Keanu Reeves'in yeni sevgilisi Alexandra Grant'a benzetilen Helen Mirren konuyla ilgili konuştu

Keanu Reeves’in gündem yaratan yeni sevgilisi Alexandra Grant, sosyal medya kullanıcıları tarafından İngiliz oyuncu Helen Mirren’e benzetildi. 74 yaşındaki Mirren, kendisini Reeves’in sevgilisi Grant’a benzetenlere yanıt verdi.

Sosyal medya, oyuncu Helen Mirren'ın, Keanu Reeves'in gündem yaratan yeni sevgilisi Alexandra Grant'a benzerliğiyle çalkalandı. 74 yaşındaki oyuncudan kendisini Grant'a benzetenlere yanıt geldi.

Kendisi gibi oyuncu olan Keanu Reeves'in sevgilisine benzetilen Helen Mirren, çok sayıda yapılan yorumlara karşılık sessizliğini bozdu. Sosyal medyada, Reeves'in sevgilisi Alexandra Grant'ın 46 yaşında olmasına rağmen neredeyse 74 yaşındaki Mirren kadar yaşlı durduğu da dile getirildi.

Helen Mirren: 'Benim için bir onur'

Grant'a benzetilmesiyle ilgili Entertainment Tonight'a konuşan Mirren, söz konusu 'karışıklığın' kendisi için bir onur olduğunu belirterek "Çünkü o (Grant) gerçekten çok tatlı bir kadın" dedi.

Şeytanın Avukatı filminin yönetmenliğini yapan Taylor Hackford ile evli olan Mirren sözlerine şöyle devam etti:

Keanu'yu çok iyi tanımıyorum. Kocamla bir filmde birlikte çalışmışlardı. Çok tatlı bir insan. Yani Grant, şanslı bir kadın. Keanu'da şanslı bir adam.

Heykel, resim ve edebiyat alanında eserler üreten Grant, Reeves ile birlikte X Artists’ Books isminde bir yayınevi kurmuştu.

35 yıldır ilk kez

Grant'ın sosyal medyada bu kadar tartışma konusu olmasının bir sebebi de Reeves'in yaklaşık 35 yıldır sinema sektöründe olmasına rağmen uzun zamandır hiçbir sevgilisiyle bu şekilde el ele kırmızı halıya çıkmaması.

Keanu Reeves'in adı birçok filmde rol aldığı Sandra Bullock ve bir başka meslektaşı Amanda De Cadenet ile birlikte anıldı. Fakat her seferinde de sadece arkadaş oldukları yanıtını verdi.

Reeves'in en medyatik ilişkisi Jennifer Syme ile yaşadığı oldu. Çift, 1999 yılında bir bebek sahibi olacaktı, Syme düşük yaptı. Bu olaydan 2 yıl sonra da bir trafik kazasında öldü.

İlişkileri sona ermiş olsa da Keanu Reeves, Syme'nin tabutunu taşırken çekilen pozuyla hafızalara kazınmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
istese her hafta 20lik bi guzeli koluna takar gezebilir di ama adam iste yasinin adami
insanlar hala birisinin dış görünüşüne takılıyor!!! önemli olanın kalp güzelliği olduğunu ise belli bir yaştan sonra anlıyor! bakmak ve görmek çok farklı şeyler! kanu revers adam gibi adam onun hayatını bilenler dış güzelliğe hiç önem vermediğini bilir...!
46 yaşında değil de ondan.Bu kız (tabi sanayileşmiş batı toplumunda kızlık mızlık kaldı ise)en az 57-58 yaşında.Kesinlikle yalan söylüyorBoyun ve burun çevresi sizi ele verir.Aptaliye,bir de sarıya boyatmış ki iyce kafadan +5-6 yaş eklemiş görüntüye....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler