Karısına “Köpeklerin mi yoksa ben mi?” diye soran adam aldığı cevapla şoke oldu!

Hayatının aşkı ile evlenen bir kadın düşünün! Bu kadın, aynı zamanda tüm hayatını yardıma muhtaç köpeklerin bakımına ve korunmasına adamış bir insan. Kocası bir gün çıkıp ''Köpeklerin mi yoksa ben mi?'' diye bir soru soruyor ve bütün film o anda kopuyor. İşte Liz ve kocasının inanılmaz hikayesi...

Dünyada yardıma muhtaç canlılara yardım etmekten daha tatmin edici, daha mutluluk verici ne olabilir? Liz Haslam da bu insanlardan biri, koşulsuz sevgi ve mutluluk karşılığında yardıma muhtaç köpeklere ömrünü adamış bir kadın. Hayattaki en yakın dostları olan köpeklerle arasında öyle güçlü bir bağ var ki Liz, “bu duyguyu dünyada hiçbir şeye değişmem” diyor ve dediğini de yapyor.

Kocasının sorusuna verdiği cevap şoke etti!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
kedi temiz hayvandır, kirlenen patilerini yalar, dışkısının üzerini örtmeye çalışır mesela. içtiği suyla abdest bile alınabildiği söylenir. ama bir köpek öyle değil, her şeyi yer, ağzından salya akar genellikle kokar hep. çok daha hareketlidir, evi kırıp dökebilir. bunları hem kedisi hem de köpeği olan biri olarak söylüyorum. kedi evde yaşayabilir ama bir köpek evde kesinlikle bakılmamalıdır, köpeğin yeri bahçedir.
Adam ucuz yırtmış bence
kopekte kopek olsa o ne domuz gibi...
domuz eti ile besliyorlar kardeşim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler