğit Bilal Koçak kimdir? İşte hayatı

Kardeşlerim dizisinin Ömer'i Bilal Yiğit Koçak ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. Lisede okuyan kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı dizide Ömer karakterini canlandıran Bilal Yiğit Koçak en çok dikkat çeken isimler arasında yer alıyor. 'Kardeşlerim Ömer ölüyor mu, Kardeşlerim Ömer öldü mü' gibi soruların yanıtı aranıyor. İşte Kardeşlerim'in Ömer'i Bilal Yiğit Koçak ile ilgili bilinmeyenler...

KARDEŞLERİM ÖMER ÖLÜYOR MU, DİZİDEN AYRILDI MI?

Kardeşlerim'in son bölümünde Akif Atakul'a sinirlenen düşmenları Ömer'i havuza atmıştı. Kardeşlerim dizisinin 108. bölüm fragmanında Ömer’in havuzda elleri bağlı bir şekilde yattığı görüntüler izleyicileri endişelendirdi. Ömer’in ölüp ölmediği ise henüz belli değil. Dizinin yapımcısı Nazlı Heptürk, konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Ancak başrol karakterlerinden biri olan Ömer’in diziden ayrılması beklenmiyor. Ömer’in havuza atılması, dizide yeni bir gizemli olayın başlangıcı olabilir.

71118007_55432_kardeslerim-omer-oldu-mu-

BİLAL YİĞİT KOÇAK KİMDİR?

Bilal Yiğit Koçak, 12 Ekim 1995 tarihinde Samsun'da dünyaya gelmiştir. Samsun Anadolu Lisesi'ni bitirdikten sonra Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü'nden mezun olmuştur.

bilalyigitkocak-kardeslerim-yk1

Reklam filmlerinde rol alan Bilal Yiğit Koçak, oyunculuk kariyerine Seni Kimler Aldı dizisiyle başlamıştır. Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Ömer karakteriyle dikkat çekmeyi başardı.

Youtube


En Çok Aranan Haberler